Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

O.O
Le-aș spune părinților să nu-l bage în seamă că-i alcoolic și nu știe ce spune și-l parașutez din casa mea.

Ce ai face dacă Sasuke ți-ar mărturisi că e obsedat de tine?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-as spune ca eu i-am omorat familia de fapt si i-am inscenat asta lui Itachi.
Nu cred ca ar mai fi obsedat de mine. 71

Next: Ce ai face daca ai vedea-o pe Sakura indreptandu-se spre tine cu pumnul inclestat? 24
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

Mi-as baga mana in parul ei fals roz >.> Mi-e antipatica rau fetita aia = )) Nimeni nu ridica pumnul la mine 33
Next: Ce-ai face daca Neji te-ar ruga sa-l ajuti sa faca mamaliga? o.o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


@Beki, stop violenta 24

On: Sa-l ajut sa faca....mamaliga?21 Nu e ca si cum m-ar ruga sa-i fac 4 feluri diferite de mancare21, asa ca probabil l-as ajuta. Dupa...ca rasplata pentru ca l-am ajutat l-as obliga, da corect...obliga 19, sa spioneze pe cineva cu byakugan-ul lui :yes:

Next: Ce ai face daca Tobi ar veni la tine si ti-ar spune ca sunteti suflete pereche, fara tine nu poate trai si dupa te-ar saruta?21
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

Mi-as face cruce si as pleca. Nu de alta dar nu sunt de nasul lui si nu o sa ma casatoresc sau combin cu unul care poarta o masca de gradinita 24.

Ce ai face daca Deidara, imbracat ca o balerina, ar veni la usa casei tale sa iti vanda cosmetice? 24.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Primul pas: il conving sa ma lase sa ii fac o poza pe care o voi pune in rama [sau nu] . Al doilea pas : va dansa 'Lacul lebedelor' ori nu voi cumpara nimic.

Next: Ce ai face daca in urmatoarea dimineata te-ai trezii cu Kakashi in pat?

Kakashi, omg, interesant....Mi-as spune ca e ziua mea norocasa, sincer, nu mi-ar pasa cum a ajuns in patul meu. Ce-i drept e ca nu l-as mai lasa sa plece 21

Next : Ce ai face daca Tsunade te-ar saruta? 21

1. Cred ca i`as spune:
" Bre` , nu`s pe invers " 21

2. Si pe urma.. cred ca ... lesin !! 21


Next: Ce ai face daca ... Ino ar veni la usa ta sa ii faci codite impletite? 21
[♥]Imi place sa gresesc, caci nu prea mult gandesc.Copilaresc, Traiesc, Imi cer scuzee.Multzumescc`! 9


[Imagine: ljqKz8]

Numai codite impletite nu i-as face 21, i-as aranja parul in toate felurile, care de care mai caraghioase, dupa as fotografia-o si le-as folosi impotriva ei, cum se spune "blackmail" 19 I'm bad...but I love that 15

Next: Ce ai face daca Naruto ar vrea sa te invete "Sexy Jutsu"? 21
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

interesant....24 dar nu e de mine24 adik...stiti voi21

next: ce ai face daca Lee ar veni la tine la balcon si ti'ar canta o serenada(unde un vecin crede k iti fata pisica) si apoi te'ar cere in casatorie oferindu'ti un inel kre i'a picat la pufuleti?15
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.573 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)