Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

E clar că n'o să fac asta. Are probleme cu capul sau ce? : - s

Ce ai face dacă de Crăciun,Sas'ke ţi-ar dărâma bradul,împodobit de tine?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Bwaha, sa nu indrazneasca ! Daca tot l-a daramat, as ridica bradul si i-as da cu el in cap pana s-ar stramba .__. El, nu bradu' : >. Si apoi l-as calca pe cap .___.

Next: Ce-ai face daca Naruto ar prezenta la OTV?15 Te-ai uita?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Nu o.o Adica poate sa o` invie` si pe Elodia ca` eu tot nu ma` uit nici moarta =]]Bine ati venit la Naruto Diaconescu in direct, azi vom vorbi despre disparitia elodiei, numai aici la Naruto Diaconescu, la OTV =]]

Ce ai face daca de Craciun ai primi niste jucarii perverse de la Sasuke, iar la miezul noptii el ar veni la tine gol pusca, cu o caciulita de Mos Craciun si ti`ar zice : hai sa incercam cadourile? =]]]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Wtf?
L-as trimite la plimbare cu tot cu cadouri sa le incerce singur
Apoi m-as duce inapoi in patul meu moale si cald bucuroasa ca am putut sa scap si de el si de cadourile lui perverse
Next: Ce ai face daca Naruto ,Kiba siLee ar venii la tine in Ajunul Craciunului si te-ar ruga sa vii cu ei la colindat?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Pai, as merge. Ce as avea de pierdut? : )) Numai de castigat. Bani ! Si mergem si noi la Becali sa ne intoarcem cu milioane acasa, pai nu? o.o

Next: Ce-ai face daca Shikamaru ar incepe sa cante O-zone : > Vrei sa pleci da numa numa e : > ?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


numa numa numa e, chipultau si dragostea din tei, m-a mintesc de ochii tai ieei, ce sa fac? as canta cu el : ))

ce a face daca Sasuke ar aparea la usa ta aucm si te-ar intreba daca ii dai voie pana la baie ? : ))

-Eu sunt banca? =]] Sau ce sunt eu ca sa vi la mine la baie? Scrie la usa casei mele Wc`u public?
-Dar am nevooieee!!! : ((
-Dute..-.-

Obs. ce darnica sunt =]]

Asa, my turn. Ce ai face daca ai vrea o ciocolata, si Itachi s`ar oferi sa iti cumpere una, dar ar veni cu una de capsuni si tu esti alergica la ea *sa zicem =]]*. Ce i`ai face? > : )
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

L'as pupa pe obraz, i'as multumi pentru gest iar apoi l'as impinge in primul canal fiindca nu a tinut minte faptul ca sunt alergica.

Ce ai face daca Sakura si Ino te'ar invita la o sesiune de shopping ??
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

(05-12-2011, 08:45 PM)MeePew A scris: Ce ai face daca Sakura si Ino te'ar invita la o sesiune de shopping ??

Nu cred că aş merge. o.O Sau nu ştiu sigur, dar bănuiesc că o să-şi ia doar lucruri roze ( mă refer la Sakura ); probabil aş accepta doar de curiozitate să văd dacă Ino e mai normală din punctul ăsta de vedere o_o

Ce ai face dacă Tsunade ţi-ar cere să fi fotograful ei personal ? : ))
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Waah. Aş accepta, deoarece iubesc fotografia. Numai să fac fotografii decente şi cu subiect normal, adică să nu o fotografiez doar pe ea.

Nextie: Ce ai face dacă l-ai vedea pe Neji cântând "Imma Barbie Girl... in a Barbie world..." ?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.690 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)