Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Bleack! Asta e prea "dulcegaros". Dar hei! E Sasuke! Eu nu l-as refuza21.
Oricum pot divorta daca ma plictisesc21). Deci da! Mi-ar placea sa fiu cumata lui Itachi.

Q:

Ce-ai face daca a-i vedea-o pe Hinata inselandu-l pe Naruto cu Kiba?
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


-.- aaa....mai nimic pentru ca din moment ce Hinata nu e nici prietena mea, iar Naruto e doar un tantalau [uneori] si pe Kiba nu il suport =]] as merge mai departe la un ramen =^.^=

Ce ai face daca, din intamplare, te'ai intalni pe strada cu Itachi care s'ar duce la un Bal si nu ar avea pertenera? [tinem cont ca tu esti in blugi, camasa si niste adidasi, iar parul tau este vraiste pentru ca ai alergat dupa pisica bunicii tale :p]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

As pleca repede sa ma pregatesc Smile si apoi sa merg cu Ita-kun al meu la bal 8

Ce-ai face daca ai fi intr-un autobuz aglomerat si dintr-o data ai cadea in brate la... Gaara?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

Bunica imaginara si pisica imaginara. Am inteles. S-a facut.
I-as ura noroc. ^ ^

Ce ai face daca la balul absolventilor (vorbind de bal(uri)) te-ai intalni cu cineva din Naruto sau care seamana cu Naruto sau chiar creatorul animeului Naruto? o.o
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

El: Ohayo! =]] [sau cum s`o zice buna in japoneza]
Eu: Am fost acolo ^^. Nuuuuu.....tu estiii.....
El: b-) Eu sunt...
Eu: Crr.....creee.....*gooshhh*
El: Da.....
Eu: *zbang* nu te cunosc =]] nu vorbesc cu straini

Or smthing like this -.- but no so rude...

Ce ai face daca Sakura ar veni la tine acasa, asa pe ne`pusa masa si te`ar intreba daca vrei sa joci carti pe dezbracate >:] numa` cu ea? (adaug` ca aceasta are un zambet pervy pe mutra`) =]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

O trimit la plimbare.

Ce ai face dacă Gaara ar compune un cântec pentru tine?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

L`as asculta la infinit pana cand as obosi si m`as plictisi de el =]] apoi as asculta o melodie de la Super Junior <333 sau DBSK =]]

Ce ai face daca Naruto ti`ar face o pizza?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Well...
Cred ca as fii flatata ca mi-a facut o pizza si as accepta-o dar nu as avea curaj sa o mananc avand in vedere cat de indemanatic e el...poate gasesc si ramen in pizza21
Ce ai face daca.... Naruto (ca tot vorbeam de el) ar venii la tine si ti-ar zice ca a fost provocat la "Adevar sau provocare" de Sasuke sa te rada in cap?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

(29-11-2011, 08:44 PM)^``~$ecret~``^ A scris: Ce ai face daca.... Naruto (ca tot vorbeam de el) ar venii la tine si ti-ar zice ca a fost provocat la "Adevar sau provocare" de Sasuke sa te rada in cap?

Să facă ce?! L-aş întreba dacă am faţă de proastă ca să-l las să facă aşa ceva. El sper să aibă grijă la răspuns, pentru că în fucţie de răspuns i se va decide soarta. Dacă e un "nu", continui cu întrebările şi îi spun să se radă el sau să-mi pună o perucă falsă, să-mi facă o poză şi să i-o ducă lui Sasuke ca dovada. Dar dacă ar fi un "da", i-aş da un şut în fund şi aş striga în urma lui " Şut şi goool. "

Ce ai face dacă i-ai vedea pe Naruto şi Sasuke dormind în acelaşi pat? o.o
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Aş fi ceva gen : Oh, cât de drăguţ şi cât de duuulşe! Apoi, i-aş trezi încet-încet şi dacă aş vedea ceea ce n-aş vrea să văd , aş ţipa ca apucata şi aş începe să râd isteric. And, dacă ei ar fi îmbrăcaţi în pijamale, aş zâmbi doar şi le-aş zice 'neaţa' . ^^"

Ce ai face dacă Itachi te-ar provoca să îl cari în spate pânăăă înnn Elveţia, pe jos? : >
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.526 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.863 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.774 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.694 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)