Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu va convine la Animezup?

#61
(08-01-2012, 01:28 PM)Aly A scris:
(04-01-2012, 11:46 AM)Xpt1 A scris: Nu stiu daca ati rezolvat, dar acum ceva timp, din cauza inactivitatii, am pierdut un cont. Sugestia mea ar fi ca userilor care au peste... 10 posturi, sa nu le stergeti conturile, pe motiv de inactivitate.

Asta nu s-a intamplat niciodata de cand e forumul. S-au sters botii, dar asta e altceva.

Ba da, s-a întâmplat. Ca să se ştearga boţii pentru că erau prea mulţi, aţi făcut să se şteargă toate conturile cu 0 posturi... Ştiu că un prieten şi-a pierdut contul şi nu şi-a mai făcut. 21

#62
Well, Theory, daca nu posteaza e ca si inexistent; nu cred ca e incredibil de greu sa-ti faci macar o introducere pe forum ca sa fi separat de boti. Tu ce zici?

XPT1, 10 posturi nu sunt un cap de tara, in cazul tau nu m-as mira sa fi fost spam, deci nu-i pierdere. Cred ca numai eu ti-am sters in ultima vreme vreo 5 posturi. Din cauza de spam ai si ban.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#63
(08-01-2012, 03:49 PM)Thєory. A scris:
(08-01-2012, 01:28 PM)Aly A scris:
(04-01-2012, 11:46 AM)Xpt1 A scris: Nu stiu daca ati rezolvat, dar acum ceva timp, din cauza inactivitatii, am pierdut un cont. Sugestia mea ar fi ca userilor care au peste... 10 posturi, sa nu le stergeti conturile, pe motiv de inactivitate.

Asta nu s-a intamplat niciodata de cand e forumul. S-au sters botii, dar asta e altceva.

Ba da, s-a întâmplat. Ca să se ştearga boţii pentru că erau prea mulţi, aţi făcut să se şteargă toate conturile cu 0 posturi... Ştiu că un prieten şi-a pierdut contul şi nu şi-a mai făcut. 21

Nu, nu s-a intamplat. S-au sters cele cu 0 posturi nu cele cu 10 posturi? Ca daca avea 10 posturile sunt tot acolo une le-a pus, daca avea 0... e logic ca s-au dus pe apa sambetei.

In plus, eu am fost cea care le-a sters, macar stiu ce am sters acolo si nu am sters conturi cu posturi :p

#64
(08-01-2012, 08:17 PM)Aly A scris:
(08-01-2012, 03:49 PM)Thєory. A scris:
(08-01-2012, 01:28 PM)Aly A scris:
(04-01-2012, 11:46 AM)Xpt1 A scris: Nu stiu daca ati rezolvat, dar acum ceva timp, din cauza inactivitatii, am pierdut un cont. Sugestia mea ar fi ca userilor care au peste... 10 posturi, sa nu le stergeti conturile, pe motiv de inactivitate.

Asta nu s-a intamplat niciodata de cand e forumul. S-au sters botii, dar asta e altceva.

Ba da, s-a întâmplat. Ca să se ştearga boţii pentru că erau prea mulţi, aţi făcut să se şteargă toate conturile cu 0 posturi... Ştiu că un prieten şi-a pierdut contul şi nu şi-a mai făcut. 21

Nu, nu s-a intamplat. S-au sters cele cu 0 posturi nu cele cu 10 posturi? Ca daca avea 10 posturile sunt tot acolo une le-a pus, daca avea 0... e logic ca s-au dus pe apa sambetei.

In plus, eu am fost cea care le-a sters, macar stiu ce am sters acolo si nu am sters conturi cu posturi :p

Eu cred că s-a referit că dacă are 1 post, contul să fie şters, dacă are 2 posturi, la fel, numai dacă are ... 10 posturi, contul să nu se şteargă. Uber a înţeles la fel ca mine, nu? Sau am înţeles/epxlicat eu greşit. o.o

#65
(09-01-2012, 04:39 AM)Thєory. A scris:
(08-01-2012, 08:17 PM)Aly A scris:
(08-01-2012, 03:49 PM)Thєory. A scris:
(08-01-2012, 01:28 PM)Aly A scris:
(04-01-2012, 11:46 AM)Xpt1 A scris: Nu stiu daca ati rezolvat, dar acum ceva timp, din cauza inactivitatii, am pierdut un cont. Sugestia mea ar fi ca userilor care au peste... 10 posturi, sa nu le stergeti conturile, pe motiv de inactivitate.

Asta nu s-a intamplat niciodata de cand e forumul. S-au sters botii, dar asta e altceva.

Ba da, s-a întâmplat. Ca să se ştearga boţii pentru că erau prea mulţi, aţi făcut să se şteargă toate conturile cu 0 posturi... Ştiu că un prieten şi-a pierdut contul şi nu şi-a mai făcut. 21

Nu, nu s-a intamplat. S-au sters cele cu 0 posturi nu cele cu 10 posturi? Ca daca avea 10 posturile sunt tot acolo une le-a pus, daca avea 0... e logic ca s-au dus pe apa sambetei.

In plus, eu am fost cea care le-a sters, macar stiu ce am sters acolo si nu am sters conturi cu posturi :p

Eu cred că s-a referit că dacă are 1 post, contul să fie şters, dacă are 2 posturi, la fel, numai dacă are ... 10 posturi, contul să nu se şteargă. Uber a înţeles la fel ca mine, nu? Sau am înţeles/epxlicat eu greşit. o.o

Conturile se sterg din admin. Conturile care au si 1 post nu se sterg pentru ca ar insemna sa schimbi pe V5, sa te duci la profil la tip, sa vezi daca-ti apare Goodbye Spammer care nu apare daca ai posturi asa ca schimbi pe V6 te duci, te pui si cauti postul, il stergi, daca e si primul din vreun topic lung te-ai ars, trebuie impartit topicul si apoi sters postul, si schimbi iar pe V5 si apoi te duci iar sa vezi daca apare Goodbye Spammer. Daca nu apare nici acuma te duci in admin. Din admin nu ai cum sterg posturi/topicuri, doar forumuri. Da, se pot sterge conturile, dar daca nu ai sters postul o sa-ti ramana un post idiot care arata oribil pentru ca isi schimba layout-ul si care te va enerva la culme.

E o mancare de peste si o alergatura fara sens. E logic ca nu se vor sterge vreodata conturile cu posturi.

#66
Nu imi convine asta: un moderator a inchis topicul fara a lasa vr-un semn de viata si fara ca sa-mi spuna de ce!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=29358
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#67
In primul rand postul ala lai pus la general chit chat iau eu ti lam mutat la Forum games , in al2lea rand titlul era gresit gramatica fiind imagini artidstice in al3lea rand nu stiu cine ti la inchis 21
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#68
In primul rand, multumesc pentru mesaj, in al doilea rand, am corectat titlul acum cateva zile, in al treilea rand moderatorii oricat ar vrea nu trebuie sa devina ninja!

Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#69
Eu l-am inchis pentru ca era thread spam, si daca ai fi observat matale anuntul de la Forum Games, scria clar ca vrem sa aducem sectiunea pe calea cea buna, in asa fel incat sa contorizam posturile.

Nu am zis nimic pentru ca eram incapabila de a scrie, avand in vedere faptul ca nu imi mergea tastatura. Puteam modera de pe netbookul meu (pana acum cinci minute cand a murit complet), dar nu puteam scrie. Acum scriu de pe alt netbook.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#70
Mmm, buna, am venit si eu aici sa-mi exprim nemultumirea. Flaw, scuza-ma ca te deranjez insa ma irita un lucru : caracterele alea ciudate. Vreau si eu sa citesc un fic mai vechi care mi-a placut mult, respectiv cel al Izei, si l-am si citit, dar acum ma dor ochii, ca sa nu mai spun ca mi-a luat mai mult sa-l citesc asa. De cand au aparut caracterele astea ciudate nu mai pot citi aproape nimic vechi, bun si de calitate. Daca s-ar putea alege cateva persoane care sa 'curete' (sa scrie cuvintele normale, fara diactrice, facand caracterele alea sa dispara). Acum ca e vacanta v-as putea ajuta si eu. Ma irita de-a dreptul caracterele alea ciudate si vreau sa dispara!!! Face-ti ceva, va rog... Multumesc, ca ma-ti ascultat. Zbyeee.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)