Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ?

#91
poi...sa vedem.....

me:omfg, omfg...youndaime?..ohhh gossssh, nu esti tatal lui naruto?
he:yeah baby, i'm naruto's father...
me:.....luate'ar mata, ce ti'o venit sa il sigilezi pe kyuubi in fiutu ham?????!!!!!x-(Zuppy06
he: hah?..ia stai asa!cine te crezi u k sa dai in al 4-lea hokage hm???
me:2124....de parca imi pasa mie k esti al 4-lea hokage21....adik, poate k esti u frumos, si dragutz si destept, si mort20......dar pt ce i-ai facut lui naruto nu am sa te iert
he:ok, ok deci eu nu am inteles nimik din ce ai spus....ok?...dar in fine peste 10 minute am intalnire cu al 3-lea hokage.....so...ja ne....
(stiu k e cam sec20...dar oricum asta as face eu3...

so next is hmmmm, i think...GAARA3

#92
Sorry, dar nu vreau cu Gaara voi face cu Sasuke-Kun
Me: -Buna, Sasuke ce cauti pe balcon la Sakura?
Sasuke: In soapta ca te o aude Sakura spune el cu cum a zis in viata cu lui tatal lui lui In soapta ca speri pesti
me: Mama da ce a venit sa o violezi??
Sasuke: Cine ti-a spus a fost Karin imi tot citesti jurnalul cu fantezi sexuale cu Sakura geloasa draq
me: Si cand o faci?
Sasuke: cand pleci tu!
Me; Nu vreau mi-am luat si popcorn urcama si pe mine pana la balcon ca nu vreau sa imi rup gatu ca e scump unul nou
Sasuke;Fie ma urcat si deatunci parca ma uitat la programul acela superone si xxl

NEXT: INO
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#93
mepupicevil laugh*
Ino: WTF?
me:Nothing...You're so stupid!*laugh*
Ino4o you know who I am?
me:...
Ino:I'm the Best ... and I'm the most beautiful ninja women!
me:You look like my granny !
Ino:I'll kill you!
me:You hit like my granny!
Ino:And who are you?
me:Santa Claus!*smile*
Ino:Answer my question.
me:Ok...I'm a bird.*flying*
Ino:You're crazy
me:Mwhaahaha!
Ino:Shut up!
me10uf!*dispar*
Ino:Where are you?
me:I'm in your head*laugh*
Ino:WHAT?*crazy**running away*
me:See you !
Next:Zetsu
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#94
*walking*
me: Ce floare frumoasa! *smell*
Zetsu: Hei! Pleaca de pe petalele mele.
me: Z...z...z..cum te numeai? -_-
Zetsu: Sefu tau: Zetsu! *evil laugh*
me: Taci floare! *punch*
Zetsu: Asta pentru ce-a fost? Hei,nu's floare!
me: Esti leguma...pa. o_o''
*walking*
Zetsu: tu...?
me: da?
Zetsu: Mai stai... 22


Next: Gaara! Sa nu sari pe el 17
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

#95
@jrock211296lovegaara, nu ai voie cu scris de messenger, baib.
@Kenley, daca vroiai cu adevarat sa stii ce inseamna, ai fi gasit. Inseamna "iubire". ^^ Yeah, Gaara este... *faint*

Sasori looked at me, I watch it. He to me. Me too.
Me: I have something on your face? He looks at me intensive. He attacked me. I'll knock your head till you'll drop dead. 106 Do not mess with me. Especially you, Sasori. And of course, Akatsuki.

Anyone.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#96
Okay, i'll chose Deidara-san

Pai mai intai as ramane asa... incremenita pentru cateva secunde dupaia m-as baga in seama cu el i-as zice ca l-am vazut in anime-ul Naruto ca joaca foarte bine si ca nu mi-a placut partea in care a fost omorat O.O .. iar el mi-ar da probabil dreptate, sigur am avea ce sa vorbim mai ales ca avem in comun ca suntem amandoi artisti b-) dupaia l-as invita a doua zi la mine la cafea si la o tigara, am deveni prieteni foarte buni si eu m-as indragosti de el iar o sa dispara intr-un mod misterios si n-o sa-l mai vad niciodata.. si mi-ar lasa amintire o pasare sau o ganganie : )))))) .

Next: Tayuya
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#97
Tayuya

Eu:Bahh..esti nebuna? Imi amintesti de profu de muzica39 Si el canta la flaut106 Da chiar asa?
Tayuya: hah..ca si cum ar avea vreo relevanta.

tayuya si profu` se i-au la baiae, tayuya invinge.

Eu:Yaahh n-o sa mai trec la muzica. Fiti-ar flautuuuuuuuuuuu!


Next: Akamaru21 [vorbiti in caineste21]
[Imagine: universul1.jpg]

#98
Akamaru : ham ham ham
Eu : ...da,da,da,da exact cum zici tu 21
Akamaru : hammm ham?
Eu : Sa fie ca tine
Akamaru : rrrr 45
Eu : Oops...( am zis ceva gresit )
Akamaru : rrrrrrrrrrrrrr 45
Eu : na la mama mananca pui 15 sa iti treaca ....
Akamaru : 15

End =D

Next : Tsunade
[Imagine: 1344471078417.gif]

#99
- Oh, e o onoare sa te intalnesc, Tsunade. Probabil ca ar fi cel mai bine sa nu ma intrebi cum de am ajuns aici, cine sunt si de ce vorbesc cu tine din senin, insa cred ca ne-am putea juca ceva... pe bani... asta daca, desigur, mai ai cu ce sa joci...
Probabil ca ar fi surprinsa iar eu as continua sa-i explic prezenta mea acolo, iar dupa ce-as mai linisti-o si-as convinge-o ca n-am intentii de lupta si ca inca mai vreau sa traiesc, as continua:
- Si... pana la urma ti-ai platit toate datoriile sau doar le-ai facut sa dispara?
Desigur, dupa ce i-as zice asta mi-as da seama ca deja incep sa vorbesc non-sense si ca ar trebui sa schimb imediat subiectul pentru ca devine iritata.
- Okay... poate ca par prea indraznet, dar fie, hai sa ne jucam totusi ceva, dupa care poti sa-mi arati niste miscari awesome de-ale tale? Ce zici?
Da, ar deveni foarte iritata daca i-as spune toate astea, asa ca mai bine m-as rezuma doar la a-i aminti cat de puternica si frumoasa e, chiar daca e batrana si se ascunde sub o masca (bineinteles ca n-as pomeni de partea cu batrana... nu inainte de a descoperi butonul de 'escape' de acolo. ;])

Next: The Third Hokage (yeah, presupunand ca ai ajuns din intamplare, in urma unui experiment ciudat din timpul orei de chimie, acolo unde e el);

-The third Ho-Hokage ??? Can't belive it ! Ai fost reinviat prin edo tensei in lumea umana !
-*wt..* What ?
-daca tu esti in viata inseamna ca si Itachi-kun este !Itachi ! Itachi ! Itachi ! Itachi-kun where are you ?
-he's dead *palm face*
- Deci sunt .... moarta ?
-yep !
-asta inseamna ca tot il vad pe itachi-kun , nu?
-a plecat cand a fost invocat prin edo-tensei ...
-acum ca ma gandesc .... you *** la ce te-ai gandit cand l-ai pus sa-si omoare clanul?ce credeai ca o sa faca ? ca o sa fuga ? am murit dar sunt cel mai mare cosmar al tau ! o sa mori a doua oara ! Tortura incepe ! razbunare pentru Itachi-kun !!!!!!!!!!!!

Next : Itachi-kun 4
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce nu ar spune ei niciodata Lye 34 39.133 03-07-2012, 12:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)