Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#61
pai nustiu,as uita sentimentele ptr el si gata 4
next:ce ai face daca lumea ar striga dupa tine emo?

#62
Le-as spune ca nu sunt emo si ca innainte sa vorbeasca ar fi mai bine sa invete ce inseamna defapt a fi emo, apoi as trece pe langa ei ignorandu-i.

Next: Ce ai face daca mama ta te-ar prinde in timp ce citesti un fic yaoi ?:help:

#63
Mamy~Ce citesti?4
Yo~Nimic...
Mamy~Ia arata-mi si mie!
Yo~Cat e de tarziu...tre sa ma duc sa scriu cele 14 exercitii la mate si sa imi invat la istorie,geografie si biologie!Bye,Momy ^-^

Ce ai face daca te-ar ataca o armata de Pinguini Luptatori cand deschizi frigiderul?[Mie mi s-a intamplat ^^']
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

#64
Moama O_o asta nu m-am gandit pana acum. Stiu ce as face cu ei. 8 I-as angaja sa omoare toate babele curioase ce se holbeaza la tine ca la nebuni si te dau jos dupa scaun... ...si mi-ar multumi s moartea ca ea le cauta pe acasa si ele se plimba ...^_^
Next: Ce ai face daca...ai vedea un extraterestru seara in camera ta si ti-ar zice ca vrea sa iti vada creieruyl si in schimb te-ar fae un geniu 8?

#65
Nooo!!!HEll No!!
leave my brain alone,sicko!!! :die:
stai...ai zis geniu... nu vreau asta,dar ai putea sa-mi faci temele zilnic si mai vorbim 5
daca nu,iesi din camera mea pana nu dau cu tn de toti peretii -_-

Next:Ce-ai face daca intr-o zi ,te-ai trezi k de obicei,dar cand te dai jos din pat,vezi ca esti intr-o casa cu totul straina? XD [scuzati lipsa de inspiratie ,dar mi-e foame22]

#66
pai....pai...grea intrebare:help:...as incerca sa ies din casa ca sa vad unde ma aflu iar dupa incerc sa ajung la mine acasa...nustiu cum dar incerc...incercarea moarte nare..uneori mai are da asta e..21..
next:Ce ai face daca intr-o zii dupa ce termini orele de sui in autobuz si constati ca nu mai ai bani de bilet si vezi ca controlorul vine in spre tine ca sa iti controleze biletul,ce ai face?..[dea stiu ca nu e prea interesant dar alt ceva nu mia venit pe moment:pfiu:]..bye:bye:
I love colour blue ! :love:

#67
doamne , ce sa ma fac eu ? nush , cred ca daca as fi langa o colega i-as cere bani cu imprumut ..daca nu...mi-e mila de pielea mea
next : ce ai face daca personajul tau preferat din anime ar deveni real si ti-ar spune ca te place ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#68
Well...grea intrebare...Am atatea personaje preferate incat nici nu pot sa-mi dau seama care imi place cel mai mult...Si probabil ar iesii unul la intamplare...Anyway...Daca personajul s-ar intampla sa fie de gen masculin...L-as trimite inapoi in anime :mellow: ...Iar daca ar fi female...well, there are alot of options :001_rolleyes:


Ce ai face daca de maine in colo va fi mereu numai noapte?

#69
asta ar inseman fara scoala deci m-as bucura si as da o petrecere
next : ce ai face daca persoana iubita ar asculta manele ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#70
Hm...probabil ca m`as plimba tota noaptea pe starzi avand in vedere ca mama nu ma lasa sa ies seara in oras ...asa ca ii voi putea spune ca teoretic e ziua si ca pot .Cred ca ar fi amuzant sa mergi noaptea la scoala..si sa iti sperii colegii 19

next:Ce ai face daca nu ar exista alte genuri muzicale in afara de manele ?[post unit]well...raspund eu la intrebarea lui kaneto sayuri si urmatorul v`a raspunde la intrebarea care am pus`o mai sus ok ?
probabil ca as convingeo`o sa renunte la acest gen lipsit de gust!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)