Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Omg o.o M-as simti cam ciudat, mai ales sa ma gandesc ca vor exista gandaci in casa mea .__. Si as crede ca maicamea e putin cam dusa. Insa nu as certa-o ori something. Gusturile nu se discuta : )) Probabil mi-as lua niste sprayuri de gandaci xD.

Next: Ce-ai face daca Naruto ar fi vecinul tau ? : > ( si de la geamul tau s-ar vedea perfect in dormitorul lui : > Peeerv )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Imi cumpar binoclu si imi fac program pe toata ziua . 38
Next : Ce ai face daca Sasuke ar fii chiriasu` tau si a trebui sa doarma in aceeasi camera cu tine ? 15
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Lol, prima data citisem chitaristul si nu intelegeam = ))) Ar fi tare : > Dar ar trebui sa inteleaga ca eu ma culc mereu la 5 dimineata asa ca sa nu faca mofturi 68

Next: Ce-ai face daca Rock Lee te-ar suna noaptea tarziu pe numar ascuns ? o.o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Hoho 19 mi`as bate joc de el 19 . L`as face sa planga in receptor 19 . Zic ca a sunat-o din greseala pe Sakura si asa se continua povestea 21 .
Next : Ce ai face daca Gaara te-ar baga intr-un sicriu de nisip ?
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Probabil, as sta ca mielul. Alt ceva n-am de facut.


Ce-ai face daca Itachi se costumeaza intr-un cips gigant si te urmareste pe strada?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

Ce taaare! Mi-as face poze cu el, l-as intreba de ce ma urmareste, dupa care l-as ruga sa ii imprumute lui Sasuke costumul sa fac poze si cu el : D.

Next: Ce ai face daca te-ar ruga Sasuke sa ii dai o briosa aratand cum arata cand avea 5 ani si purtand urechi de pisica?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

L-aş trimite să încerce la vecinu`, poate îi dă el o brioşă.

Ce-ai face dacă Deidara ar veni la tine acasă şi ţi-ar spune că şi-a tras-o cu tatăl tău. 21

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

O.O Wtf\'? Ce ai facut CAP DE PAIE? Ti\'ai tras\'o cu tata si nu cu mine? 14 Probabil l-as bate pana si-ar cere iertare, in genunchi!! 19

Ce ai face daca....Madara te-ar atinge intr\'un loc indecent? :perv: da da is perv
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

O_O Îl bat măr.Îl usuc.Îl fac una cu pământul.Îl ucid,mă!


Ce ai face dacă Sasori și-ar înfința o trupă și te-ar ruga să intri și tu în ea?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

As accepta : )) Lol, ce nebunie ar fi : > Si am sta toata ziua in Vegas, n-am mai pleca de acolo 16 Tocmai ma gandeam ce sa fac in viata : ))

Next: Ce ai face daca Itachi te-ar gadila la subrat? o.o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)