Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

"Ce ai face daca Sakura si Deidara te-ar invita la nunta lor?"
LE-AS SPUNE CA NUS SANATOSI!
Next!:Ce ai face daca Temari te-ar ruga sa-i imprumuti o rochie?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Îi împrumut.

Ce ai face dacă tu și Sasuke v-ați întâlni într-un vis de al tău în Iad?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Yoy... well I'm not sure22
Pe moment cred ca as incerca sa imi dau seama ce se intampla. Iar daca l-as intreba pe Sasuke ce ar trebui sa fac si el ar spune ca trebuie sa supravietuiesc as incepe sa ma rog ca e doar un cosmar.
Next:
Ce ai face daca Sasuke ar vrea sa doarma cu tine? 21
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

L-aș întreba de ce.


Ce ai face dacă Naruto te-ar obliga să-i furi o țigară de la Gaara?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-as spune ca fumatul dauneaza grav sanatatii.

Ce ai face daca Tsunade si Jiraya te-ar ruga sa le fi nas/nasa?

Le-as spune ca trebuie sa imi gaseasca nas mai intai ..21

Next:

Ce ai face daca Sakura te-ar ameninta ca te bate pentru ca ai flirtat cu Lee?
[lipsa de inspiratie22]
[Imagine: YWk6O.jpg]

Eu : Până să filtrez eu ,cu Lee al tău mai e. Și până să mă bați tu,învie hamstărul meu!

Ce ai face dacă Kiba ar începe să facă mișto de tine?39

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Aş folosi genjutsu pe câinele său să-l muşte de deget.4

Next: Ce ai face dacă Kakakshi ar flirta cu tine? 65
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

As face cativa pasi in spate apoi stanga-mprejur , indepartandu-ma incet. Daca continua ii spun ca am pe cineva.

Ce ai face daca Itachi ar fi noul tau profesor de matematica?

Vai, vai..... ar fi.... RAIUL PE PAMANT !!!! Asa m-as apuca sa invat la mate de sa imi sara capacele. Si abia as astepta sa nu stiu ceva ca el sa vina la mine cu ochii aia ai lui :perv: si sa imi explice toare alea..... [intelegeti voi pana unde as ajunge xD]

Next: Ce ai face daca Naruto ar merge la parintii tai sa iti ceara mana ? [aberez:dizzy:
... n-am voie ?]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.572 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)