Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Doamne fereşte. Ori să îşi ia rolul de tată în serios, ori pa şi pusy. 21

Next: Ce ai face dacă Shikamaru ar fi colegul tău de bancă? 15
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

Ce sa fac 39 m- as comporta normal cum o fac si cu ceilalti colegi si l- as trata indiferent, asa am facut mereu cu colegii cu care[cacofonieeee <333] imi impart banca, ar trebuii sa fac altfel sau cum?

Ce ai face daca Jiraya ar fi noul director scolii in care inveti si ar pune numai reguli perverse? a big perverttt 15

M-aş distra pe seama reacţiilor provenite de la ceilalţi colegi şi profesori.21

Ce ai face dacă Deidara te-ar captura şi duce la Pein? 15
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

La cealalta feblete a mea? 23 Vreau , vreau 24 Normal, m- as lasa dusaa pe aripile lui Deidara sempai, de ce sa ratez o asa ocazie?

Ce ai face daca Orochimaru s ar transforma in vampir si ar vrea sa- ti suga sangele?

Eh ,îl omor ! Simpluuuu` :]



Next ; Ce ai face dacă Sai ar venii la tine cu o mâţă neagră şi te-ar pune să o pupi ? ;> [ : )) ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Paii, i-as trage capul in asa fel incat sa o sarute el pe mata. Si dupa l-as intreba : Si saruta bine mata?

Next : Ce-ai face daca l-ai avea pe Sai ca profesor de pictura?
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Pai, se pricepe la pictura deci nu as avea nimic impotriva, but nu cred ca m- as abtine din ras daca l- as vedea cu tinuta din anime 24

Ce ai face daca Sai [ na ca m- am luat si eu cu Sai 15] ti- ar spune ca vrea sa fii iubita lui?

Si eu vreau sa stiu sa innot dar nu le poti avea pe toate'n viata 3


Ce ai face daca Nagato ar vrea sa te omoare 19 ?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Ce sa faca? Prea multe iluzii intr- un singur om. 22 Nu ar reusi plus ca el este mord deja 15

Ce ai face daca Kisame ti- ar darui tie pretioasa lui sabie?

Mersi : ))

Next ;Ce ai face dacă Sas`ke te`ar ciupi de fund ? ;> * Perversuuuu` 8- > *

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.526 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.863 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.774 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.694 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)