Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Mi-aş aminti când am văzut primul episod. Şi aş fi de genul: aah ahh aaa deci atunci era!

Next: Ce te-ai face dacă Lee ţi-ar linge şoseele?
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

Ce să fac? Îi las lui șosetele alea să le lingă când se plictisește.

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar da cerere de prietenie pe facebook? 15
*laughs* [ lipsă de inspirație ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

deja a facut-o 21) I mean, e un prieten de-al unei prietene in lista, care si-a schimbat numele dupa Facebook in Sasuke Uciha din plictiseala xD

i-as da accept, desigur.

Ce ai face daca, dupa o sedinta foto reusita prin parc si proaspat ajunsa acasa, ai realiza ca intr-una din poze apare imortalizat, undeva pierdut printre porumbei, corbul lui Itachi? [I think I'd simply freak out : p]


M-as speria, evident. Suntem in lumea reala, ce naiba?! Poate m-as intoarce in parc sa caut corbul. Poate, cine stie, gasesc o poarta spre Konoha 15.

Next: Ce ai face daca Zetsu ti-ar spune ca ai fost creat/a de el si ca acum trebuie sa te distruga?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

" Ce ai face daca Zetsu ti-ar spune ca ai fost creat/a de el si ca acum trebuie sa te distruga? "

Mi-as accepta soarta, oricum as muri intr-o zi. Care ar fi diferenta ? Raspunsul meu ar : " Te mai astept mult sa ma distrugi ? "

Next: Ce ai face daca Sasori ar vrea sa iti transforme trupul intr-o marioneta ?

"Ce ai face daca Sasori ar vrea sa iti transforme trupul intr-o marioneta ?"

Pai, i-as zice?
"WTF?!? Stiu ca am un corp frumos, dar totusi, ce ai tu cu mine? Plimba ursu`:p."

Next: Ce ai face daca, Orochimaru [nu cred ca am scris bine21] ar vrea sa fii urmatorul lui corp?
[Imagine: YWk6O.jpg]

"Ce ai face dacă, Orochimaru [nu cred ca am scris bine] ar vrea sa fii următorul lui corp? "

Cel mai probabil l-aş bate de îi sună apa în cap, după care îi spun eu că data viitoare o să moară. : ]] ( de parcă aş putea să mă opun )

Next: Ce ia face dacă Madara te-ar cere în căsătorie ?
[/font]
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

NANI ?!?!?!?!? eu, o domnisoara ce sunt, nu l-as injura ..... L-as INGHITII !!!

Next: Ce ai face daca Sasori ti-ar propune sa devii una din papusile lui, garantand ca o sa aiba grija sa nu suferi prea mult? [xD xD xD xDAm innebunit stiu... xD xD xD xD]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

Si el vrea sa-l cred? Bine, daca zice el ca o sa aiba grija, m-as face papusa lui.
Cfd l-ai prinde pe Sai dormind cu ursuletul tau de plus, in brate? (lipsa de idei, sorry)
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

Cee?! That is my taddy bear!!! Cred ca i-as lua ursuletul din brate si i-as da un pumn de ar zbura pe fereastra, dupa care am sa imi sarut ursuletul de 10 ori consecutiv24.
Next: Ce ai face daca te-ai imbata foarte rau intr-o seara, iar dimineata sa te trezesti cu Deidara in pat? 24
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)