Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

#31
Well o.o' animale de casa mda o.O' Am doi perusi. Desi nu ma prea pot juca cu perusii prin casa, ne? -_-' Pe femela o cheama Zora si pe mascult Albert o.O' da stiu sunt niste nume cam ciudate dar ii am de mai mult de 3 ani cred O_O' dap de mai mult. Ne, eu vreau o pisicuta dinacea sweet si draguta >_< dar nu ma lasa tata sa tin una in casa z.z''''

#32
Well ... DarK has a matz ... matz's name is Kitty ... sex is female ...
Kitty very very lazy =___= asa de lazy incat il intrece cu usurinta pe Garfield 24
Placerea ei ce-a de toate zilele : sa stea pe monitor cu coada actionand ca un stergator de parbriz la masina 24 si astfel monitorul meu este mereu curat ca in prima zi 21 use the cat-tail ... for cleaning purposes only 21 Not to be soled separatly from cat 21

Anywayz , I like my cat ... lazy as her master 10
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#33
Uh uh ... d.. am si eu o pisica...Are 5 ani.. e destul de mare(parca e un urs >.>) 10 am primit-o de 1 Iulie ... M-am rugat de mama 3 luni 24
Oricum ... O cheama Miruca (inspirat din numele unei colege de servici de a lu mama) 21
Si vesnic jucausa 21 Am castrat-o, deci nu ami face pui >.>...Si aq doarme q limba scoasa 24 (nu m-am putut abtine)
E de rasa birmaneza.. q mult par .. Negru la labutze, coada, urechi si bot, si restul e alba..(Mai spre gri aqm ca a imbatranit 21 )

Some pics with my kitty
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...G_0005.jpg <-- Nu am avut ce facxe q fratemio si i-am pus chestia aia la gat ^^"
Cele mai recente (azi)
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ure007.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ure009.jpg <-- Cik dormea -_-" nu ma pacaleste ea p mn 33
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ure010.jpg <--- Intiiiiiiiiiiiiiiinde-te 21
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ure011.jpg <-- park e moarta >.>

Zis is it 4
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#34
Animaluteeeeedance Am acasa 2 papagali...perusi colorati in verde
un verde crud foarte frumos.Un mascul pe nume Roko si Eva.Sunt cei mai dragalasi...atat de dragalasi ca trebuie sa-mi cumpar dopuri de urechii deoarece ma trezesc la 6 dimineata..cu greu mai adorm.fac un taraboi de nedescris,incat m-am gandit sa-i sigilez intr-un bol de sticla si fac atata mizeie si dezordine.....nu va explic
pe cat de draguti sut pe atat de obraznici...ja nebye

#35
hmmmm....am un perus(baiat,albastru) si... desigur(du'h) o pisica(fata,black/white)...hard combination nu 21 mai ramane sa imi iau un caine si un hamster si e trupa perfect 21

yuki:X are acelasi program ca mine...ziua doarme ,noaptea cotrobaie prin casa si ii place sa doarma pe mobila O_O si sa observe teritoriu plus ca ma alearga oricand are ocazia ^^
si misu -_- roade tot ce ii sta in cale si fluiera toata ziua...

yea comorile mele ...

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#36
yo am un cutu 10 mumos si pufos pe nume Ladye[attachment=373]
si 2 pisoi Silvester (amicii mei din generala mereu radea de bietul pisoi si ii spunea Stalone, si acum ii spune lafel) e negru cu alb[attachment=374] si celalalt pisoi se numeste Mauritio (cred k mai stiti deseul ala vechi dupa jetix LOL!) care este tot negru10
(nu am poza cu Mauritio, nu gasesc2)
si o pisica pe nume Floricica (e prea colorata10)[attachment=375]

sper k vau placut animalutele mele ... si in toamna imi cumpar si un porcusor de guinea 4
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#37
Eu am un catel de vreo 7-8 ani.Il cheama Labuș(mama i-a ales numele). O pisica deun an.O cheama Vanilla(nume ales de mine) si am avut un papagal,foarte frumos cu penele foarte viu colorate(rosu,albastru,verde,galben),il chema Paco dar devenise insuportabil asa ca i l-am dat unui verisor si nu se intelegea prea bine cu pisica....

#38
Eu am un perus....baietzeeeel ...albastru cu alb ... [super kawaii]
... sh urla mult cateodata XD....lol
E cam greu sa te joci cu animale asha fragile, dar ii dau drumu sa zboare prin camera....sh se pune in capul meu >.<
Cateodata urla dimineatza... sh ii trantesc o patura peste cushk k sa taca XD 21... sh suna ciudat dar km are doua nume fiink nii ii zic Paulie altzii Coco XD
sh poate deveni foarte enervant >.<

#39
Eu am o catelusa o cheama Betty are 9 ani pot spune ca imi este ca o "sora". Dar una mai nebuna si destul de inteligenta cand vrea afara sau mancare deschide usa si incepe sa 'chitaie' pe langa mine pana ma duc sa vad ce vrea. Dar are un obicei enervant rau, cutu doarme cu mine in camera iar dimineata are un stil mai ciudat de a ma trezi, sare pe mine ma impinge uneori chiar reuseste sa ma dea jos din pat 2020....dar si asa eu tot o iubesc...

#40
Eu as fi prefert mai degraba asa decat clasicile "spalaturi" aplicate pe fata de la 5.30 dimineata sau chiar 5.00 dimineata uneori. Cel putin asta primeam eu cand il aveam eu pe Rex la bloc, inainte sa il duc la bunici la curte.
Intai incepea cu schelalaitul, ma faceam ca nu il aud, sarea pe mine si incepea sa ma linga pe fata. Ma scula dedimineata sa ii dau granule. Si avea un moft. Daca ii puneam in farfurie nu manca. Vroia neaparat din mana mea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.872 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)