Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu va convine la Animezup?

#41
Mie personal nu-mi convine la Fiction cum vin indexurile, sunt trei idnexuri dintre care unu e "Big Index" iar celalalt e "Big Big index" de ce asa ceva? Ar trebui scoase si sa se pastreze un singur index care ar trebui refacut saptamanal, de cate ori apare un nou fic si inca ceva, de ce nu exista si un index pentru poezii?
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#42
Pentru ca FF-ul nu este terminat, am spus clar ca nu am terminat inainte de a pleca la tara, indexurile sunt aceleasi indexuri de acum 3 ani, asa ca, asteapta, se vor face si indexurile, dar ai rabdare.

#43
Eu m-am speriat la propriu cand am vazut ca nu-mi apare postul in topicul New mod new rules. de la FanFiction. Din cate am inteles de la un user activ moderatoarea Aniika, pentru ca ea a deschis topicul, trebuie sa dea acord pentru fiecare post care urmeaza sa apara acolo. Daca nu este de acord sau nu-i place nu da click si postul nu ajunge sa fie public, nu? Nu prea sunt de acord cu asta, pentru ca in fond e doar o parere si toate parerile ar trebui sa fie facute publice. Nu editate sau nepostate, pentru ca nu-i convine unui membru. Din cate am inteles e valabil doar pentru topicul ei. Urmeaza sa ma pun la punct cu noile modificari si sa incerc sa fiu un membru activ.
[Imagine: mboi6o.png]

#44
Um, probabil este pentru o perioadă de timp [ ? ] Nu deţin toate informaţiile la momentul actual dat fiind că nu cunosc toate deciziile pe care Aniika are dreptul de a le lua şi ce nu are voie să facă. Probabil este o metodă pentru a împiedica postatul în topicuri pentru moment, însă acum la FF se lucrează. V-aş ruga să aşeptaţi dacă este măcar pentru o perioadă. Se vor face schimbări la FF, apoi se va da drumul la postat.
-

#45
(12-11-2011, 11:12 PM)insanity. A scris: Eu m-am speriat la propriu cand am vazut ca nu-mi apare postul in topicul New mod new rules. de la FanFiction. Din cate am inteles de la un user activ moderatoarea Aniika, pentru ca ea a deschis topicul, trebuie sa dea acord pentru fiecare post care urmeaza sa apara acolo. Daca nu este de acord sau nu-i place nu da click si postul nu ajunge sa fie public, nu? Nu prea sunt de acord cu asta, pentru ca in fond e doar o parere si toate parerile ar trebui sa fie facute publice. Nu editate sau nepostate, pentru ca nu-i convine unui membru. Din cate am inteles e valabil doar pentru topicul ei. Urmeaza sa ma pun la punct cu noile modificari si sa incerc sa fiu un membru activ.

I have no idea what you're saying. Nu, nu trebuie sa dau acord la ceva. Nu stiu ce va apare dar nu e din cauza mea.

Cand am facut topicul nu am zis nimica de acordul mozilor sau ceva. Honestly you lost me.


#46
(12-11-2011, 11:12 PM)insanity. A scris: Eu m-am speriat la propriu cand am vazut ca nu-mi apare postul in topicul New mod new rules. de la FanFiction. Din cate am inteles de la un user activ moderatoarea Aniika, pentru ca ea a deschis topicul, trebuie sa dea acord pentru fiecare post care urmeaza sa apara acolo. Daca nu este de acord sau nu-i place nu da click si postul nu ajunge sa fie public, nu? Nu prea sunt de acord cu asta, pentru ca in fond e doar o parere si toate parerile ar trebui sa fie facute publice. Nu editate sau nepostate, pentru ca nu-i convine unui membru. Din cate am inteles e valabil doar pentru topicul ei. Urmeaza sa ma pun la punct cu noile modificari si sa incerc sa fiu un membru activ.


LOL, asta e cea mai inventata chestie din toata istoria! Exista optiunea insa nu a fost activa niciodata. Se activase odata la Naruto Fics luna trecuta dar doar la cativa useri si acuma nu mai e deloc. Cine ti-a zis tie aia ti-a spus o gogoasa mai mare ca el/ea si ar trebui sa se gandeasca inainte sa deschida gura. Pff, auz-o p-asta. Tu acuzi moderatorii ca permit postarea doar mesajelor care vor ei si ca le editeaza? Sincer, nu cred ca a facut careva in istoria zupului acest lucru pentru ca se poate demonstra extrem de usor ca NU a facut-o din moderator/admin log si nu se pot sterge de acolo decat de adminii cu accesul la baza de date, adica Flaw.

Creeaza un topic nou, doar de test, si vezi daca iti apare vreo optiune de moderate new posts. Aceia apare doar in admin cp si se seteaza pe forum, adica toate topicurile/posturile de la FanFiction ar fi trebuit sa le aiba din moment ce e setat sa preia setarile de la forumul mama, deci subsectiunile ar fi avut aceeasi problema.



#47
Dude, insanity. cumva nu-ţi convine că noul mod e Aniika ? Sau mai bine zis, că a făcut ordine la FanFiction ?
Really know.
M-am obiÅŸnuit, e totul bine ÅŸi-mi place cum ai mutat topicurile, Aniika... xd

#48
Uhm, nu stiu de ce au sarit doua persoane sa-mi raspunda imediat dupa Aniika. Din ultimele patru posturi singura care mi-a vorbit frumos a fost Lynn. Iti multumesc frumos pentru raspuns, Lynn. Chiar apreciez, mai ales ca ai fost singura care nu a venit cu afirmatii... iesite din comun 21

Aniika, draga mea. Nu trebuia sa ma iei cu "honestly you lost me", deoarece consider ca am scris in limba romana, nicidecum in limba chineza. Mai discutam pe mess cu o persoana de pe forum si in momentul in care am dat click pe butonul "Post Reply" nu mi-a aparut decat o casuta micuta pe care scria ca trebuie sa astept acordul moderatorului sau ceva de genul. Nu am stat sa retin intregul mesaj si nici nu am avut inspiratia sa dau printscreen. Stiu doar ca mi-a aparut dupa vreo zece minute primul mesaj, acela lung pe care l-am scris, atata tot. Prima data am crezut ca nu am dat submit si am inchis imediat casuta, dar nu a fost asa, pentru ca mesajul este in topic. In fine, nu mai am nevoie de nicio explicatie, pentru ca aparent se ia totul cam personal pe aici. Multumesc oricum si sper ca nu te-am pierdut de data asta ^_^

Mayaly, nu am niciun motiv sa inventez. Oricine inventeaza o afirmatie lipsita de sens isi pierde timpul din punctul meu de vedere. Nu cunosc decat doua, trei persoane de pe forumul asta. Plus ca nu am nimic personal cu nimeni, din moment ce nu va cunosc. Doar la topicul ala mi s-a intamplat, pentru ca aseara am mai postat prin alte sectiuni si nu am patit asta. Motiv pentru care mi-am permis sa intreb chiar daca poate mesajul meu a sunat putin cam.. ciudat pentru unii dintre voi. Si nu, nu acuz niciun moderator. Ti se pare tie ca am venit cu afirmatii jignitoare sau neplacute la adresa moderatorului? Si din cate imi aduc eu aminte in postul de mai sus am pomenit-o doar pe Aniika, nicidecum tot staff-ul.

Rappin' Addeh, nu inteleg de ce ai scos in evidenta username-ul meu, dar sa zicem. Probabil ca asa-i noua moda. Nu am mai intrat de ceva timp pe un forum anime si trebuie sa ma pun la punct cu noutatile. Sa-mi convina? 21 uhm, nu inteleg de ce te-ai exprimat asa, dar sa zicem iarasi. Nu o cunosc pe Aniika, nu stiu de cat timp e moderatoare, nu am socializat cu ea niciodata etc. Mi-am spus parerea, repet. Nimic mai mult. O zi buna 4

Si inca o data, multumesc pentru lamurire, Lynn!
[Imagine: mboi6o.png]

#49
Ti-am spus ca m-ai pierdut pentru ca nu aveam idee la ora aceia despre ce vorbeai. Frumos ar fi fost sa ma intrebi pe mine, la profil sau intr-un pm, nu sa postezi la "Ce nu va convine la AnimeZup? " pentru ca se intelege ca eu nu iti convin. Nu ma lua cu "draga" pentru ca nu sunt draga ta.

Daca engleza e chineza mult succes in viata.

#50
The f**k is with this shit ?
Ba eu nu ma vai inteleg. De ce dracu nu taceti si sa vedeti ce rezultate are schimbarea aceasta si dupa aceea sa va dati cu parerea? Da nu, trebuie mereu sa se trezeasca cineva care sa comenteze, si inca cine se trezeste, cineva care e un noob pe siteul acesta, abia ai un an implinit pe zup si deja te trezesti sa iti dai cu parerea? f**k off, missy.
Si nu va mai luati de ea 22 a venit aici sa faca ordine pentru ca nu a facut-o nimeni. Nici eu, si da nu mi rusine sa o spun, nu m-am ocupat de Fanficion de aceea a ajuns ceea ce a ajuns si-mi pare rau ca l-am lasat in vant, de ma enervati mai tare o sa mai bag si eu ceva 'comunism' pe acolo de va ies fanficurile pe urechi.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)