Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Slipknot - Wait and bleed

Nu gaseam ce sa ascult. 46 Am cautat melodii de la Slipknot ca cam atat imi venea in minte. Momentan? Cum era de asteptat, nici un sentiment care sa ma faca sa ascult cu acea stare. 46 Cred ca o sa bag dupa aceea "Three Days Grace - Pain" sau "Never too late", cred ca toate melodiile pana la urma. 46 Cel putin, cele cunoscute de mine care sunt putine.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

TVXQ - Before U Go

WoW, baby. Superba melodia, DBSK still amazing. Dupa toate astea, nu pot sa nu ascult melodia macar odata pe zi, e prea frumoasa. Si videoclipul e frumos, am dat de aur cand am gasit melodia.
Sau cel putin asta am simtit. Una dintre cele, daca nu cea mai buna formatie, boys band evah.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Three Days Grace - Animal I Have Become

Dupa cum am zis, deja doua dintre melodiile enumarete. 65 Asta e a treia. Prima mea melodie ascultata de la aceasta trupa. ;x
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ft island - After love

Iubesc aceasta melodie. Ieri ma prinsese ploaia si aveam castile in urechi ascultand melodia asta ( nu...de alta da o lasasem fara sa vreau pre repeat one song).... Nu stiu de ce dar o iubesc la nebunie. E una dintre melodiile mele preferate :X
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

FT Island-Hello Hello

Am dat de videoclip, in sfarsit! Ador melodia, e foarte frumoasa, si Hong Ki =p~ OH! Ma omoaraaa!:X:X:X
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Acum ascult Snap by Slipknot.

Okay, am băgat în winamp toate cele 178 de melodii din folderul cu Slipknot [yeah, mă consider fană] şi acum ascult asta. Îmi plac aproape toate piesele lor. Îmi plac mesajele pe care le transmit. Okay, gata cu aberatul, toată lumea ştie că Slipknot sunt o trupă genius, sau aşa ar trebui, trebui să fii puţin mai diferit ca să asculţi Slipknot, şi eu mă pot mândri cu faptul că nu-s la fel ca toţi ceilalţi. x)

All I want is what is mine!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Keri Hilson-Get your back.

E o piesă din step up 3 şi îmi place mult. Îmi aduce aminte de secvenţa aia cute din film. E o poveste de dragoste foarte frumoasă, iar piesa asta e într-un moment foarte drăguţ.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

SHINee - Ready Or Not

Cine nu-i gata
Il iau cu lopata !!!
Ceva de genul asta. Aici ma gandesc prima data cand ascult refrenul. Anywho, iarasi descopar tarziu o superbitate de melodie cantata intr-un mod superb. Asta e un hit.
Plus vocea lui Onew e...superba, heh. Moale si pufoasa ca de obicei, plus ceva emotii de nerabdare. Asta imi dau seama din titlul melodiei.
[Imagine: ak8THBQ.png]


F.T. Island - What Can I Do?

Ma linisteste, vocea lui e asa de minunata! Cred ca ascult trupa asta mai mult decat inainte, cand poate ascultam doar melodiile obisnuite: Bad woman, I hope (foarte rar, acum si mai si) si nah, cred ca doar Bad woman era una pe care o frecventam la trupa. 106 Acum ma duc sa ascult "Missing you" - se potriveste cu starea mea de spirit.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

SHINee - A-Yo

Imma Dubu, bish !!!
Uhm, raspuns la cele mai apreciate comentarii. Dubu.
Ca de obiceeeiii, admir vocea lui Onew, e prea draguta si chiuta ca sa nu fac asta. sau ca sa nu scriu asta. Albumul asta e pur si simplu aur curat, straluceste de cat de bun e. Si astept viitorul album, acum ca B2ST au unul nou. Pe care il si ador.
Tot SHINee, awsome !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.826 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 531.455 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)