Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce anime nu-ti place?

#1
E simplu ^_^
deci,uite cum facem--
spunem ce anime nu ne place si ii scriem numele dupa aceea cu ochi inchisi..
INCEP EU:
Normal:Hellsing
Cu ochi inchisi:Hellsinf
............................^doar o litera gresita...
Urmati voi!

Akasha edit-Spui şi de ce nu îţi place anime-ul
Edit-De ce???
Akasha edit->de treflă. Ca să nu faci spam... de ce oare?

http://akmx.allgoo.net <-- my forum *E super cool!*
Mi-am vandut masina pentru bani pentru benzina...

#2
Ce nu imi place........stai sa ma gandesc......Pai nu am un anime care nu-mi place sau nu-mi vine in minte dar hai sa spunem Full Metall Alchemist(nu prea am urmarit decat putin dar nu mi-a placut)
Normal:Full Metall Alchemist
Ochi inchisi:Full Metall Alchemisr
Doar o litera gresita steastea

#3
Pei cred ca... strawberry panic pt ca am urmarit 5 minute si l-am lasat balta ca era... eh not for me ^^

Normal: Strawberry Panic
Cu ochii inchisi: STRAWBERRY PANUC

Tot o litera gresita :d

#4
Strawberry Panic il detest2222

Normal: Strawberry Panic
Cu ochii inchisi: straeberrt oabic ^^21
4 ^^ litere gresite ^^

#5
Kiro-Chan :die: Pasarea aia idioata trebuie sa moara xD 24) Nu imi place deloc anime-ul . Imi venea sa arunc cu ceva dupa el cand il dadeau la tv . Parca acum l-au scos , multumesc lui Dumnezeu xD E prea boring si prea enervant xD
Normal : Kiro-Chan
Cu mintea in alta parte xD : Kiro-Chan xD

[am avut noroc ca e scurt si usor numele xD]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#6
animeul care nu imi place;Cowboy bebob.De ce?Nu imi place poveste si nici personajele.
Numele: Cowboy bebob
Numele cu ochii coubi bebob
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#7
Nu imi place Rosario+Vampire. Meruew Moka slaveaza situatia, Tsukune e un idiot, il mai iubesc si cinci fete care se cearta ca tatele, si mai sunt si placute de alti baieti. Nu rezist mai mult de 8 episoade.
Nume: Rosario+Vampire
Cu ochii inchisi: Rosario+Va,[[ire
Da, cam multe greseli. 21
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#8
Pai ce sa zic, sunt mai multe animeuri care nu-mi plac la nebunie, dar asta nu inbsemna ca nu imi plac deloc. Totusi, sunt niste minianimeuri pe care pot spune ca le urasc.

Normal: Cubix
Cu ochii inchisi: cubiv

am gresit o litera 10
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#9
Kioro il urasc la inceput mi-a placut adicama uitam ca nu aveam ce face dupa aceea mi sa parut .....
nume normal:Kioro
numel cu ochii inchisi:Kioti
2 litere gresite 5

#10
Ce anime nu-mi place, printre multe altele se afla Soul Eater...am vazut primul episod si dupa primele 5 minute imi venea sa sparg ecranul televizorului [da, era la TV ca altfel nu cred ca l-as fi vazut vreodata] Singurul motiv pentru care am vazut episodul 1 integral a fost pentru a-i da nota 1 in lista mea de anime ca sa nu fac gresala de a ma apuca de el vreodata21 E G-R-O-A-Z-N-I-C.
nume, normal: Soul Eater
nume, cu ochii inchisi: Soul eater [waa l-am scris bine:X...nu stiu cum am reusit, cred ca e prima data cand mi se intampla21]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Va place semnatura mea? Flaw 8 5.705 06-12-2008, 12:53 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)