Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#41
nu m-as agita deloc si mi-as vedea de treaba mea 4 , as avea o viata lungaaaa si fericita ..

ce ai face daca ai afla ca o ruda de a ta a comis o crima din dragoste (sau cv de genu) ?

#42
Poi m-as bucura mai ales daca ar aparea si la TV 21 .. 24 ..

Ce ai face daca ai avea 125 de ani ?

#43
As sari in sus de fericire ca am prins aceasta varsta 21 Eh...as mai vedea eu atunci,ce as face 21

Next: Ce ai face daca boxele tale ar fi stricate si tu ai avea chef sa asculti muzica?

#44
Ce as face..pai m-as duce la magazin sa cumpar altele.Nu e mare chestie.Orice ca sa am un moment de relaxare ascultand Skillet:X:X
Next:Ce-ai face daca ti s-ar spune ca semeni cu o persoana decedata?
Mie mi s-a intamplat21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#45
What would I do? I'd kill the one who told me that!

Next: ce-ai face daca ai ramne fara manga, anime, pc, toate astea?
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

#46
Raspunsul este simplu....crize XD
Sh de asemenea,ash face tot posibilul sa le aduc inapoi cumva (depinde ce naiba s-a intamplat de am ramas fara ele xD @_@)


next:Ce ai face daca ai fi acuzat/a de furt pe nedrept?

#47
cred ca mai intai as incerca sa inteleg si yo situatia^^' ...apoi...le-as dovedi ca nu's infractor in serie..sunt doar o mare fana a lu' Seimei ..I'm innocent :pls: ..daca nu merge...voi vorbi cu prietenii mei extraterestrii sa ii dizolve de pe fata pamantului :ha:
---->Ce-ai face daca un copil mic te-ar lua din senin la injuraturi? [mi s-a intamplat^^']

#48
I-as spune ca sa-si inchida ciocu, ca pentru un potzoc ca el, nu sunt injuraturile

Next: Ce ai face daca ai merge cu prietenii, ai cumpara o apa minerala,si cand o deschizi,sare apa pe tine?

#49
M-as cam enerva dar mi-ar trece si as incepe sa rad alaturi de prietenii mei. 21

Ce ai face daca te-ar prinde mama/tatal tau fumand? *dead*

#50
o_O AAAAAhh...ce?dar v-am zis de mult ca fumez...si atzi fost de acord,remember? ^_^"
Daca,varianta asta nu merge,uhm...zic ca ii tzineam tigara prietenei,care tocmai se lega la sirete ^^" ...ca am tras sh yo un fum,ehm...asta e partea a doua :dead: dar...lasand astea,ce mai faceti? ^^ (o.O just so u know,nu fumez 4)

Next:Ce ai face daca tzi-ar cadea din buzunar o bancnota de 50 lei noi, sh cand sa o iei de jos, o batrana o ridica inaintea ta,spunand ca e a ei? (believe me,it happend :die: )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)