Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Băh. Ăsta e normal la cap? Ce foloase trage dacă mă împinge pe mine? Las' că-l împing şi eu înapoi. Şi-l fac eu să cadă. Folosul: mă simt bine. Keke. >:]

Ce ai face dacă Naruto ar veni la tine, te sperie pe la spate, te ia de încheieturi şi începe să le scuture, începând să ţipe: "Fly, birdie, fly!"?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

"dudă, eşti crazy? ", după care l-aş scutura şi eu pe el. Ce, numa fetele trebuie scuturate. hahahahhahaha.


Ce ai face dacă... Sasuke ţi-ar spune "be my birdy bride? " imediat după ce te-ai trezit dintr-un vis perv.?

Momomomomom. : o 3 Aş fi : Whah, siguuur. Cu mare-multă-destulă-plăcere. *laughs*
Şi yeahh, apoi aş fi tare fericită şi mi-aş zice că încă visez. :]]

Ce ai face dacă Naruto ar sări aşa, brusc în spatele tău şi te-ar îmbrăţişare tare-tare? :3
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


Poi.. nimic...
Daca e prietenos...
AND It's my love so I don't mind..
Next:Ce ai face daca ai primi cadou de Craciun o lampa roooz de la Sakura?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Ar fi dragut. >3 As citi la ea si... cam atat. *laughs*
Amintireee!

Ce ai face cu un Saske' doar in boxeri tinand la piept poza lui Gaara? : >
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

O.o Cred ca asi pleca ince incet sperand ca nu ma opserva. Ma duc dupa aparatul foto si ii fac o poza incriminatoare publicand-o prin tot orasul > : )

Next: Ce ai face daca Sasuke i-ar tine un cutit la gat Hinatei in timp ce naruto se uita si ranjeste?

'Iara faceti scenete perverse?? : - w Si tu Naruto?? Iara stai si vizonezi?? Aplica si tu asta in viata reala!!''


Ce ai face daca ar veni Sakura tipand ''Mi s'a terminat rimelul!!! Mi s'a terminat rimeluuul!!''?
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

"Te machiez eu daca vrei. E extra-lasting." ---> sper ca v-ati prins : P
__________________________________________________________

°Ce ai face daca ai putea alege intre Romania si Konoha?°


As alegeee... Konoha.

Ce-ai face daca ai intra la tine in camera si in pat l-ai vedea pe Madara, gol pusca, acoperit cu patura de la brau in jos si strangand cu foc la piept... un ursulet? Si mai suge si degetul... 24
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

bwahahahahaha. Cine n-ar face poze? Photoshooting, nu aşa, două poze. Bwahaha, Madara is hot.


Next - ce ai face dacă ar veni la tine Ino şi ţi-ar spune că eşti ... dunno, grasă!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)