Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Pai... prima oara as rade si dupa l'as ajuta cu un machiaj si sa nu uitam de haine...L'as imbraca intr'o rochita roz si i'as face parul blond. Apoi, as face un filmulet cu el si l'as posta pe net.
..........
Ce ai face daca Sasuke ti'ar face poze intr'o ipostaza indecenta/penibila si ar prea sa posteze pozele pe net??
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

Păi, iaş face nişte poze când face baie şi le-aş pune pe net după care' iaş da un pumn la nesimţitu ăla care nu are ce face : - L

Nextu': Ce ai face dacă l-ai vedea pe Naruto într-o rochiţă roz dansând balet ?=]]
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

Cu siguranta as bufni in ras...

Ce ai face daca Ten Ten ti'ar spune ca doreste sa se mute acasa la tine?
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

(06-12-2011, 10:17 PM)MeePew A scris: Ce ai face daca Ten Ten ti'ar spune ca doreste sa se mute acasa la tine?

I-aş spune că-i voi face loc în dormitorul meu şi că poate să se instaleze imediat ce voi mai strânge din lucruri, ca să fac loc şi pentru ale ei o.O.

Ce ai face dacă Kakashi ar fi profesorul tău de sport şi te-ar pune să pozezi în ipostaze indecente?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Wah. Stai. Fă paşi, profesor pervert. Te reportez la Tsunade. Las' că vezi tu. Cu siguranţă o să şi-o ia pe cocoaşa aia bătrână. A încurcat-o răăău. Eu? Să pozez în ipostazele lui pentru plăcerea lui propie? Îl bag în instanţă urgent.

Ce ai face dacă Neji ar veni la tine şi ar începe să te împungă cu degetele arătătoare pe braţ zicând: "Opt trigrame! Şaişpatru de lovituri!"?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

O.O
Îl împing eu în primu' canal!

Ce ai face dacă Naruto ar deveni fratele tău?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Uuu, ar fi tare si super funny.L'as instala imediat in camera mea. ^^

Ce ai face daca Tsunade ar intra brusc in casa ta. S'ar duce la geam. S'ar sui pe el si ar incerca sa se arunce?
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

I-aş spune drum bun până jos. N-ar muri, căci camera mea e la etajul 1, dar poate se învineţeşte. Keke. Nu aş salva-o. >.o

Ce ai face dacă Gaara te-ar lua pe sus într-un nor de nisip şi te-ar duce în Suna, pe nepuse?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

Unde mă duce? oO
Normal că i'aş ordona să mă ducă acas',am o grăma' de învăţat,n'am timp de plimbări cu nori de nisip!

Ce ai face dacă Kiba ţi'ar spune că semeni cu căţelul lui,Akamaru?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

''Asta sper ca e un compliment nu??'' Si daca ar spune ca nu i'as trage o palma si daca ar spune ca da... tot i'as trage o palma. Concluzie: Ii trag o palma.

Ce ai face daca Kakasi te'ar impinge si ai fi pe cale sa cazi de pe acoperisul unui bloc de 10 etaje(Nu cazi.)?
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)