Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Aş începe să râd şi să zbier pe acolo chestii de genul ``Te rog, opreşte-te! Nu... Termină! ``şi chestii de genul. :\\\">

Ce-ai face dacă Choji ţi-ar dărui un lănţişor de aur?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

Nee... nu`s cu auru`. Mai degraba argintu` . :yes:

Next : Ce ai face daca Kiba ti l-ar da pe Akamaru ?
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

As fi in culmea fericirii.

Ce-ai face daca Naruto te vede pe strada si iti cere un autograf?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

I-aș da un autograf. Sunt faimoasă de genială b-).



Ce ai face dacă Sasuke ți-ar murdări bluza preferată intenționat?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-as da o palma si as pleca nervoasa acasa sa ma schimb

Next: Ce ai face daca l-ai visa in fiecare noapte pe Yondaime, ca intr-o viziune, spunandu-ti ca nu e mort si sa mergi intr-o pestera pentru a-l salva?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Asi ignora visul si l-asi lasa sa moara. [i think xD ]


Ce ai fashe daca Hinata ti-ar spune ca Kiba vrea sa te invite in oras?21

"Ce ai fashe daca Hinata ti-ar spune ca Kiba vrea sa te invite in oras?"

Nimic, as ramane acolo ca si cum nimic nu s-a intampla. Poate as accepta, mai mult ca sigur, dar doar asa... poate l-as intreba cateva lucruri legate de a treia parte din Naruto, doar atat.

Next: Ce ai face daca ai afla ca esti sora cu Karin ?

Îi conving pe părinții să o dea spre adopție.


Ce ai face dacă Naruto ar pune un câine pitbull să te muște?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

De ce ar face Naruto asta? 23 Anyway, as alerga sa nu ma muste si sa scap, asta pe primul plan, iar apoi m-as razbuna. As pune doi caini pitbull pe el sa il muste! *evil laugh*

Next: Ce ai face daca Sakura si Deidara te-ar invita la nunta lor?

N-aÅŸ accepta.

Ce-ai face dacă Sasori ar vrea să-ţi facă manichiura?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)