Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Va place semnatura mea?

#1
Va place semnatura mea?
E semnatura oficiala Animezup 4
Updateaza singura numarul de membrii, de thread-uri si posturi si cel mai nou membru 16
Am modificat-o putin acum, sa fie mai in ton cu sarbatorile de iarna!

#2
Cu riscul de a spama......
Dap, mie imi place de semnatura ta... Sincer, nu m-ar fi deranjat daca era cu albastru in loc de portocaliu, dar e foarte simpatica oricum.... Si acum, cu ... trebusoarele alea mici care aduc a Craciun, e si mai simpatica.

Hugs!5hug
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#3
[وأو]! توقيع [بوتفول] جدّا! أنا أحبّ هو! أنا أحبّ [أوتومتيكلي] توقيع!

Traducere:

Este o semnatura foarte frumoasa. Imi plac semnaturile automate!

Limba in care am scris e Araba smile


Si ca sa impacam pe toti traduc si in japoneza:

[およびまたは]! 署名[[bwtfwl]]非常に! Iつは愛されて彼である! Iつは愛された[[「awtwmtykly]]署名である!

Dar secretul de unde am invatat araba si japoneza peste noapte nu il spun Smile

#4
da, da, e draguta... simplista dar draguta... imi place coronitza...

Jasmine, s-au inventat programe care sa traduca in diverse limbi anumite cuv/expresii... nu e chiar asa de greu de ghicit, si nu e neaparata nevoie sa te porti de parca ai gasit tu sg toate bilele dragonului si te temi ca ti le luam...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
Multumesc tuturor pentru aprecieri ^^
@JavaLeen: Trebuie sa fie putin mai simplista 10 Pentru ca e o semnatura generata cu un script php si nu pot sa fac chiar ceva plin de GFX cu orice fel de font si o gramada de efecte 2

#6
Ya, ya... nici n-am comentat la adresa acestui fapt... am zis doar ca e draguta, nu? Oricum, are multe spatii care sa se updateze automat... ce vazusem eu si era mai putin simplist avea cred ca vreo doua categorii: nr de membri si nr de thread-uri, parca... *rubs chin* it was long ago... I don't remember right...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#7
Ok...deci imi place foarte mult semnatura ta 71 Nu prea inteleg cum de este posibil sa updateze singura numarul de membrii, de thread-uri si posturi si cel mai nou membru, da in fine 21 Mie imi place si gata 21

#8
E chiar mijto semnatura,cred k are la baza o teorie a lui Einstein cu ajutorul careia se updateaza singura24 , Mie imi place mult ,as vrea si eu una 20
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#9
Da, mi-a placut foarte mult semnatura 5 Am si purtat-o ^^
Daaar 21 Nu mai apare 2
Btw, dragut chibi -daca la ala te refereai- [da, da, eram ironica xD stiu ce era inainte ^^]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce anime nu-ti place? kidztv 15 7.953 08-05-2010, 12:43 PM
Ultimul răspuns: Shanny.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)