Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce credeti despre seria Naruto SD?

#1
Eu, personal, cred ca e destul de folositoare21 Completeaza oarecum umorul pe care seria Naruto l-a cam pierdut din cauza momentului in care se afla.
Imi place varianta chibi a personajelor si e interesant ca personajul principal e Lee, care oricum nu era apreciat pe care merita. Insa mie mi se pare c-ar fi fost mai interesant daca in centrul atentiei ar fi fost echipa lui Ebisu 39

So...voi ce parere aveti?15
[Imagine: universul1.jpg]

#2
Primaaaa! Din nou ? Ei se pare ca avem lucruri un comun.Deci eu m-am uitat la seria asta anime si este destul de amuzanta,iar Lee te face sa razi de nu mai poti.Dar unde a disparut Sasuke(Sorry, fan-girls) sau Itachi meu ?20 Bine,poate exagerez.Dar , sincer,mi-ar fi plaut sa-l vad pe Itachi in varianta chibi.
Ca sa stie si ceilalti despre ce e vorba incercati aici http://www.desenesianimeonline.info/naru...ninja-pals
Problema este ca nu-ti dai seama bine care e adult si care e copil ca toti sunt la fel.DAr in fine, actiunea te face sa mori de ras, desi in altele episoade(cum ar fi primul) te plictisesti pana se intampla ceva . Cam atat ! Noroc cu topicul!


[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.897 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Cum credeti ca va fi sfarsitul? cristina1996 44 35.808 06-07-2012, 03:40 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.371 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)