Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

3 matze , un motan , o catea si un porumbel. e ok. imagine that feel cand faci pe Sfanta Vineri in bucatarie hranind toate vietatile apartamentului 4
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

Paii... am un iepuras negru cu alb pe nume Kyki21 e asa lenes si pufos si adorabil 8
2 motani : unu negru cu alb-Luxor
si celalalt alb cu cafeniu - Tutu
Un caine negru: Blachye
O catea mare: Betty
Un dalmatian : Peticel21
Si un pui de sarpe...l`am primit cadou de la unchimio`.. stie ct de mult imi plac serpii8 ...inka n`are nume..>.> E mascul, imi sugerati si mie un nume4?
[Imagine: jaejoong.jpg?o=1]
Don`t Make Me To Kuss You!!

Eu am un chinchilla. Voi avea doi din toamna.

The current one is made of awesome, raisins and almonds. Pe asta il cheama Eddy, doar fiindca Ed, Edd 'n' Eddy era prea genial la vremea sa.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Pai Am O catelusa pe nume Lady 15 este foarte cuminte, Si o pisica tigrata pe nume Sophie binenteles este cam jucausa dar foarte iubitoare OwO daca este tigrata li se cam trage comportamentul salbatic

Bravo voua norocosilor ! 3 Eu n-am si nici n-am avut vreun animal pana acum, mama nu le suporta, plus ca ii e frica de caini .. intelegeti voi, eu as fi vrut un caine, de non-culoare alba, dar . .
Mi-as fi dorit un hamster, o pisica ceva, poate un papagal. 21
As fi avut atatea nume in cap, atatea idei de culoarea si forma custi =]] , dar cum nu se poate sa intretin, raman cu domnul Puffy, ursul meu albicios si dulceag.
Oricum, de la animale mi se face un fel de bube pe picioare, si chestii, acum nu mai am deloc, nici nu am mai mangaiat sau stat pe ' aproape de vreun caine sau de vreo pisica, sau oricare alt animal. T_T
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

D-Jay Annis, s-ar putea sa fi alergica la parul animalelor din pacate 2

Eu momentan convietuiesc cu niste animale de companie nedorite si anume soparlele de 20 de cm care se catara pe toate zidurile casei si se plimba prin gradina, puii lor si speciile mai mici. Plus nelipsitele insectele pe care nu ma mai chinui sa le zdrobesc sub papuc ca m-am obisnuit cu prezenta lor.

Din cand in cand motanul vecinilor, grasul si parsivul de Dodger, isi mai face veacul prin gradina mea, pe la 2 dimineata il gasesc plimbandu-se prin casa ca las geamul la terasa deschis. Imi place sa-l mangai.

Acum ceva vreme am gasit o calugarita pe cosul de rufe si dupa frica initiala am luat-o in mana si am mutat-o afara.

Nimic nu se compara cu prezenta unui animal. E o chestie inexplicabila.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Eu am doi caini pe nume Lucky si Linda. Lucky e maro cu pete negre, iar Linda e alba cu pete maro si au vreo 4 anisori. Desi amandoi sunt niste dulci, eu as mai vrea o pisica, dar e bine si asa Smile Anul trecut de Paste am avut si un iepuras. Din pacate era iepure de camp, asa ca atunci cand a crescut mare a trebuit sa-l dam.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

Am un caine pe nume Aky . Este foarte jucausi si ii place foarte mult sa linga daca te apropii cu fata scre botul lui . [Imagine: 556438_387354301313640_1478218088_n.jpg]
[Imagine: harada03.gif]

Si eu am catel, un Yorkshier toy, riky il cheama 4

Eu am 2 catele. Una mica corcitura Madona si una ciobanesc carpatin Corra. Se cam bat intre ele da asta e. mai am si doua pisici. Una Puricel( cand era mica avea purici asa ca unchiu de la care o am i-a pus numele Puricel21 ), care este corcitura intre birmanez si o alta corcitura. Ea fireste e corcitura. Partea amuzanta e ca cealalta pisica e fata ei si e rasa birmaneza21. Cine o vede zice ca nu sunt rude21. Si pe birmaneza o chiama Pufoasa:d



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.901 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)