Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#81
prev: Ce ai face daca l-ai vedea pe al 3lea Hokage mancand o inghetata cu capsuni in parc?
Al treilea Hokage e mort! M-as uita ciudat la el si as avea o fata de genu click, apoi mi-as zice: "Credeam ca zombii mananca doar creier". L-as mai spiona putin, apoi cand ar termina inghetata as ramane prin zona sa vad daca ataca pe cineva21.

next: Ce-ai face daca Tsunade te-ar invita la ea sa beti sake impreuna?
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#82
Ce-ai face daca Tsunade te-ar invita la ea sa beti sake impreuna?

Probabil as .. accepta. Sunt gata sa ma fac manga, si cu una ca Tsunade .. cred ca mi-ar turna la sake de vezi ca merg .. balaganindu-ma, iar maine cu ochii de mort. 21 In plus, nu strica o distractie nici la jocurile de noroc, bine .. ea da fise, eu joc 24. Oricum, as gusta si as vedea cum e sake, ca tot suna asa interesant, pentru mine.

Next : Ce ai face daca Deidara s-ar tunde chel ca s-a plictisit de coafura ( ca ar vrea un nou look ), si-ar lasa barba si s-ar imbraca ca un preot, cerandu-te in casatorie, dandu-ti un inel in forma de peste ? 21)
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#83
Cred ca l-as mangaia pe chelia si asa de forma doua palme peste ea 24 si i-as spune asa frumos : "Ce mai faci gagica ? ". Daca primesc un inel in forma de peste il bag pe gat , si mai adanc daca are de gand sa ma ceara in casatorie 24

Next : Ce ai face daca Naruto te scoate in oras la un McDrive ?
<3 I Love Addeh. <3

#84
Cum nu sunt fana a McDrive-ului si altele de acest gen, cred ca l-as refuza, cred 21 Depinde de felul in care m-ar invita, who knows, e Naruto totusi siii ma astept la ceva mai dragut si cu bun gust 21

Neeext: Ce-ai face daca ai fii in mijlocul unei lupte intre Naruto si Sakura? /laughs

#85
Le-as spune sa ia o pauza, m-as duce sa-mi iau niste popcorn. Cand totul e pregatit si eu stau cat se poate de comod, le-as da startul. Distractie garantata, cel putin pentru mine.

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar cere sa ii faci un portret, folosind toata rezerva ta de *a se insera mancarea preferata*?
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

#86
Um, sa-i fac un portret lui Naruto folosind toata rezerva mea de zacusca? M-as uita mirat la el, gandidu-ma totodata la obiceul lui de a nascoci cele mai ciudate lucruri posibile si de a surprinde lumea intotdeauna... ca doar asta-i reputatia, nu? Probabil ca as accepta ca sa ma distrez, poate daca iese acceptabil se va distra si el, insa nu cred ca ai putea face un portret dintr-o singura culoare, iar cea a zacuscai nu prea ajuta deloc, mai ales ca toate felurile de zacsuca au cam acceasi culoare. Mi-ar fi greu, dar as incerca, cu toate ca nu am talent la desenat - sau cel putin nu l-am descoperit inca. 21

Next: Ce-ai face daca te-ai trezi in mijlocul noptii si, in momentul in care te-ai uita in jur, ai vedea ca esti inconjurat de toti Hokage?

#87
Prima intrebare a mea ar fi daca mai traiesc, iar a doua ar fi 'ce-am facut' ? Sa te trezesti cu toti nebunii aia in jurul tau nu e tocmai placut, mai ales cu nebuna de tsunade 39. Oricum cred ca mi-ar place sa ma holbez asa la mutrele lor amuzante xD Pe mine ma amuza, chiar si costumatiile =]] *retarded*

Next: Ce ai face daca tu ai avea un fic yaoi cu Naruto, iar acesta ar veni la tine si ar spune ' pe cine faci tu gay ma? ' [ alta idee nu mi-a venit. tocmai am citit un fic yaoi si na ;d ]
[Imagine: Hm757.png]





#88
Eh,prima data l-as lovii ca na, " ma "sa-i spuna lu` taica-su. Iar apoi i-as explica frumusel , ca e un fanfic doar plin de imaginatie.Cred39
Next:Ce ai face daca Sakura s-ar oferii sa-ti faca curat in casa timp de o luna,iar in schimb ti-ar cere sa te lupti tu cu Ino in locul ei?
My tea’s gone cold I’m wondering why I ,got out of bed at all.The morning rain clouds up my window,And I can’t see at all;And even if I could it’ll all be gray,
But your picture on my wall
It reminds me, that it’s not so bad,
It’s not so bad.

#89
oferi*

Cred ca i-as zice sa plimbe ursul pentru ca mi-e lene in general si in special nu dau in fete.

Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu Hinata holbandu-se la tine?
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#90
Pai primul cuvant, sau mai bine spus .. cuvintele pe care le-as incerca sa le scot pe gura - fiindca ar fi un soc imens- ar fi "WTF ? 22 OMG :O". I-as pune intrebarile "Ce faci aici, cum ai ajuns aici?". Si dupa raspunsul dat de ea, as cantari situatia si pe urma as reactiona, binenteles .. nu chiar "politicos" daca nu intelege cu frumuosul sa plece din CASA MEA.

Next: Ce ai face daca Lee Rock ti-ar sparge geamu' tau, intra si ti-ar ''propune'' sa-ti fie sot si sa aveti 10 copii pe care sa-i cheme Rocka, Rockela.. - ceva de genu' - ca daca nu, iti fura ciocolata si bombonelele cu tot cu alte dulciuri [ si ursuletu' 15 si-ti sparge netu' ] apoi dispare intr-un loc ascuns unde nimeni sa nu-l gaseasca?
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 584.271 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)