Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce mai jucati zilele astea?

#41
Momentan ma joc si eu ce pot, cum sursa s-a ars stau pe o vechitura ...

Ma joc Return to Castle Woflenstein si Aliens vs. Predator ala din 2000 21

Copilarie nah ... nostalgie apoi cred ca o sa incep sa joc AOE again ...
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#42
07.12.2013
01. League Of Legends : still the fuckin` best MOBA there is !
02. War Thunder : cuz World of Warplanes suxx !
03. Deadpool : do i need to explain why ? ^^
04. Skyrim : `cuz Bethesda kicks fuckin` ass !
05. Mortal Kombat : beyond EPIC !
06. Grid 02 : best pc car game ever made !
07. Path Of Exile : `cuz i need my Hack`n`Slash !
08. WoT : cam plin de cocalari si copilasi retarzi de cand ii face reclama la TV
09. Don`t Starve : `cuz Klei fuckin` kicks ass !
10. Battlefield BadCompany 2 : `cuz BLOPS 2 e un shite astronomic si inca nu a aparut CoD Ghost !
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#43
Recent am ramas fara placa video si fara bani..
Deci ar fi :
1) League of Legends ~m-am reapucat de curand, n-am ajuns decat la lvl 21, si inca mai testez noii campioni la boti ( am facut pauza de 2 ani ) Si este singurul joc care il pot juca fara placa video momentan.

2) Smite ~joc cand am timp sa-mi vizitez prieteni, e interesant si greu totusi de jucat. Jucatorilor de LoL le recomand.

3) Tera ~nu am ajuns nici aici pana la un lvl foarte mare dar pe skype cu alti jucatori, totu pare mai distractiv si mai usor de indurat greutatea cu care faci lvl up. Grafica este bestiala, defapt .. tot ce apartine de Tera e bestial.

4) Requiem : Memento Mori ~defapt nu prea am jucat, intru destul de rar, dar niciodata n-am reusit sa ma despart de el. L-am jucat de la 14ani, cu intreruperi mari, dar sunt prea addicted to it. <3 best horror MMORPG.
[Imagine: kateavatar_zpsf122dc5b.gif]

#44

#45
I laik pie... and beer... period.

#46
Overlord: Raising Hell, pentru ca am mai jucat Minions pe Nintendo DS si cred ca prima parte din Overlord pe PS2 asa ca atunci cand am dat de ocazia sa il iau de la un coleg pe vas am zis ok. Ce ma enerveaza e ca nu poti salva oriunde si daca nu ai timp sa ajungi intr-un punct de autosalvare trebuie sa o iei de la inceput data viitoare. Dar jocul in sine e destul de distractiv si in general foarte absorbing, grafica e buna (bine aici tine si de laptopul meu), dar inca sunt pe la inceputul jocului asa ca nu am prea multe de zis.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#47
Azi am terminat City of the Daleks, primul episod dintr-o serie de jocuri Doctor Who. E fenomenal, am r?mas cu gura c?scat? la ideile pe care le inspir? jocul.

#48
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

#49
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#50
1) Kingdom Hearts HD 1.5 ReMIX. Este versiunea KH1 final mix, care din pacate nu a aparut in europa niciodata, remade in HD. Superb jocu ca prima oara cand l-am jucat. Bagat vreo 30 de ore in primele doua zile cand l-am luat. Acum m-am izbit de un zid in cautarea pentru ultima keychain.
2) LoL. Am reusit sa ajung in gold ranked 3v3 4
3) Guns of Icarus. Am jucat mai putin pentru ca trebuie sa ne strangem 4 ca sa mearga jocul bine, dar jocul este extrem de tare. Steampunk FPS Ship Battle. Ca pilot este extrem de tare
4) Terraria. A aparut nou patch si am zis ca merita inca o fisa sa vedem ce e nou
5) Pokemon Y. Cel mai nou joc din cea mai buna serie. Grafica noua este absolut supera si daca tolerezi 3dul atunci arata si mai bine. Am 15 ore de ieri jucate

@MSGaBe Daca ai bagat 40$ nu era mai ieftin sa iti iei 3 luni si primeai si expansionul gratis? 4
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)