Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce anime nu-ti place?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
E simplu ^_^
deci,uite cum facem--
spunem ce anime nu ne place si ii scriem numele dupa aceea cu ochi inchisi..
INCEP EU:
Normal:Hellsing
Cu ochi inchisi:Hellsinf
............................^doar o litera gresita...
Urmati voi!

Akasha edit-Spui şi de ce nu îţi place anime-ul
Edit-De ce???
Akasha edit->de treflă. Ca să nu faci spam... de ce oare?
Ce nu imi place........stai sa ma gandesc......Pai nu am un anime care nu-mi place sau nu-mi vine in minte dar hai sa spunem Full Metall Alchemist(nu prea am urmarit decat putin dar nu mi-a placut)
Normal:Full Metall Alchemist
Ochi inchisi:Full Metall Alchemisr
Doar o litera gresita steastea
Pei cred ca... strawberry panic pt ca am urmarit 5 minute si l-am lasat balta ca era... eh not for me ^^

Normal: Strawberry Panic
Cu ochii inchisi: STRAWBERRY PANUC

Tot o litera gresita :d

AngelOfTheDark

Strawberry Panic il detest2222

Normal: Strawberry Panic
Cu ochii inchisi: straeberrt oabic ^^21
4 ^^ litere gresite ^^
Kiro-Chan :die: Pasarea aia idioata trebuie sa moara xD 24) Nu imi place deloc anime-ul . Imi venea sa arunc cu ceva dupa el cand il dadeau la tv . Parca acum l-au scos , multumesc lui Dumnezeu xD E prea boring si prea enervant xD
Normal : Kiro-Chan
Cu mintea in alta parte xD : Kiro-Chan xD

[am avut noroc ca e scurt si usor numele xD]
animeul care nu imi place;Cowboy bebob.De ce?Nu imi place poveste si nici personajele.
Numele: Cowboy bebob
Numele cu ochii coubi bebob
Nu imi place Rosario+Vampire. Meruew Moka slaveaza situatia, Tsukune e un idiot, il mai iubesc si cinci fete care se cearta ca tatele, si mai sunt si placute de alti baieti. Nu rezist mai mult de 8 episoade.
Nume: Rosario+Vampire
Cu ochii inchisi: Rosario+Va,[[ire
Da, cam multe greseli. 21
Pai ce sa zic, sunt mai multe animeuri care nu-mi plac la nebunie, dar asta nu inbsemna ca nu imi plac deloc. Totusi, sunt niste minianimeuri pe care pot spune ca le urasc.

Normal: Cubix
Cu ochii inchisi: cubiv

am gresit o litera 10
Kioro il urasc la inceput mi-a placut adicama uitam ca nu aveam ce face dupa aceea mi sa parut .....
nume normal:Kioro
numel cu ochii inchisi:Kioti
2 litere gresite 5
Ce anime nu-mi place, printre multe altele se afla Soul Eater...am vazut primul episod si dupa primele 5 minute imi venea sa sparg ecranul televizorului [da, era la TV ca altfel nu cred ca l-as fi vazut vreodata] Singurul motiv pentru care am vazut episodul 1 integral a fost pentru a-i da nota 1 in lista mea de anime ca sa nu fac gresala de a ma apuca de el vreodata21 E G-R-O-A-Z-N-I-C.
nume, normal: Soul Eater
nume, cu ochii inchisi: Soul eater [waa l-am scris bine:X...nu stiu cum am reusit, cred ca e prima data cand mi se intampla21]
Pagini: 1 2