Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

O turma de gay ? :help:

I-as da afara din casa cat ai izce peste .

Ce ai face daca parfumul tau preferat s-a terminat si fabrica nu-l mai produce ?
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

Ce ai face daca parfumul tau preferat s-a terminat si fabrica nu-l mai produce ?
Simplu,as incerca alt parfum -_-" Nu ma omor dupa parum,deci imi place sa experimentez.

Ce ai face daca Base` ar vorbi la stirile de la ora 5 despre tine ? (subiectul stirii e alegerea ta xD)
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Ce ai face daca Base` ar vorbi la stirile de la ora 5 despre tine ?
Pai asi lesina de ras,murind pe acolo de atata inecare si varsare de sange si as face o stire de ultim minut21
Daca vorbeste urat voi da buzna in studio si i-as face harakiri21
Daca sunt deja moarta o sa-l bantui toata viata cu actiunile de mai susZuppy08

next:ce-ai face daca ar venii Florin Piersic si ar incepe sa-ti povesteasca despre nostalgiile lui si ar spune frazele lui obijnuite?Zuppy03
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

ce-ai face daca ar venii Florin Piersic si ar incepe sa-ti povesteasca despre nostalgiile lui si ar spune frazele lui obijnuite?

L-as pune sa vorbeasca intr-o punga si o sa ascult mai tarziu iar eu pleca la o bere bruneta ca de blonde sunt satul.


Ce ai face daca printr-o intamplare te trezesti legat/legata de pat de baiatul/fata care-ti place?Zuppy08

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

Ce ai face daca printr-o intamplare te trezesti legat/legata de pat de baiatul/fata care-ti place?
Asi zambii maleficZuppy08 l-as mai intreba de ce a facut asta si daca raspunsul ma satisface nu l-asi lovii cu picioarele(daca nu m-a legat bine de tot)

Next:ce-ai face daca ai merge le o gazda,gazda s-ar imbolnavii si tu ar trebuii sa ai grija de casa+un bosorog si sotul ei nesimtit??Zuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Ce-ai face daca ai merge la o gazda,gazda s-ar imbolnavii si tu ar trebuii sa ai grija de casa+un bosorog si sotul ei nesimtit??

Hmm...HAbar nu am!As sta putin pe ganduri in timp ce studiez ipotezele iar dupa aceea mi-as da seama ca este o pierdere de timp si ca nu sunt obligata sa fac acest lucru.As deschide frumos usa si as iesii fara sa intorc privirea iar daca s-ar intampla sa fiu obligata l-as pune pe tipu' nesimtit sa aibe grija de batran in timp ce eu voi avea mareee grija de casa!:ha:

Next:Ce-ai face daca dupa o noapte de betie te-ai trezii brusc la inchisoare iar tu nu-ti poti amintii nimic?
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

buna intrebare...pai asi face crize sa ma scoata ca sunt nevinovata,apoi mi-as da seama ca am facut ceva prea nebunesc si asi incerca sa aflu ce am facut cu tortura psihica....Zuppy03

Next:Ce ai face daca parintii tai ar fi varcolaci??Zuppy08
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

As fi si eu si as fi mai puternica si mai cool si as bate toti taranii si as fi the best si m-as lauda ca restul sunt niste nimicuri si as face un harem cu gay. 5

Next: Ce ai face daca te-ai trezi in 39 Naruto [ ca stiu toti de el21]~ va rugam nu comiteti acte sinucigase

Ce ai face daca te-ai trezi in Naruto
Pai mai intai asi alerga la Kakashi sensei sa-i cer un autograf,i-as da un pumn lui Sasuke ca mi l-a omorat pe iubitul meu Itachi,i-as fura hainele lui Naruto pentru ca mi l-a omorat pe scumpul meu Orro si in acelasi timp va fi extrem de amuzant s-o vad pe Sakura pocnindu-l,Hinata lesinand si el urland panicat,eu intre timp mancand linistita un bol urias cu RamenZuppy08
Cam asta as face ^_^

Next:ce-ai face daca Spidermen ar venii la tine si ar filtra cu persoana ta? ^_^"""(lipsa de idei)
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Daca Spiderman ar FILTRA cu persoana mea, ;-as intreba daca am un gust bun si dacahe knows how to shoot WEB!

ce ai face daca: te-ai trezii intr-o camasa de forta care aproape ca iti taie respiratia, langa un tip care te intreaba in continuu De ce?De ce ai violat limba romana?
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)