Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#71
Doamne Flaw, trebuie sa mai postezi cand ai timp, ca sunt prea tari, mai ales daca le comentezi tu, defapt ironia ta le face amuzante. Cand eram mica scriam asa, fara sens, deobicei cautam jocuri cu personajele din desenele de pe cartoon network ( nici azi nu stiu sa scriu bine numele canalului >.<) si intr-un moment am dat pe la vreo pagina intre 10 si 20 un site in nu stiu ce limba...
gelu zup- huh? - pe asta poate il chema george sau ceva derivare de la acest nume si vroia un site cu numele lui.
probleme de matematica pentru olipiade\\\" - ugh... asa ceva chiar o sa am grija sa nu gasesti pe zup bleah- arigatoo, mi-ai luat o piatra de pe inima, profa de mate ma facut s-o urasc, ea e de vina, in penultima zi a venit la ora cu 15 min inainte sa se termine ora si am facut ora 43

Prea multi perversi au acces la internet, il contamineaza cu bacterile din capul lor, bacterii ce au forma personajelor din naruto... si macar de n-or fi atat de multi 46

Oricum, mai pune! 108
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#72
http://www.google.ro/search?hl=ro&client....4-1.1l4l0


Mitsukai Yoru, nu ești singura, cauți de Șurubelniță cu aripi și dai de zup, că de, așa mă chemă pe mine în antichitate pa-ci 21).
[Imagine: Jun0xCa.png]

#73
eu cautam AMV-uri pe google,
ce stiam eu ce sunt ficurile pe vremea aia ?"
si aveam obiceiul sa scriu numele, diferitelor personaje anime, gen ''NaruSasu,SasuSaku'' si altele, in principiu din naruto. si mia dat acolo, niste chestii dar care nu duceau la youtube, dar nu le-am bagat in seama pana intr-o zi, pe vremea cand aveam eu probleme cu pc-ul, nu stiu cu mi sa dus mie mouse-ul dar mia deschis pagina catre un fic, care incepea ceva gen: Buna, sunt Sakura Haruno...cum mai incep unele ficuri, si m-a atras oarecum, si am inceput sa citesc incontinuu. am citit multe ficuri in vremea aia, dar nu m-a dus creierasii sa imi fac si eu cont pana anu asta 21
Deci a fost un noroc atunci cand am avut probleme cu pc-ul 21

#74

Well...cum am dat de Animezup? Pai acum ceva vreme am inceput sa fiu innebunita dupa naruto si am citit undeva un fic despre sakura si sasuke si mi-a placut, asa ca am dat cautare pe Google "sasusaku" si asa am dat de Animezup.De atunci am citit o gramada de ficuri de pe site dar nu mi-am facut cont(i dont know why)so...acum ceva timp m-am gandit ca ar trebui si pot spune ca este un site grozav iar de la postarile lui Flaw...cum sa zic m-am prapadit de ras.Unii au dat niste cautari chiar penibile adica sigur marele google stia21.
Keep posting guys3
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#75
Asa...nimeni de mult timp numai zice nimik. Probabil adminu a uitat de noi. Asa ca pun si eu ceva...asa, sa nu va plictisiti:

1. Un cal poate avea tulburare de comportament?-ce treaba are asta cu animezup? Rectific, ce treaba are asta cu nenea Google?

2. Sunt bipolar sau peste asteptari?-nici una nici alta, esti doar fraier...

3. De ce americanilor le este frica de dragoni?-ce ne intereseaza pe noi? Poate daca ziceai "De ce ii e lui Naruto frica de dragoni?" mai era ceva...

4. Luptatorii ninja sunt mai buni decat piratii?- intrebarea vietii...

5. De ce este un corb la fel ca un birou?- de cand?

6. De ce si-a colorat Brian Wilson barba?- de cucu...

7. Ar trebui sa ma marit cu el?- incearca pe animekage.com, poate stiu
ei...

8. As vrea sa pot vorbi cu balenele (in “baleneza”)- si eu sa am un Porche, ce propui sa facem?

9. De ce nu poti sta pe suprafata soarelui?- ca nu-ti da mama voie...

Mai am pana la umorul lui flew....muuult......
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]

#76
Mai dai de el si daca scrii "yaoiului". Am cautat eu recent (astazi) si mi-a dat si AnimeZUP pe aici pe langa faptul ca mi-a dat si un fic yaoi tot de pe ZUP. Iar chestia cu numele e veche. Chestia cu tulburarile de comportament nu e "Ce legatura are cu Google?", fiindca poate are sau poate nu, insa cred ca existe reportaje si multe altele despre cai, iar poate unii sunt interesanti.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#77
Ce cauta lumea si da de AnimeZup? Pai intr-o zi o colega de-a mea cauta un fan-fic cu SHINee si ia ghiciti, a dat de AnimeZup. Asa am vazut si eu site-ul si m-am alaturat. Cu alte cuvinte ar trebui sa multumesc trupei SHINee ca daca nu era ea nu stiu cum mai dadeam eu de AnimeZup. (cred ca daca ma gandesc mai bine am enspemii de optiuni).24
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#78
Pai, eu am dat de AnimeZup cautand niste fic-uri Vampire Knight. Prima data nu am intrat pe cele de pe Zup, dar dupaun timp la disperare am dat si chiar am fost luata prin surprindere. Mi s-au parut super interesante asa ca le-am citi, apoi am mai bantuit pe forum si mi-a placut. Mi s-au parut interesante grafica, fic-urile, totul. Asa ca mi-a trecut prin gand sa ma inregistrez. De ce nu? Stiam deja de la o pretena de AnimeZup dar mereu uitam sa intru pe el, ba ma luam cu altceva.
[Imagine: tumblr_ly22ajz0v51r4hp5mo1_500.jpg]


Winter

#79
YAOI. Yep, type this and you'll find Animezup. 21 Really, daca dai cautare pe Google cu "yaoi fanfics" iti va da ca si prim rezultat forumul. Bine, si daca tastezi, for example, "zup" iti da acelasi rezultat. Dar vorbind de chestii random ce le poti cauta pe Google si iti poate da ca rezultat Zup-ul, doar "yaoi" imi vine in minte. 39
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#80
Ba, nu stiu. Eu tin minte ca am dat de animezup cautand hentai. Nu m-a motivat sa ma inscriu pe site altceva decat pasiunea pentru hentai (nu ma intrebati vreun nume, ca nu stiu, eu ma uitam doar la secventele care ma interesau) si dragul de a scrie fan ficuri.
Si acum de asta m-am conectat, caut hentaiuri.
"But I will wear my heart upon my sleeve
For daws to peck at: I am not what I am."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)