Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Depinde cum arata 10
Nu stiu, nu prea imi place sa ma imbat, dar cred ca as face-o doar daca el ar fi mult mai beat ca mine... ca sa nu-si mai aminteasca apoi. Dar cred ca per total mi-ar placea. Nu mi se pare ceva rau sa saruti pe cineva...

Next: Ce ai face daca... n-ar mai exista internet?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


În primul rând însemna mult mai multă cheltuială. Nu aş rezista fără rock, deci ar trebui să îmi cumpăr zeci de CD'uri ... Jocurile/filmele/programele/unele cărţi va trebui să le cumpăr... nu să le iau pur şi simplu de pe 'net.
În al doilea rând ... mama ar începe să se roage de mine să mai stau prin casă *de fel, nu prea ies afară ... I'm too lazy*

Ce-ai face dacă nu ar exista electricitate ?
[Imagine: irissig.png]

Don`t forget to smile and ... ROCK ON! \m/


Nu as mai avea cum sa intru pe Zup si sa`mi fac prieteni =__=' <sigh>
Ce`ai face daca intr`o dimineata ai observa ca esti invizibil? 15
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

uhhh 24 nici nu pot sa enumar atatea 21 m-as duce gratis la cinema 19 as urmarii baietii hot in cabinele de proba la magazine de imbracaminte 24 as asculta cum ma barfeste lumea, ar fii destul de nasol la scoala ca mi-as face absente -_-" , as alerga dezbracata pe strada 24)) (mereu mi-am dorit sa incerc!) siii... cred ca as spera ca in urmatoarea zii sa-mi revin 21
o fost amuzant sa raspund la asta xD !

buuun, q: ce ai face daca ai afla ca is ultimele 24 de ore ale tale din viata? xD
mi se pare o intrebare buna dar e cam trist sa te gandesti 21
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

Well , this is simple xD I think so 39
Mno...let's see , pentru început m-aş duce şi aş căuta o bunăciune şi s-o sărut xD după care le-aş lăsa nişte scrisorii celor apropriaţi , după care ca să nu fiu tensionată , m-aş sinucide înainte ca cele 24 de ore să expire xD
Well next : Ce ai face dacă ai câştiga la tombolă un bilet spre Japan :X [i want it , too :X]

ooooh, m-as duce evideeent 105 as imprumuta bani din toate partile sa am cati mai multi si as umbla prin toate mallurile, toate magazinele si mi-as lua o gramada de manga-uri si muuulte postere... cat pot duce, daca nu, si mai multe xD mi-as face multe poze cu oamenii de pe strada (ador asiatici) care m-ar crede o nebuna, bineinteles 21 siii... as incerca sa-mi fac prieteni dar cum habar nu am sa vorbesc ramanem la "as incerca" 21
that was fun 105

oook, next q: ce ai face daca te-ai transforma in tine de sex opus pt o zii? xD
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

pai ... sa fiu baiat X_X .............. nu stiu , m-as plimba fara nici o grija .
next : ce ai face daca te-ai certa cu cineva si dupa aia tot site-ul s-ar lua de tine ? 2
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

ohh, scuze 2 si eu sunt una din cei care s-a luat de tine.
pai mi-as cere scuze de la persoana cu care m-am certat (in nici un caz nu m-as ocupa sa primeasca ban 33) apoi mi-as cere scuze si de la alti useri ca am creat scandal pe Zup >_> as lua-o de la capat Smile
hug !

next q : ce ai face daca cel mai mare vis al tau s-ar indeplini ?? 105
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

Nu pot spune in acest moment cu exactitate ceea ce as face, dar iti dai seama, ca voi fii fericita, i-as suna pe toti sa le multumesc ca mi-au fost aproape, iar lumea mi s-ar parea mai buna, desi ar fi doar o iluzie.

Next: Ce ai face daca ti-ai tradat cel/cea mai bun/buna prieten/prietena si acesta/aceasta inca nu a aflat?

Aş încerca s-o dreg cumva... şi dacă nu reuşesc, s-o prind într-un moment mai drăguţ şi să îi mărturisesc... Sau m-aş face cât un pitic şi m-aş ruga să nu afle niciodată lol.

Ce-ai face dacă ai fi exmatriculat(ă)/concediat(ă) pentru ceva ce n-ai făcut?




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)