Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

#11
Ii felicit pe cei care au multe pisici [Imagine: winklh0.gif]si ii intreb cum de reusesc sa le suporte pe toate ca eu de abia rezist cu una.[Imagine: 1321645666il6.gif]
Ma rog, a mea a fost crescuta de mica sa se comporte ca o adevarata rasfatata asa ca nu exista zi de la Dumnezeu in care sa nu ma cert cu ea in sensul ca eu o injur si ea ma miauna luuuuung (pana la 30 sec, record24 )....ceea ce arata clar ca si ea ma "complimenteaza" in concordanta cu epitetele mele.
Dar cum ne cunoastem de 9 ani, ce sa zic...e sor'mea....patrupeda cu tupeu.

#12
Eu am doi perusi. Coco: Ea este fata, are penele verzi spre galben si Cipi: Baiatul care are penele albstre si pe aripi putin gri. Iar la tara am 3 pisicute: O pisica Miti cu blanita castanie si cu fir lung, un motan Brezy cu dungi pe spate, foarte mancacios si o pisicuta Nadia, cu blana alba si cu cateva pete negre. Apoi mai am 4 catei dar nu ii descriu pe toti doar pe unul: Il chemaa Toto (la inceput era asa mic, inofensiv si dragut si am crezut ca se potrivea) este roscat-maroniu cu firul foarte scurt, corcitura dar nu stiu exact ditre ce rase, are urechile cred ca de 35 cm lungime care vara il apara de soare si toamna de ploaie 4
[Imagine: jigokushoujo13pt8.gif]

#13
@Mithrah : pai ... eu stau la casa, pisicile au unde sa se plimbe unde sa se joace etc. Totusi am 2 pui de vreo 4 luni care tot vin la mine in camera si trag de firele de la calculator Smile atunci ii iau si ma joc cu ei. Animalele te fac vesel cand esti trist, te fac sa uiti de necazuri si probleme macar pentru o scurta perioada de timp dar totusi eu spun ca merita.
La mine se ocupa si mama de animale asa ca e mai usor sa le suport.

#14
Eu am un bichon frise, Yuki, si 2 pisici un motan ,Misu, si o mata, Mitu, amandoua pisicile tigrate.

#15
Mithrah A scris:Ii felicit pe cei care au multe pisici si ii intreb cum de reusesc sa le suporte pe toate ca eu de abia rezist cu una.
Ma rog, a mea a fost crescuta de mica sa se comporte ca o adevarata rasfatata asa ca nu exista zi de la Dumnezeu in care sa nu ma cert cu ea in sensul ca eu o injur si ea ma miauna luuuuung (pana la 30 sec, record24 )....ceea ce arata clar ca si ea ma "complimenteaza" in concordanta cu epitetele mele.
Dar cum ne cunoastem de 9 ani, ce sa zic...e sor'mea....patrupeda cu tupeu.


Ce dragut.. Eu am 2.. le tin in casa.. si stau la curte.. le dau drumu afara ca sa isi faca nevoile 21 .. well.. cand erau mici nu le lasam sa stea pe afara.. sa nu cumva sa iasa din curte si sa le muste vreun caine.. acum nu am probleme cu ele .. O pisica si un motan : x

Am si poze 4

http://i192.photobucket.com/albums/z246/...000166.jpg << Alexi Laiho
http://i192.photobucket.com/albums/z246/...G_0023.jpg << Lucy [fer] cand era mai mica 21

#16
AM si eu un porcusor de guineea...tzutzi(cam banal nume da noh)... ii alb cu maro si cu gri....mai am si un canar... canta toata ziua.. nu i-am dat nume da ii zis ori baietel ori pasarel.... una din doua.... cam atat...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#17
eu n-am20(dar mi-as dori ff mult o pisicuta sau un cutu,k sa nu mai vb d un tzuuupi:X:X:Xiepurasii sunt animalele mele favorite.doar k tata e alergic la par d animale si nu pot tine in casa nimic20(poate doar pesti da de aia nu vreau eu10
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#18
me.... poi... vre-o 3 catzelushi..si 2 pisicutze :X:X:X

sa vi-i prezint ^_^

[Imagine: hpim2957cs4.th.jpg] ursulica... asa ii zice toata lumea...

[Imagine: hpim1663xk7.th.jpg]

[Imagine: hpim1507hq9.th.jpg]

cu pisicutzele n-am img... Smile nu-i asa k is cei mai scumpi cutzi???4

#19
Pai eu am un caine de 5 ani din rasa pitbull.
Alta rasa nici nu cred co sa mai detin dupa experienta cu aceasta dupa mine e cea mai buna rasa de caini.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]

#20
naaaaaaaaaaaahhhhhhhh...........jo am 2 caini....unul alb ji il cheama albyshor, are 13 ani.....mai una rea de nu o pot suport k era sa ma mujte de kteva ori...21......ji o pyssy mika...........o cheama suzy, e rea ji rasfatzata....jo i-am pus numele k sa............nuj dc44



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.875 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)