Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

As dao afara in suturi si din pat si din casa

Next:Ce ai face daca Itachi cu Sasori ar veni la tine si ti-ar canta o serenada?

Yeyyy, ce frumos! As asculta vocea lor divina...5

Ce ai face daca Kabuto te- ar saruta si apoi ti- ar trage o palma?

As merge la Sasuke si i-as spune sa il cafteasca rau 24 Sau l-as castra fara anestezie si pe gratis ^_^ Dupa care as merge la farmacie sa iau antibiotice ca sa nu fac SIDA sau altele si pastile ca sa nu vomit si fierea din mine.

Next: Ce ai face daca Sasuke, Sakura si Naruto ar sari pe tine sa iti ureze "La multi ani" desi nu ar fi aniversarea ta?
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

M-as bucura, de ce nu? Poate au incurcat data sau... eu stiu? Se bagau si ei in discutie 21 Oricum, le-as multumi apoi insa as zice ca nu e ziua mea azi. Daca ma intreaba cand treaba lor, daca nu, la fel xD


Next: Ce ai face daca ar veni Jiraya la tine la balcon si ar canta o serenada la chitara acustica, apoi te-ar striga Julieta?

M-as uita la el ciudat apoi as spune: Nu ma cheama Julieta,si poate sunt eu cum sunt,dar totusi nu ma combin cu un bosorog!
Apoi,daca tot nu renunta i-as arunca un pantof in cap dupa care as inchide usa la balcon si as da muzica la volum maxim,ca sa nu il mai aud.

Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar spune ca scopul lui in viata este sa fie cu tine si sa fugiti amandoi spre apus,iar apoi sa va puna Naruto piedica si sa muriti? O.O
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Pe Sasuke l-as refuza cu o palma si lui Naruto i-as da un pumn in cap

Next:Ce ai face daca Deidara ar veni la tine si ti-ar spune ca te iubeste?

Vai, ce romanticc, si ce ar vrea sa fac? Nici majora nu' s, imi place Deidara dar nu ca as vrea sa am o relatie cu el 21 I- as spune adevarul sperand sa nu- i frang inima.

Ce ai face daca Nagato ti- ar da rinneganul[n' am scris bine] sãu?

ăăm încerc să il returnez ? o.o

Next : Ce ai face dacă Naruto ți-ar spune că dorește să plece cu tine pe Marte ? o.o

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pe marte? Bine, merg cu el 21

Ce ai face daca Hidan te- ar saruta pasional? 5

Cred că aş izbucni în plâns şi aş vrea să mă sinucid 21

Next : Ce ai face dacă Sui ţi-ar face un portret?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)