Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Cameleones - Una hermosa historia

Ador melodia asta. Şi nu ştiu, mi se potriveşte cât de cât. De grup nu am ce comenta; vocile lor sunt superbe şi seamănă mult cu Dulce din Rebelde una din ele. [ poate asta-mi place la ea ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Super Junior Yesung - It Has To Be You

Lumea aproape de 11 noaptea n-are ce face decat sa asculte k-pop, se pare. 65 Deci, ascult melodia asta, ma enerveaza cum se aud masiniile si altele. T___________T Cine oare m-a pus sa dau tocmai pe asta? T___________________________T Whatever, aceasi chestie. 78
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

@sniff, k-pop, ce altceva? 105

SHINee - In my room

Cred ca am mai scris undeva, cred ca tot aici despre melodia asta. In fine si daca da, nu conteaza. Fiind interpretata doar de trei din cei cinci membrii, la inceput m-am cam revoltat. Dar hey, nu mai am nici un motiv. Bine, nici atunci nu aveam dar egalitatea e de mare pret. Vocile lor sunt superbe si sincer, prefer varianta 'live'. Onew...hmp. Nu mai zic nimic.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Dedelas, ce altceva? Muzica intrumentala, dar poate ma ia somnul cu capul pe tastatura si vede frati-miu la ce... dragalasenii ma uit (oricum, ma uit la dou. si nu are ce sa vada 106, doar daca da el mai incolo 39).
Oricum, dau eu edit maine. 3
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

G.NA - Black & White


Am dat recent de această cântăreaţă şi-mi place vocea ei si unele din piesele ei. :3 E piesa mea preferată de la ea, cântă bine, chiar dacă eu nu sunt mare fană a vocilor feminine. E drăguţă melodia, iar videoclipul e genial. xDD

http://www.youtube.com/watch?v=ntkLP26htZA&NR=1
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













@sniff, no way, k-pop all the way. 105

Brooke Hogan feat. Colby O'Donis - Hey Yo!

Sincer, nu ma prea intereseaza vocea ei, melodia e super draguta. Am incercat si inca incerc sa iau o pauza de la k-pop, asta am ascultat toata ziua, heh. Si am dat de melodie intr-un video, cred ca era un cuplu SuJu. EunHae, daca nu ma insel. Donghae e unul din preferatii mei. Anywho, melodie draguta, versuri dragute, in general, dragut.
[Imagine: ak8THBQ.png]


LaFee - Du Lebst -> http://www.youtube.com/watch?v=dWk6y6qCuaI&NR=1

Nu am idee de ce, dar ador mult melodia. Imi place la nebuie refrenul, pentru ca nu este grabit si are ritmul acela linistitor. Chiar daca nu stiu sa citesc la perfectie in limba germana, si nu am idee de absolut nici un cuvant din versurile melodiei, pot sa o invat cat-decat usor. Si solista mai are si vocea ei melodiaoasa si linistitoare 105 Ma duce cu gandul in multe locuri. Smile
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

Chris Brown-Too freaky.

Nu am idee de ce, dar de vreo jumătate de oră tot piesa asta o ascult. Mă linişteşte într-un mod delicat, mă simt mult mai altfel de când o ascult. Am o stare mai ciudată în momentul de faţă şi cu siguranţă şi asta contează.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Acum ascult Love you to death by Kamelot.

E una din baladele metal preferate. Prima dată când am ascultat-o îmi dădeau lacrimile, lirica e superbă. Din punctul meu de vedere, astfel de melodii să definească 'frumosul'. Cum am mai spus, e printre melodiile mele preferate, îmi place în special cum 'explodeaza' instrumentalul la refren şi vocalul e impecabil. Love that song to death. :3

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Simplu feat Alex - Convict

Este foarte tare piesa :bv:


bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.809 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 528.567 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)