Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

#21
eu am doi perusi- o fetita verde- marlene( yup, blue gender) si unul albastru baietel- jesse. am si un hamster- gaav( slayers), dar am mai avut inca trei hamsteri ce mi-au murit( inuyasha, yusuke, didy ).

#22
Hehe, uite nici nu vazusem threadul asta, sper sa nu se supere Flaw de toate threadurile astea dezgropate 3

Eu am o combinatie destul de ciudata pentru unii - un perus albastru-mov si o pisica (rasa normala). Toate lumea ma intreaba cum se impaca. Vreaus a va zic ca mitza isi fereste boticul si labutele de ciocul papagalului si nu se prea apropie de cusca lui 10

#23
Am un caine , are 5 ani , numele lui este Toru ( nu ma intrebati de unde mi-a venit ideea Smile ) , este alb , foarte gras , cu niste ochii , de ingeras , pana cand te latra 21 .
i like him
si acum niste poze cu cainele meu gras ( e un reflex sa-l fac gras 21 )
[Imagine: Imagine26.jpg]
[Imagine: Imagine8.jpg]
P.S. nu luati in seama , balenele esuate , de pe malul marii
P.S.2 se gasesc in prima poza daca va uitati atenti 10
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#24
pai eu am un papagal pe care il cheama Bobo...numele i lam pus dupa elefantelul meu pe care lam avut cand eram micuta108...pai sa zic ceva despre el...pai e foarte nebunatic cu toate ca are 7 ani,imi place sa ii dau drumu prin casa si sa ma joc cu el mai ales sal ascult cum fluiera...nam spus ca e baiat...bine a avut si pereche o fetita pe care am gasito de Sf.Andrei dar din pacate a murit...oricum il iubesc foarte mult pe Bobo si il consider un prieten si un membru al familiei.

#25
Eu am un pui de perus de cateva saptamani(vreo 2-3) pe care il cheama...eto...are mai multe nume...
-Coco
-Dudushi
-JiJi
-Tzuca
-Pui
-Zuppy(asta este ultimu` si cred ca asta va ramane)
Si acum o poza ^^ [img] http://i149.photobucket.com/albums/s64/s...030068.jpg [/img] Nu-i Dlagutz?
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#26
eu am un catel dulce dulce ... daca se ridica in 2 labe e mai inalt decat mine(am 1.70) 21
e foarte inteligent si iubitor dar si unul din cei mai rai caini 10
in afara de mine, mama si tata nu se atinge nimeni de el cu atat mai putin sa intre in casa Smile
el e Nero catelusul meu
[Imagine: FN5ClN006184-02.jpg]

#27
pai....eu am o familie cam numeroasa21 i`m crazy....
3 catelusi:o catzelusha micuta micuta de rasa pitica (e neagra si asha de dragalasha tocmai a nascut a facut 4puisori 10 ) o cheama Lisa am avut-o si pe Mona (sora sa tot catea) Mona-Lisa era o combinatie reusita 71 un catel mare alb si e atat de gingas si dragut Byju si inca un catel saracu` acu e batran il cheama Pufy e asha de pufos
3 pisici roscate Pink,Nick si kity

vam zis eu ca am o familie f numeroasa 21

#28
am un catzel ( collie) pe care il cheama Bax si o pisica Shiba smile
[Imagine: chibi_467.gif][Imagine: Space_Surfer_by_Yama_desu.jpg]

#29
pai aveam un porcusor de guineea si un canar... porcusorul a trebuit sa-l dau pentru ca sora mea are alergie si acum am numai canarul... deci il iubesc enorm de mult... si ii place ca ii ca twuiti din desene(sau cum se scrie).... ii galben...:X:X:X:X:X::X:X
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#30
Pan acum am avut vreo doi caini ogar avgan pe nume Asfar si Avga. Apoi vreo 3 caini-lupi, Arna, Lord, Rocky ...
Iar acum am un papagal perus, cu penele albastre, pe nume Coco. Si care mai si stie sa vorbeasca.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.903 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)