Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce mai jucati zilele astea?

#21
Eu unul , desi nu mai am timp sa ma joc nimic , ma incumet sa zic ca mai pierd timp prin COD:Black Ops 1(care dupa mine e cel mai blana COD of the franchise din >9000 motive ca easter eggs si fluiditatea de joc) / Team Fortress 2 pentru ca e mereu amuzant , de cand a devenit de mocca , sa gasesti noobi plini de iteme pe ei care sunt pe principiul how2Igame?. Astea sunt main-games. Daca ma plictisesc , atm sunt admin pe un server de deathrun de cs 1.6( ewww counter strike ,
iesi acasa
) si incerc sa ma prind cum sta treaba cu bhop , mai joc si jocuri de violat creieri gen Not-Tetris sau Mari0 ( pentru cunoscatori) si cam atat. Vreau sa joc si jocurile mai recente dar trebuie upgradata placa video... 9800gtx2 , your days are over.
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#22
1. League of Legends - Still the best game of its kind..DOTA 2 is SHIT !
2. CoDBlops2 - mult mai slab ca oricare joc din seria MW , dar mai bun ca Blops 1.
3. Sleeping Dogs - better then any GTA in any fucking way !
4. Sniper Elive V2 - multiplayer FTW !
5. BioShock Infinite - in portii mici pt ca e prea epic si nu vreau sa`l termin !
6. Don`t Starve - beyond epic !
7. FarCry 3 - mountain + wingsuite = EPICNESS !
8. Path Of Exile - cuz it shits on Diablo 3 !
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#23
(15-04-2013, 09:39 PM)MSGaBe A scris: 2. CoDBlops2 - mult mai slab ca oricare joc din seria MW , dar mai bun ca Blops 1.
glumesti?


(15-04-2013, 09:39 PM)MSGaBe A scris: 7. FarCry 3 - mountain + wingsuite = EPICNESS !

d-abea astept DLC-ul BLOOD DRAGON. mirishug falnic , iti spun.
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#24
Frate , Blood Dragon nu e DLC. E stand alone si costa 16 euroi ! Check Steam !
Si da , Black Ops e un shite. De fapt, toate jocurile facute de TreyArch sunt proaste.
CoD 1 = Infinity Ward = EPIC
CoD 1 expansion = Infinity Ward = EPIC
CoD 2 = Infinity Ward = EPIC
CoD 3 - consola shit = TreyArch = SHIT
CoD MW 1 = infinity Ward = EPIC
CoD WaW = TreyArch = MEGA SHIT
CoD MW 2 = Infinity Ward = EPIC
CoD BO1 = TreyArch = HUGE SHIT
CoD MW3 = infinity ward = EPIC
CoD Bo2 - TreyArch = Alil better...but still shit
CoD GHOST = Infinity Ward = ?????
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#25
Man, wish I could play them new video gamez with the kewl graficixsics and such.

Zilele astea ma joc aproximativ aceleasi cateva joculete:

-Diablo 2: ma simt nostalgic, nu am reusit sa-l termin niciodata dar jocul e fun as hell;
-Cod1: din cand in cand cate o misiune, la fel ca Diablo;
-No one lives for ever: ciudat si amuzant in modul lui[#yoloswag];
-Yu-Gi-Oh!: I`m a dork;
Mai am si alte jocuri downloadate dar nu le-am instalat din motive.
A jucat cineva AOE HD? Au imbunatatit ceva la el? Pana acum am auzit pareri impartite. :/
"You got no business questioning a thang"

#26
(17-04-2013, 02:40 AM)MSGaBe A scris: Frate , Blood Dragon nu e DLC. E stand alone si costa 16 euroi ! Check Steam !
Si da , Black Ops e un shite. De fapt, toate jocurile facute de TreyArch sunt proaste.


1. Nice. Nu ma asteptam sa fie standalone Blood Dragon. Un pic confusing atunci cand ii zici Far Cry 3 : Blood Dragon and everyone else on the internets call it a DLC.
2. Black Ops 1 e mult prea misto. You are being mean. Are un arcade zombie mod mult prea misto , lots of easter eggs all over the place , un story care isi bate joc de tine nitel ( was that guy real or not!) si un multiplayer mult mai elocvent decat in seriile MW(unde BO2 e tot un MW) in sensul ca echipele sunt randomized mereu , facandu-te sa inveti cum sa te descurci cu echipa , mape mult prea misto si moduri pline de ura de gen one in the chamber si gun game ( stiu ca sunt furate din comunitatile altor jocuri , dar hei , e primul joc care le include oficial in el ) plus un added bonus si anume ca armele nu devin OP in mana ta pentru ca le unlockezi/le farmezi ci devin OP daca stii in ce situatie merg combinate cu diversele atachments/perks fata de seria MW in care killul e mult prea usor de facut , pussy mode on cu assist role (care nu e o aditie rea , dar tinant cont de cat de usor poti sa slaughteruiesti in seriile MW , e un pic cam far fetched) ca sa nu uitam de chestii de genul End Game Kill Streak care sunt bestiale pe harti mari ( fiind greu de facut ) dar pe harti mici e urat...
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#27
Fratie , pt mine zombie mode nu exista.Valoreaza fix 2 lei paralei.
Storyul e varza, de la foarte prost in jos.Ori in MW e superb !
Trecem la multiplayer....harti de 2 m patrati plin de copilasi in SMG-uri care NU AU RECOIL ! Practic asta ma termina psihic pe mine , in blops [ ambele , dar vad ca in blops 2 au mai reparat chestiunea ] nu ai recoil DELOC. Bag 30 de gloante in 1.3 secunde in acelasi punct ! WTF , e arma , nu masina de batut nituri...pana si aia are putin recoil !
I don`t like it my dear sir , i just don`t !
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#28
De un timp ma joc mai mult titluri indie ca Amnesia:The Dark Descent;Justine;A Machine For Pigs, Mental Hospital, Fibrilation, Cryostasis(crappy combat system dar un story excelent) si un mod de half life 1 care m-a facut sa imi cam ud pantalonii numit Cry of Fear.

M-am reapucat si de DayZ, un mod de Arma 2 survival zombie apocalypse.

#29
(18-04-2013, 02:23 AM)MSGaBe A scris: Fratie , pt mine zombie mode nu exista.Valoreaza fix 2 lei paralei.
sad to hear that
Storyul e varza, de la foarte prost in jos.Ori in MW e superb !
din nou esti rau , e misto in toate dupa mine
Trecem la multiplayer....harti de 2 m patrati
nu mai sta doar pe nuketown si nu o sa mai gandesti la fel
plin de copilasi in SMG-uri care NU AU RECOIL
uhm , acr sau spas cu amortizor si ai acelasi lucru. cat despre recoil , au , stai tu linsitit , dar toti isi pun rapid fire ca in alea 2 secunde in care stau cu tinta pe tine sa fie siguri ca te-au luat(also , daca recoilul te deranjeaza , ce zici de akimbo boobs in seriile MW)
I don`t like it my dear sir , i just don`t !
Ok , kind sir. It is your opinion!

Later edit: aproape uitasem , f**k the loby system. poate vreau sa aleg un server ranked dupa pofta inimii mele , nu dupa cum au decis clanerii care voteaza toti aceasi mapa pe care au no-life-at-o (awkward sa scriu termenul asta)
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#30
@tzahranul - vai cat urasc AKIMBO ! Urasc functia aia cu o pasiune greu de egalat.Stii ce ma deranjeaza cel mai mult in Blops II ? I can`t camp ! Hartile sunt pline de iepurasi in SMG-uri.Si mie imi place sa folosesc sniper weapons.[ momentan joc sniper elite v2 in multiplayer si e superb. si iti garantez ca peste 95% din jucatorii de cod si in special de blops ar injura caracteristic si ar iesi instant de pe orice server.] Si nu veni sa`mi spui de quick scope, cuz that is just bull.
Pana la urma jocurile astea incearca sa simuleze un razboi [ aici battlefield egaleaza CoD`ul ] .
Dar asta e , astept cu nerabdare CoD Ghost, care o sa fie facut de Infinity Ward.Iar chestia asta ma bucura enorm.

ON-Topic :
- Am inceput sa butonez din nou Batman Arkham City.I love this game ! Si mi`e teama ca urmatorul [ arkham origins ] o sa fie un shite... [ alt developer ]
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)