Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#71
Ce ai face daca Choji ar veni la tine si ti-ar cere sa ii faci un program pentru ca vrea sa slabeasca?
Interesting15 Pai cu singuranta l-as ajuta, mereu mi-a placut o provocare noua 21 Cu toate astea trebuie sa il previn pe Choji deoarece daca nu ma asculta ma va avea pe contiinta. Sunt foarte stricta cand vine vorba de ceva serios.
Next: Ce ai face daca Sasori te-ar provoca la un duel la karaoke?
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#72
prev:Ce ai face daca Sasori te-ar provoca la un duel la karaoke?
Pe bune? 24 Imi inchipui doar ce voce are, dar cine stie; ma poate surprinde intr-un mod placut. In orice caz il refuz. Eu nu cant nici cu parintii mei langa mine. Sincer, nu ma facut mama artist. Cu parere de rau ii zic nu, dar ii promit sa fiu unul din spectatori si sa il sustine 71

next: Ce ai face daca Ino ar veni la tine si te-ar lua -mai mult cu forta- la Zumba?
Zumba=fitness pe muzica.
[Imagine: h8v.gif]
 

#73
Ce ai face daca Ino ar veni la tine si te-ar lua -mai mult cu forta- la Zumba?

Desigur ca i-as spune frumos prima data ca nu am nevoie sa merg intr-un asa loc pentru ca sunt destul de slaba(si eu si ea) daca nu m-ar asculta, ei bine 106, m-as duce cu ea si as fugi de acolo cand nu e atenta...106 sau as prefera mai mult sa fie acolo la Zumba si Naruto ca sa fugim impreuna la o portie de ramen105.


next: Ce ai face daca Sai si Sasuke ar veni la tine la usa si te-ar intreba amandoi daca vrei sa te casatoresti cu ei?
(pe cine ai alege?65)
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#74
Nu as alege pe nimeni. Sunt prea tanara sa imi iau stres pe cap. Le-as recomanda sa se casatoreasca unul cu altul. Plus de asta, m-as oferi sa le organizez nunta. Si bonus -sunt foarte generoasa azi- o sedinta foto pe plaja. 15
Daca nu imi accepta oferta, am cateva fete in clasa care se simt singure. 71

Next: Ce ai face daca Naruto, Sasuke, Kiba si Garra iti lasa un mesaj pe facebook in care te roaga sa te alaturi formatiei lor de muzica rock?
[Imagine: YWk6O.jpg]

#75
Ce ai face daca Naruto, Sasuke, Kiba si Garra iti lasa un mesaj pe facebook in care te roaga sa te alaturi formatiei lor de muzica rock?

Nu mai am facebook dar nu m-ar deranja sa vina toti patru frumusel in fata usii mele si sa ma roage 21. Da, da, da! Si as fi chitarist impreuna cu Sasuke, Naruto vocal, Garra ar fi basistul si Kiba ar canta la tobe. Ar fi genial. Deci daaa!

Next: Ce ai face daca ai fi Hokage?
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#76
Hey ! Am revenit pe site si sunt gata sa raspund la intrebari !!! 4
Ce ai face daca ai fi Hokage?

Cu siguranta m-as preocupa de starea si situatia satului, as rezolva conflictele dintre clanuri astfel incat sa fie bine pentru toata lumea, nu cum au facut anteriorii hokage ...M-as intalni cu ceilalti kage si as face noi aliante si toate celelalte chestii pe care un sef trebuie sa le faca.In plus , as scapa de Danzo si as desfinta ANBU negru pentru ca nu-mi place deloc. Daca Danzo n-ar fi murit in animeu, probabil l-as fi omorat eu . 4444
Next pentru toata lumea : Ce ai face daca Kabuto te-ar invoca din morti in timpul celui de-al patrulea razboi mondial ninja cu Edo Tensei si te-ar controla ca pe o marioneta??? ( pentru cei ce citesc manga, desigur)
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#77
A: Nu trebuie sa citesti manga ca sa raspunzi la intrebarea asta. Si in anime s-a ajuns la acea parte10.
Daca as fi invocaya de Kabuto i-as multumi in primul rand, pentru ca particip si eu la al patrulea razboi ninja21. Apoi as incerca sa ma sinucid, sau as ruga pe altcineva sa ma ucida. Nu prea mi-ar conveni sa omor pe acolo fara motiv21.

Q: Ce-ai face daca ai fi Sai[pentru baieti] sau Konan[pentru fete] pentru o zi?
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#78
Q: Ce-ai face daca ai fi Sai[pentru baieti] sau Konan[pentru fete] pentru o zi?
Waaaaa... daca as fi Sai pentru o zi... ar fi minunat. As desena diferite personaje cu cerneala lui magica si le-as anima<3
Probabil as face pret de o zi un micut ''teatru de papusi'' in care ar derula personajele din Naruto si as strange muuulti bani si as cumpara m ulte dulciuri pe care le voi imparti cu amicii 21 si desigur, m-as duce in Parlament si as desena o spanzuratoare de unde sa atarne stimabilul Basescuuu da da<3

Ce ai face daca ai putea produce electircitate asemeni lui Sasuke?
[Imagine: 41825604.png]
Intelege, eu nu sa mor niciodata!

#79
Daca as produce electricitate ca si Sasuke, ar fi minunat. L-as ucide pe profu' de fizica fara nici o ezitare si as rade de el. Mm, as speria si oameni din oras si cu acea putere minunata... mi-as scrie numele pe bloc. *glumeam* 21. Sincer nu stiu ce as face dar ar fi ceva frumos... A da, stiuu as "dona" electricitate pentru pensionari sau pentru oameni care nu au21.


Ce ai face daca... Ai fi Naruto si, ai avea o camera plina cu ramen?
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#80
Ce ai face daca... Ai fi Naruto si, ai avea o camera plina cu ramen?

Simplu...m-as transforma in Choji (fara vreun henge21) As innebuni ce sa fac?21

next: Ce ai face daca l-ai vedea pe al 3lea Hokage mancand o inghetata cu capsuni in parc?21
[Imagine: universul1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 582.388 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)