Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Flyleaf - Sorrow

I think I become a huge Flyleaf fan. Indiferent de ce zic ceilalţi mi se pare că Lacey e superbă şi are o voce genială. Îmi plac mult melodiile lor, îmi place lirica, mesajul pe care îl transmit şi în cazul melodiei "Sorrow" îmi place şi ideea videoclipului. Oricum, superbă din toate punctele de vedere. Btw, Lacey's screamo is awesum. xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Doc - Doc Zis Jim -- una din preferatele mele de pe Scapat De Sub Control (cat a stat pe repeat albumu asta...). Narcisista in fiecare secunda a ei 21 jocuri de cuvinte si nimic mai mult... Plus instrumental tare praise FacemRecords sunt lei letali, tu doar o mata 4
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Fall Out Boy - Thanks For The Memories

Amintiri frumoase 8 ->. Plus, peste 2 ore ies afara cu my ex si stiu ca iar o sa vrea sa fiee ca la incepuuuut XDDD. Si imi palce melodia, asta i-am dedicat-o lui. Nu sunt mare fana Fall Out Boy, dar imi place sa ascult asa ocazional.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Owl City - Vanilla Twilight.

Pentru că melodia e pur şi simplu genială, din punctul meu de vedere. Versurile sunt, în mare parte, impresionante plus că sunt scrise de cântăreţ, for his dead girlfriend. o,o

Die Happy-Love To Hate You

Linia melodica+versurile=pure awesomeness.
E ciudat ca nu am dat de ea mai devreme.
[Imagine: robin-1.jpg]

Aforic feat. Doc & Subsapte - Super MC -- pana acum (piesa nr 4) e cea mai tare de pe Fiul Omului. E la a doua ascultare (n-am lasat-o sa se termine prima data) si inca nu ma pot hotari cine a dat-o mai bine: Afo sau Doc?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Three Days Grace - Lost in you

Melodia meaa de zilee bunee 8 ->.
Somehow I found a way to get lost in you
Let me inside, let me get close to you
Change your mind, I'll get lost if you want me to.<3

Se potriveste perfect si ador versurile astea x3.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Sick Puppies - You're Going Down


O ascult de ieri şi nu o să mă opresc prea curând. Versuri ~ Merg.Vocal ~ genial. Instrumental ~ The same. Sick Puppies rullz. It's addictive xD. Bla, Bla, Bla, my comment will be here when I come back.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Spice Girls - Wannabe

Alaltăieri mă uitam pe net la American Idol şi era invitată în juriu Victoria Beckham, aşa că mi`am adus aminte de melodia asta. <3 Aşa că de atunci o ascult non - stop. Mi se pare absolut genială, îmi aduce aminte de pop`ul ce nu era în halul ăsta de fail ca acum. Sincer, melodia e superbă, eu personal o ador. Şi am reuşit să o cânt perfect, adică şi părţile alea super rapide. Anyway, e genială. <3 If you wanna be my lover, ya` gotta get with my friends. \:d/
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Tarja Turunen - Naiad (live in Ostrava)
Deci femeia asta e geniala. Ador melodia, vocea ei, versurile. Nici nu imi pasa ca nu mai canta cu Nightwish. Nu are nevoie de ei. Chiar nu mai pot de nerabdare pana la vara, cand o s-o vad live.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.659 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)