Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#31
Nu sunt chiar noua dar nici veche si pot spune ca acest forum e chiar super, in fiecare zi descopar cate ceva nou care ma fascineaza.

Mascota e foarte simpatica si da o atmosfera copilaroasa si plina de viata acestui forum, plus ca privirea ei e tare adorabila si pozitia in care sta si mai si.

Sunt multe topicuri interesante si nu ma plictisesc niciodata , imi place ca este mereu in miscare adica mereu se posteaza si are multi vizitatori.

Nu mai stiu ce sa spun dar forumul acesta e grozav..adica e ca si cum ai intra intr-un grup, esti nou, dar nu te simti singur...gasesti imediat ceva de facut si toata lumea este langa tine.

Hi hi hi...vin sarbatorile si dea bea astept sa vad cum se va prezenta mica noastra mascota...mai ales de Craciun 10
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#32
Well ce pot spune despre animezup?Este un site foarte interesant si super fain>Ma distrez foarte tare aici.Totul este fain.Incepand de la aspectul site-ului si terminand cu userii care sunt foarte de treaba.
Pe acest site ma simt in largul meu pentru ca desi are atatea reguli toate sunt usor de respectat si foarte interesante.Toate subiectele ce sunt postate pe forum,sunt foarte interesante si captivanete.Site-ul te face sa revii iar si iar,pentru ca este foarte bine lucrat si are acel ceva ce nu te poate lasa sa il uiti ^^
Parerea mea despre animezup este una extraordinara pentru ca acest site ma face sa ma simt like "home" datorita lucrurilor ce se afla in acest forum.Ma bucur ca am dat de acesta si o sa incerc sa fiu mai activa,desi imi este greu din cauza scolii.Sper ca asta nu este o problema,oricum site-ul este deja plin si toate lumea pare sa se distreze aici,eu chiar o fac .
I love this site !! Ador ficurile postate,si observ cati useri talentati sunt aici si cat de interesanti.Ma simt in largul meu desi totodata inferioara celorlalti sperand sa ii ajung din urma.Oricum ar fi acest site este foarte tare!!

#33
Etto... imi plac temele [si cea de iarna], membrii care sunt foarte prietenosi si activi, subiectele care nu sunt lasate de izbeliste + ca unele sunt interesante si originale. Cu aranjarea subiectelor v-ati descurcat. Mai vad un pic spam pe ici pe colo, dar nu strica^^'.
Deci ce pot sa zic, m-am acomodat^^. Imi place aici si de membrii, ptr. ca ei fac atmosfera xDD. Zuppy02
[center]Riesige Himmel verstecken Tausende und Tausende von Sternen ~
Hide My Tausende und Abertausende von Gedanken ~
Life ausblenden Tausende und Abertausende von Hindernissen~
Verstecken Sie Ihre Augen Tausende und Tausende von Farben ~
[Imagine: sintaxsig.png]
When your image disappears from the front of your eyes, you create it as you like.

[Imagine: chibi_2140.gif]
Chibi-ul lui SintaX_Dev
[/center]

#34
I luw tha site.
Dar trebuie sa recunosc ca nu a fost prima mea alegere. Prima a fost naruto.manga-anime, dar se incarca prea greu iar tema e penibila.
Apoi a fost manga-anime dar am avut o problema cu posturile.
Am dat de animezup inaintea acestora dar nu se vedeau unele imagini si arata ca un "forum cimitir". Acum site`ul mi se pare kinda super. Emoticons ar trebui schimbate, mai mici si cu calitate mai mare. Dar in rest totul e super okay.

#35
Nu cred ca aici trebuia pusa intrebarea, dar whatever
La sectiunea de fan-fiction, intrati la categoria la care se potriveste fic-ul vostru (anime fics sau original fics), clcik pe butonul "Topic nou" e in susul paginii, dati titlul si copy/paste din word sau unde l-ati fi scris, ok si gata.

Si ca sa nu fiu off-topic: I like this forum, e destul de dinamic, nice members. Singura problema a fost serverul care face figuri in ultima vreme si faptul ca eu nu prea mai ajung pe aici. (Damn, de ce n-am ramas eu repetenta? De ce trebuia sa ajung in cls a-XII-a)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#36
Sincer intru pe zup demult dar nu am vrut sa ma inscriu pana acum. Nu stiu de ce, e un site foarte tare,cu exceptia unor reguli, care, din cate am vazut si am aflat nici majoritatii membrilor nu le plac. Imi pare rau.

Acum imi pare rau ca nu m-am inscris mai repede. Daca m-as fi inscris cand am dat de zup probabil as fi fost unul dintre cei mai vechi membri, dar asta e.

Doua cuvinte: Il ador!

#37
Mai eu macar am postat pe Zup ceva ? o.O adica... mi-am zis o parere despre animezup ? Eu cred ca am uitat daca am postat in topicul asta sau nu, dar in fine, mai postez o data nu stiu sigur daca am mai postat, dar ma rog.
Animezup...cand ma gandesc la el... imi vine in minte un targ de anime si manga unde toti fanii anime si manga se intalnesc....si ca la fiecare targ exista concursuri si multe chestii de cumparat..... *iesind din visare* bun deci am cam luat-o razna dar oricum, animezup e un loc foarte fain.
Flaw si Marina sunt doi admini foarte buni, parerea mea
si mozii isi fac bine treaba. Imi place animezup ca sunt multe chestii interesante pe el, nu adormi fiindca nimeni nu este on sau chestii de genul.
Mereu se intampla ceva frumos aici desi la un moment dat nu am mai intrat sau postat pe ZUP ei bine am revenit....imi era dor de ZUppy :]]
-

#38
Pai sa vedem...I love this site!!
Cum sunt mai aeriana nu am citit nicio regula,deci nu ma deranjeaza!4
Nu ma grabesc sa ajung la topicuri,care sunt minunate,dar ma mai enervez cand nu ma lasa sa ma uit la ceva pentru ca sunt prea multe persoane pe site!Of!
Cred ca faci o treaba minunata,deoarece site-ul asta e prea tare!Smile

Cat despre cum l-am gasit...cred ca soarta a facut sa ma duc la o prietena care era indragostita de site si sa ma molipsesc si eu!21

#39
Mm... 39 cred ca n-am mai dat de muuult pe aici -.-'
Si in ultima vreme nu prea am mai intrat pe Zup... cea ce regret. Siteul este super kawai si se vede ca adminii au muncit foarte mult la el, asa ca merita o groaza de laude, fiindca au facut o treaba excelenta =^.^=
Zupul siteul care-mi place cel mai mult, sincera sa fiu <333
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#40
(04-03-2010, 04:03 PM)kari-kida A scris: Da imi place ft mult animezup.ro e super siteul dar nu m apricep sa pun si eu un fic aici pe site. Ma puteti ajuta va rog??

animezup.com 10,
si ca sa iti pui si tu ficul pe site, te duci la categoria de ficuri in care se incadreaza, pentru originale, da click aici sau daca ficul tau are la baza niste personaje dintr-un anime, da click aici

dupa ce ai dat click, vei vedea o list cu multe ficuri, imediat dupa ce se termina lista, in dreapta jos, e un buton "Topic nou", dai click pe elSmile.

la Thread Subject: scrii titlul ficului
la Description2optional, poti lasa gol) pui o scurta descriere de maxim 20 de caractere
si in spatiul mare scrii ficul.

Nu uita ca inainte sa postezi sa citesti regulileSmile
(de exemplu minim 40 de randuri, disclaimer daca e un anime fic etc)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)