Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

#91
Agnostic, trebuie sa mai fie ceva acolo, undeva. Ma doare capul cand incep sa ma gandesc la religie :<

Ce ai prefera sa vezi: un film cu fantome sau unul cu zombie?

#92
Unul cu fantome, sigur. De zombie mi-e frica cel mai tare. Prefer sa ma uit la toate pocitaniile, mai putin la zombie. Cand eram mai mica m-am uitat la un film d-asta cu o armata de zombie cum le scoeau plamanii, rinichii etc si am ramas traumatizata =]] In plus fantomele mi se par cute uneori. Bine, doar in desene animate =]] Dar nu mi se par la fel de infricosatoare ca zombie.

Next : Soarele sau luna?
[Imagine: Hm757.png]





#93
Luna. Luna mi se pare mult mai misterioasa, interesanta, captivanta etc. Mereu mi-a placut luna enorm, mai ales cea plina. Nu-mi place soarele, nu-mi place caldura in genereal si e enervant cand sta sus pe cer ca nebunul si arde totul. Nu-mi place ca ma orbeste, nu-mi place deloc. Fara nicio indoiala merg pe varianta cu luna.

Next: tema veche de pe Zup sau asta noua?

#94
Tema noua desigur. Imi place mult mai mult, mai ales ca foloseste tot ecranul, desi asta ma face sa ma simt ca spamez cand scriu prea putin

Platina sau aur?
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#95
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
[posturi unite]
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
[posturi unite]
Platina.
*preaputinecaracterepreputinecaracterepreaputinecaracterepreaputinecaractere*
Romance sau Horror?
The melody of logic always plays the notes of truth.
My anime list

[imghttp://i.imgur.com/i5bbM.jpg[/img]
@Fiction: Fara imagini atat de mari la semnatura. Resize 'em. Thanks.

#96
Prefer mai mult horror, dar am momente cand optez pentru romance. Daca e vorba de un film sau o carte, aleg in majoritatea timpului horror. Daca, sa zicem, ar fi o intamplare reala din viata mea, cu siguranta aleg prima varianta. 21

Next: Spalatul pe cap cu gelul de dus sau spalatul pe corp cu sampon? 15

#97
erm, cred ca optez pt a 2-a varianta, adica spalatul pe corp cu sampon. prima varianta inca n-am incercat-o 21.

V for Vendetta ori American History X?
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will

#98
V for Vendetta. Clar, fiindca e un film care mi-a dat fiori pe sirea spinarii, mie mi-a placut.
Deci aleg primul film. <3

Ce alegi: untura pe paine sau margarina pe paine? 21

#99
Doamne apara... nici una din ele. 22 Amandoua sunt suficient de gretoase incat sa faca o mancacioasa ca mine sa-si piarda imediat pofta de mancare. Am si eu chichitele mele...

Star Trek sau Doctor Who?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Aleg a doua varianta, Doctor Who. L-am vazut pe Animax si mi-a placut extrem de mult. E pur si simplu.. grozav. Din punctul deu de vedere, e foarteee interesant si-l recomand 3.

Next: Pateu sau branzoaica? [ =p~ ]
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)