Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

As admira acea scena pana s- ar termina [poate nu s- ar termina 21] si as face poze daca as avea telefonul sau aparatul de fotografia 5

Ce ai face daca Hidan si- ar taia singura capul, fara nici un motiv?

asta inseamna k e mai prost decat credeam22....in fine nu cred k as face ceva special, numai sa nu ma roage sa i-l cos inapoi k eu nu-s bunica, soo nu ma pricep la chestii din astea so probabil i-as coase ochii pe undeva prin esofag.....[nu is buna la bio21mai ales la anatomie]

next: ce ai face daca kisame ar veni la tine si ti-ar spune k te-a violat aseara si acum asteapta puii de ''rechinas'' pe care tre sa ii faci, cu o fata ceva in gen5

Asi spune: ''Aseara eram plecata intr-un loc accesibil doar pentru mine, ceea ce inseamna ca tu ai visat ceva imposibil'' -> duca-s-ar la psiholog caci are vise de retard 13

Ce ai face daca Deidara ar zice caq vrea sa se combine cu tine?

Hmm..probabil l-aş refuza, dar m-aş gândi bine înainte :]] Foarte bine. E chiar draguţ şi dacă n-aş avea şanse la alţii mai draguţi, probabil aş accepta. Bine, depinde cum ne-am înţelege.65


Ce ai face daca Naruto te-ar cere de nevastă? :]]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

L-as refuza categoric si i-as spune ca ar fi mai bine sa se pastreze pentru Hinata.

next: Ce ai face daca l-ai gasi pe Naruto intr-o dimineata facand clatite in bucataria ta?
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

Dacă mi-ar fi foame, probabil i-aş spune să-mi facă şi mie, dar nu înainte de a cere câteva explicaţii. Dacă nu mi-ar fi foame, sigur i-aş spune să dispară, spunându-i că e mai nebun decât credeam.

Ce ai face dacă..Kiba te-ar săruta din senin?
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

L-as plesni sanatos, probabil ca as murmura cateva injuraturi si as spera ca nu o sa mai faca asa ceva.

Ce ai face daca Pain ti-ar spune ca: ,,A venit momentul sa mori`` indreptand un pistol catre tampla ta?

Mi-as folosii cunostintele mele limitate de karate... Deci probabil ca as muri -.-".

Ce ai face daca Jiraya ti-ar cere sa-l pictezi dezbracat? >.<
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

WTF saninul pervers??? i-as zice sa se pastreze pentru Tsunade-sama
NEXT:Ce ai face daca te-ai trezi cu Sasuke pe tine noaptea si tu esti goala si el la fel 21
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

Vaii doamne vaii doamne:perv:
Ah eu si mintea mea perversa. Paiii pentru ca eu una am inhibitii. L-as tooca! De viuuuu!:die:

Next: Ce ai face daca Sakura te-ar invita sa iesiti la o cafea ca intre prietene21
[Imagine: tumblr_lo5abxicnP1qindnxo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)