Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune ei niciodata

#1
Stiti cum e jocu.Replici pe
care personajele NU le-ar spune niciodata!

Sasuke Uciha>Naruto...nu stii cat imi doresc sa fiu ca tine!Esti idolu meu!!Blond...ochii albastri...baiatul perfect!!!Si faptul ca ai in tine spiritul Vulpii cu 9 cozi...este atat de incitant!!

Naruto Uzumaki>Daca mai spune cineva ca eu o plac pe rozalia de Sakura...il distrug!Yo...defapt sunt infragostit de Ten Ten!!!Dar din pacate ei ii place de cap de castron..Rock Lee!20

Sakura Haruno>Ha!!Sunt cea mai tare!!Nimeni nu este mai inteligent ca mine!!Apropo...Naruto..cat zice-ai ca face 2+2??Ca am uitat...

Kakashi Hatake>Pfoa...cine m-o fi pus pe mine sa devin ninja?A fost o eroare!Si yo care imi doream sa prezint emisiunea "Dansez pentru tine"...Ce durere!!!Sau sa prezint macar "Megastar"!!!Tare mult se mai distreaza aia acolo...
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Sasuke Hey iubito ce ai zice s aiesim undeva?
Sakura m-am saturat de rozul asta.ma vopsesc in verde,mi-ai sta mai bine.
Ino Sunt alergica la flori,le detest.Stranut si fac riduri cand le miros,iar cand le vad imi vine sa ragai.In plus urasc culorile deschise,ador negrul.Ohhh,da sunt opsedata de negru.
Tsunade Jiraya hai la un dans
Jiraya ce de femei.dar parca ar fii niste maimute.Mai bine merg si imi mangai fata catifelata,suava alba si fara niciun rid de sanii enormi ai lui Tsunade.
Lee gai sensei arat bine imbracat in rochita asta roz?

#3
Ino:arat ca un porca imi place foarte mult stilul Sakurei mi-ar placea foarte mult sa arat ca ea.
Kurenai:ma bucur ca Asuma a murit si asa ma saturasem de bosorogul ala si il iubeam pe Kakashi.
Gai:ar trebui sa ma pensez si eu am sprancenele prea desi si nu mi-ar stica daca ma tund la chelie.
Tsunade:gata de astazi nu ma vio mai face nici un jutsu care sa ma faca tanara voi arata ca o baba de 50 de ani poate asa ma va placea Jyraaia si asa sunt indragostita de el.
Tobi:nu ma voi ma ascunde dupa masca si imi voi arata adevarata mea fata pentru a vedea toata lumea cat sunt de frumos.
Naruto;nu mai vreau sa devin hokaghe e o pierdere de vreme si urasc ramenul.scuze pentru lipsa de inspiratie.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#4
Adriana Sakura hai ca fraza aceea cu Tobi a fost chiar tare 24

sakura:nuuuuuu,mi sa rupt o unghie,sasuke salveaza-ma te rog.
naruto:cine are nevoie sale demonstreze celorlalti ca exist?vreau sa raman singur,n ucumva sa afle secretul meu:sunt gay,si n uvreau ca sasuke si gaara sa ma ignore.
temari:kankuro ai vrea sa te ocupi tu cu dirijarea vietilor celorlalti?
kankuro:temari mi-ai vazut rochitele ptr papusile mele de portelan?

#5
Sasuke: hei fetelor..nu-i asa ca sunt cel mai smeker baiat? ce spuneti..nu mergem si noi pe la o discoteca..ceva? sunt aici pt cine ma vrea.
Sakura: Cine mai e si Sasuke asta? cred ca am lucruri mult mai bune de facut decat sa stau si sa-l privesc cum se da el in spectacol ca un mare fraier.
Naruto: Hmmm..cred ca chestia asta cu hokage nu mi se potriveste..vreu doar sa stau in pat, sa ma uit la Tv, sa beau lapte cu ciocolata, si sa dorm.
Ino: AAAAA cum se poate? micul meu naruto? dragul meu..esti bine? de ce te-ai dat jos din pat? dragul meu stai in pat linistit ca iti fac eu toata treaba.
Itachi: hei hei...imi de dor de micul meu frate..Sasuke te rog intoarcete la mineeee... iti promit ca te invat tot ce stiu si voi fi mereu langa tine vom fi nedespartiti.
Orochimaru: De ce vroiam eu pe sasuke?oare sa-l distrug? daia? nu...nu se poate asa ceva. Nu mai stiu...ori si cum acum m-am indragostit de el si vreu doar sa-l simt aproape.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#6
pun si io cateva sper sa va placa:
Shikamaru: de abia astept misiunea de maine... sunt nerabdator... cred ca diseara nici nu am sa dorm21
Shikamaru: urasc sa joc shougi( sau cum se numeste jocu care il juca cu Asuma)... jocul ala e doar pentru lenesi...
Naruto: Tsunade-sama (in loc de baba-tsunade)
Shino: urasc gandacii... maine schimb deodorantul am sa imi cumpar un spray pentru gandaci
Temari:evantaiul meu e cam greu si sa cam stricat... maine in loc de evantai am sa imi cumpar un ventilator asa am si garantie la el... 24
Jiraya: mam cam saturat sa tot invoc broaste... de acum incolo am sa invoc sarpele lui Orochimaru
Kiuuby: de acum incolo daca Naruto va avea nevoie de chakra... va trebui sa plateasca 100 lei de fiecare data cand imi va mai cere...
Hinata: nu imi placut niciodata de Naruto... dar sunt indragostit de Rock Lee...
Naruto: Ino vrei sa fii sotia mea???
cam atat... daca imi mai vine ceva in minte am sa mai pun... nu sunt cine stie ce dar sper ca vau placut...ja ne :bye:

#7
Kakashi: Ar fi bine sa-mi dau masca jos si sa o mai spal si eu... a cam inceput sa miroase... o_O
Sasuke: Stitzi de ce nu vreau sa ies cu nicio fata? ...pentru ca sunt gay... [ all : o.O]
Sakura: Il iubesc pe Rock Lee!! si cine mai spune ca are ochi de gandac sau cap de castron, a incurcat-o cu mine
Naruto: Vreau sa devin Hokage, ca sa distrug Konohagakure
Kyuubi: Nu am vrut niciodata sa distrug Konohagakure! Cautam prin padure ursul din poveste ca sa-l pacalesc iar..
Sai: Hei.. nu doar Sasuke e gay ... eu il iubesc pe Naruto sunt innebunit dupa el [ all : O.o]
Kurenai: Daca Asuma ma cere in casatorie, o sa-l refuz! Voi spune un "NU" hotarat!!
Kiba: E asa de distractiv sa necajesti cateii mici si neajutorati!
Hinata: Cred ca m-am indragostit de Kiba
Shino: Gata! Maine dau cu Insecticid in casa!
Asuma: O iubesc pe Tsunade!
Shikamaru: Diseara la 10, megapetrecere la mine acasa!
Ino: Sasuke are creier de gaina!
Choji: Uitati-va la mine! Sunt mai gras decat voi toti la un loc!
Gai: Maine am primul meu spectaol de balet... Sunt asa emotionat
Lee: Vreau sa fiu ca Gai-sensei... Cel mai mare mascarici din toate timpurile...
TenTen: O sa-mi scot ochii ca sa seman cu Neji..
Neji: Urasc clanul Hyuuga... De acum vreau sa mi se spuna Aburame...
Baki: Gaara e cel mai slab din echipa... Kankuro e cel mai bun..
Gaara: Iubesc floricelele mici si firave, cum ar fi ghioceii...
Temari: Hainele astea ma fac sa par o baba... mai bine adopt stilul rap
Kankuro: Voi arunca sperietoarea aceea care o port in spate, pentru ca in fiecare noapte ma sperii de ea si fac pipi pe mine ...
Orochimaru: Cu sigurantza voi deveni cel mai bun Hokage intr-o zi... [ all : =_= ]
Kin: Parul meu e atat de lung incat nu mai trebuie sa folosesc hartia igienica ... [ all : what ? o.O ]
Zaku: Abilitatea mea speciala e ca pot sa ma tarasc ca un vierme.
Dosu: Cu jutsu-ul meu special pot sa ii oblig pe toti sa asculte muzica simfonica
Jiraya: Il voi ruga pe Naruto sa ma invete Sexy No Jutsu sa ma pot transforma in Tsunade <_<
Yodaime: Cine mai zice ca am murit vin la el si il bantui noaptea prin somn .. [ all : o.O..hm..!! ]
Tsunade: De ce se uita toti barbatii dupa mine? N-au mai vazut o femeie care nu se spala pe dinti niciodata? [ guys : o.O ]
Shizune: Sunt mai purcica decat e TonTon
Zabuza: Haku e idolul meu ... vreau sa fiu sclavul lui
Haku: Nu il voi ajuta niciodat pe Zabuza... cine are nevoie de cineva care sa-l aprecieze.... ma pot descurca si singur
Itachi: Am ucis clanul Uchiha ca sa nu se afle cel mai mare secret al meu si al lui Sasuke ... suntem gay ... [ girls : o.O ]
Kisame: De ce credeti toti ca sunt un peste? Eu sunt de fapt o pruna...
Deidara (to a girl): vrei sa te sarute palma mea? [ the girl : SCREAM!!! ]
Sasori: Cine vine sa se joace cu mine cu noua mea papusa Barbie?
Pein: Cine isi pune mai multe piercing-uri decat mine il las sa fie seful Akatsuki
Konan: Vreti sa va invat sa faceti broscute din hartie?
Hidan: Sunt pregatit sa tund iarba ori de cate ori e nevoie..
Zetsu: Plantele imi provoaca mancarimi...
Sarutobi: Cine mai are nevoie de un bosorog ca mine sa fie Hokage ?!?! mai bine il las pe Orochimaru sa fie Hokage in locul meu ... 4




~sper sa va placa^_^...35 ~
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#8
naruto-am coada de ce am coada?
sakura-ino ai avut dreptate sunt urata si sasuke arata ca o gaina
sasuke-itachi hai sa deschidem un club pt gay21)))))24)))))
itachi-bn sasuke intodeauna am fost gay21
hinata-naruto...esti un prost si il iubesc pe sasuke
neji-cred ca sunt fata daca am parul asa lung
ino-vai am slabit 2 kg choji ajutama sa ma ingras
kakashi-nu am iubita oare e devina masca?
21))))))))))))21))))))

#9
Sasuke: Tot ce am vrut de la destin era sa ma casatoresc cu o fata frumoasa, sa renunt la viata de nija si sa ma ocup de gradinatrit, sa am ferma mea cu porci si sa uit de toti doar eu, sotia mea si copii nostri.
Sakura: De ce? ma intreb de ce? nu imi vine sa cred ca fugeam cu Ino dupa un prost ca Sasuke, acum ca ma uit mai bine la el nici macar nu e frumos. Doamne cu nas mare are! si ochii aia sunt parca de sticlete sau ce sticlete paraca e bufnita.
Naruto: Oameni buni! Omanei buni! in sera aceasta va vom prezenta emisiunea << Dansez pentru un nija >> si eu voi dansa cu Itachi pentru ca e acum si-a facut operatie si arata ca o adevarat puicuta, ahhh abia astept sa petrec o noapte cu Itachita.
Kakashi: Nu mai vreau! Nu ma mai joc! adica helloo! am o echipa de rahat, totul in viata mea e de rahat si tot ce mai lipseste acum e sa ma indragostesc de Ino sau poate chiar o plac, uite-te si tu sa vezi ce fund are si ce sani mari are. Ahhh cat as vrea sa i-o t..g lui Ino!
Cam atat, bine mai ai ideei si despre celelalte personaje, dar poate le zic in alt comentariu.
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#10
Haku: De ce sa il ajut pe Zabuza? La ce imi foloseste un scop? Pot lenevi toata viata sau sa imi deschid o macelarie de iepuri.
Sasuke: Cred ca mi-ar sta dragut cu unghii negre! Oare daca mi-as face vreo trei suvite roz m-ar placea Sakura?
Sakura: Eu voi deveni urmatorul Hokage! Credeti-ma!!!
Naruto: M-am gandit mult si am hotarat sa merg intr-o excursie la Orochimaru, sa mai schimb si eu "taberele" inamice.
Gaara: Eu sunt cea mai darnica persoana si cea mai neegoista! Vreau sa ajut pe toata lumea, mai ales ca am facut fobie la nisip.
Kakashi: Incep sa cred ca cititul e o pierdere de vreme. M a gandesc sa ma fac actor, ca ninja nu ma ajuta cu nimica.
Itachi: Sasuke, imi cer sincer scuze pentru ca i-am omorat pe mama si pe tata! Acum m-am indragostit de tine si vreau sa ne casatorim.
Kisame: Sunt un peste! 4ever fish!
Orochimaru: Vreau sa il ajut pe Hokage sa faca un sat mai bun! De ce sa il distrug, cand eu iubesc locuitorii din Konoha.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? Kuromi 101 50.633 06-07-2013, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Sabina-sama


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)