Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#41
24) OMG.....*sormea: iar te-au drgoat aia de pe zup? didy(eu)*tavalita pe jos* :sty linishtita....prostia omeneask ma drogheaza24 sormea: aaaa da?* astia`s chiar nebuni21 24 si bine`nteles ca n-au mai mult de 10 ani24
Gata.....m-am trezi eu confuza*sormea: obsedato...inteleg il visezi pe naruto, da` chiar sa vb. in somn?24*[oooopppppsssss ji asta e cenzurata:blush:]da` akum am intrat in faza letala de comedie cronik.
La aia cu leon am cazut cu scaunu`24! Si la aia cu jocurile "cele mai mari" m-am inecat cu pepsi.
Asteap urmatoru` camion cu marfa24!

#42
Ok guys and girls, prin dezlegare de la Cedik eu voi hosta ediţia de azi de ,,cele mai penale cuvinte căutate prin care se găseşte un site anime". Dacă nu vă e cu supărare, iau căutările de la m-a la rînd, acum am dat de unele de-a dreptul... no comment 10

,,desene maini perete" - da' eu ştiam că desenele (recte cele din anime sau fan arturile) se mai pun pe pereţi, but this is ridiculous
,,cum sa ma pun pt unele persoane invizibil pentru altii online" - ALT+F4 65
,,cartea twilight" - magicienii ăştia...
,,yuyu hakusho love story" - fan fic frenzy, no wonder...
,,sasuke si sakura ( trandafiri isi cresc drumu )" - ce fac mă? Poate cresc în drum, dar nici aşa nu sună bine... not even for a fan fic 10
,,download amurg de stephenie meyer twilight" - iar tu mă? Nu te înveţi? N-avem, sheesh 21
,,sasuke si sakura cand au copiii" (note: from sweetim.com ... how they found about these places in the first place?22) - da, febra sasuke-sakura vine ÅŸi spre noi *sigh*
,,poze kiddy grade" - se cheamă google image 10
,,carti shobu kirifuda" - who? Şi ce legătură are cu anime-ul? Nu sîntem librărie 22
,,watch naruto character are you" - why a Rolex of course 3
,,massuri amuzante" - hahaha! ...wait...
,,kurama love story capitolul 16" - De-aş avea atîta memorie să ţin minte la ce capitol a ajuns un fan fic, dar să trebuiască să folosesc google în loc de bookmarks să găsesc unde-a fost postat... no comment xP
,,poze kiddy grade dragoste" - cineva care nu se plafonează doar la poze kiddy grade 4 La mai mare, aşteptăm ,,poze kiddy grade dragoste kinki" şi tot aşa 4
,,jimmy din ed , edd & eddy" - între Wikipedia, Hi5 şi m-a, de ce, dar DE CE ai dat pe ultimul? :-T

Disclaimer: Umorul meu poate nu este la ceea ce v-aţi aşteptat, laugh at your own risk.

#43
Pai... le cam pastram pentru revista, dar fie 10
Pana apare revista se strang altele 4

"desene animate video www.jetix.ro filme de vara" - bun, deci cauta desene animate video, ca alea pe hartie nu sunt bune, si filme de vara pe jetix.ro... Si totusi a ajuns pe Zup? Ce concluzie putem trage despre inteligenta acestui personaj?
"o iubire adevarata sasuke and sakura animezup" - yay, suntem celebrii dance Sasuke si Sakura sunt acum domnul si doamna Animezup :->
"jocuri cu ursuleti draguti" - asta e in regula, doar ca eu prima data citisem Jocuri cu ursuleti drogati si ramasesem O_o
"sakura haruno a fost creata de lumina" - nu degeaba zice parintele la biserica "lumina din lumina"
"vreau o poveste cu sakura si sangerie" - asta nu e amuzanta, e doar fara sens... sangeriu e o culoare, nu? nu stiam ca povestile pot avea culori. Pur si simplu nu vad logica acestei cautari, poate ma lamureste si pe mine cineva 22
"glasul unei sirene" - cum suna o sirena sub apa: "blob...blob...blob...maaaa in-blob-neeeec"
"filme cu sasuke si sakura cand fac sex" - in sfarsit, perversii se intoarce pe zup! Asa-i ca v-a fost dor de ei? Sa vedem ce ne mai aduc cu ocazia asta
"naruto si hinata fac copii" - sa inteleg ca te intereseaza procesul de fabricatie, nu?
"povestea lui sasuke [ trandafir ...]" - aha... am inteles...
"vrau informatii despre parintii sakurei" - cat esti dispus sa platesti? kaching
"sasuke i sakura dorm impreuna" - in paturi separate, ca doi copii cuminti ce sunt
"naruto si hinata facand sex" - ma! vezi ca le dai idei lui Naruto si Sakura! Oh, stai! Prea tarziu... "sasuke o violeaza pe sakura" ne spune o alta cautare pe google...
"ce este yaoi?" - atunci cand sasuke il violeaza pe Naruto si nu pe Sakura, ca mai sus
"ce cred personajele din naruto despre tine" - nu cred ca vrei sa stii...
"oficiu pentru protectia consumatorului iasi" - exact pe un forum de anime si manga o sa dai de el >.<
"sakura are puteri si se plimba cu naruto poveste" - ce fel de puteri? intreb eu... "sakura are puterea lunei" mi se raspunde cu urmatoare cautare... As intreba si ce e "lunei", dar mi-e frica sa primesc vreun raspuns
"sasuke o saruta fortat pe sakura" - come on, doar a violat-o cateva cautari mai sus... chiar atat de obsedat e Sasuke asta? nu se mai satura odata? ia mai du-te si pe "gara" si naruto, ca tot vrea unul sa stie ce e yaoi
"sakura va mai avea parul lung?" - Sakura are parul lung? O_o
"www.multe avatare cu numele sar.ro" - www.avatare pentru prosti.ro, ia incearca 3
"cum ma pot transforma intr-o sirena?" - *evil laughter* nici nu stiu cu ce sa incep... Jefuiesti o banca, imi dai mie toti banii si pe urma o sa devii sirena. Serios! Incercati! Nu glumesc, e pe bune faza!Serios!!!
"sasuke o intinse pe sakura pe jos" - Ba, Sasuke, ce ti-am zis eu tie???
"sasuke o saruta usor pe sakura" - asa mai merge...
"benzi desenate cu spaiderman" - aia in care se bate cu betman?
"www.jocuri de sarutat fete.ro" - sper sa reusesti pe net, ca in viata reala e clar ca nu mai ai nici o sansa
"sakura pleaca de langa sasuke" - mi se pare absolut normal! dupa cate i-a tot facut perversul ala, era de asteptat!
"filme si jocurile de la inmormantarea lu lord hokage" - avem "bataia cu coliva" si "parastas fighters", ce alegi?
"poze avatar cu inceri" - Incer, incerasul meu,
Ce mi te-a dat Dumnezeu,
Eu sunt prost, insa tu stie
Invata-ma cum se scrie te rog

"ati patit si voi fantome" - nu, noi am patit prosti >.<
"jocuri cu skunk fu panda" - 24 24 Skunk fu panda? mai trebuie sa comentez si eu ceva la cautarea asta?
"fica obligata de mama sa faca sex" - "fica"? stiti ce ar trebui sa urmeze acum? "fiu obligat de mama sa mearga la orele de limba romana si sa mai lase calculatorul"
"sakura si naruto fac sex" - acum sakura cu naruto? poate ca m-am inselat in privinta lui sasuke si sakura e de fapt cea perversa 39
"jocuri cu naruto sakura si sasuke" - e clar, sunt toti de vina >.<


Scuze, stiu ca nu prea sunt amuzante, dar nu prea mai sunt atat de multe cautari comice ca inainte >.<

#44
Yey,cedik is back mwhahah

Well,nu pot spune ca m`au amuzat ca in zilele trecute..ma refer la cautari..singura care a foat asa si asa
jocuri cu skunk fu panda" - 24 24 Skunk fu panda? mai trebuie sa comentez si eu ceva la cautarea asta?

Nu credeam ca voi apuca si ziua asta O.o
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#45
24 au fost amuzanhte...O.o unele prostesti dar amuzante,altele si mai prostesti o.O dar aveau totsi umpic de umor.
Umm...sunt destul de ciudate adica -_-" sa recunastem un om normal la cap ar cauta asa ceva?Adica poate un copil de 8,9 ani cu multa imaginatie.Si eu mai fac cautari in voia tastaturi dar ale mele sunt mai cu cap -_-" (ex:suc rosu cu gust de castravete 22)
Macar la mine e de curiozitate.
Oricum e ciudat cum dau de zup 24

Ok pana aici m-am abtinut dar acum e : 2421 21
Mai vreau!!
o.o" wot

#46
am citit un post si am luat-o de la inceputul inceputului...21 e genial, am facut toata familia sa rada de rasul meu... se pune 24
chiar te sperii de unele idiotenii care le inventeaza oameni O_o, cateaodata ma intreb daca un gandac de bucatarie are mai multi neuroni decat un om oarecare....
si ce e mai rau ca printre toti obsedatii astia sunt si pusti de varsta lu fratemeu...ikk m-i se face pielea de gaina...bne ca fratemeu are o sora ca mne21 (*nesimtitule.... de ce m-ai zgariat iar???!!! stai ca te prind io... treci incoace... 71 *)

You go flaw...21

#47
Vad ca Flaw nu mai pune asa ca voi ma iadauga eu cateva xD [btw,nu am umorul lui...]

Jocuri cu acrobatii la trapeze -Veniti,veniti!Doar la Zup puteti gasi moderatori ce jongleaza cu useri si admini ce imblanzesc spammeri!
ficul cu gask lui sasuke - Sasuke se plimba cu gasca lui de ciutani prin oras dandu-se mare cu telefonu` lui care face pac-tac si are sina d`aia...
ingerul negru sakura -Holy Cow,de cand e Sakura inger?Doamne,a omorat-o Kishimoto?:-S
phoenixul prinde -ce prinde?
animazup -nope,avem numai animezup.Try in another place.Shu,shu !
jocuri cu matematica si adunari-Mai ,copile...aici e un forum prietenos.Prietenos!Tu te imprietensti cu cineva spunandu-i cat e 6,587(7) x 2,60 ?!
pe aripile vantului rezumat-Inca unu` care vrea google sa ii faca temele
cand sakura fata noua vine la scoala toti baietii se indragostesc d... -Oh,nici google nu te suporta ._. [sau nu suporta ficurile cu Sakura -_-]
youtube sirenele cleo ema si rikki h2o just add water - Copii orfani...cauta videouri de pe youtube pe google
programe de blenduri -programe de ce?
smileyuri- ...Asta e un forum manga si anime,nu?39
chibi chibi chibi chibi chibi chibi chibi ch.. -STOP!ce,ti s-au blocat degetele?!


Sper ca nu s-a suparat daca am pus eu ..65
LOLNOPE

#48
Citat:ingerul negru sakura -Holy Cow,de cand e Sakura inger?Doamne,a omorat-o Kishimoto?:-S

La asta izbucni in ras 24 Sakura=Inger si mai e si negru. Not in a milion years

Citat:cand sakura fata noua vine la scoala toti baietii se indragostesc d... -Oh,nici google nu te suporta ._. [sau nu suporta ficurile cu Sakura -_-]
Deci search-ul asta a mai aparut de cateva ori 21 Nu vad ce e asa grozav intr-un fic cu Sakura de care se indragostesc toti din scoala. Adica nici macar nu arata bine Sakura. Chiar Kishimoto a declarat ca nu i se pare o fata draguta. Dar, in fine ma abtin de la a comenta gusturile altora...:??:ask:
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#49
*cough* Was it to harsh?Btw,nu am vrut sa o zic in nume de rau..adica,nu ca mozii sunt rai ..ma refeream la userii care fac spam and stuff...[si da,am mai zis ca nu am umorl lui Flaw,nu am nici macar un sfert] .In plus,nu am chestia aceea pe care o are Cedik[un panel or smth like that].Sunt luate de pe un site [gtop mai precis]...

Am sa mai pun cateva cautari ..
joc rimat si teai distrat -Mda,Ichigo si cu Naruto s-au luat de mana si au inceput sa sara sotronul.
fotografii manga-Saracu`,nu a mai vazut manga in realitate si vrea sa vada macar poze cu manga :[
muvies online-Nu,nu... 39 Avem numai muvies offline.
penneys poze-Doamne,aici nu mai zic nimic ..O_O
sait de vazut cine sta pe invizibal - Daca stau pe invizibal atunci inseamna ca nu vor sa vorbeasca cu tine ,asa ca lasa-i Ainstain.
ujvi-hsha?
most people shout feee when they lose control of their car. but i say hold my beer and watch this-*loses control of the car* FEEEEEE...
-Mitzuke
LOLNOPE

#50
penneys poze-Doamne,aici nu mai zic nimic ..O_O
24 doamne..cred ca ..cauta poze cu ponei apoi ori poze cu ponei ori ponney pics ( sau cum so scrie poney 71)

most people shout feee when they lose control of their car. but i say hold my beer and watch this-*loses control of the car* FEEEEEE...

-_- That's a biiig GT..saracul google 21 si cand ma gandesc cate cautari deastea primeste..

Mitzuke 39 71 incepi sa prinzi umorul lui flaw...
Mai vreau 21
o.o" wot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)