Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Paai...
As sta, ce sa fac ? Doar sant la "doctor" trebuie sa fiu cuminte...
Ce ai face daca....iubitii tai parinti ar venii la tine impreuna cu Naruto spunandu-ti ca el este fratele tau de mult pierdut?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Asi zice ceva de genu:" Ati innebunit? Hah! Dar, daca tot l-ati adus, il cazez eu la mine in camera <3. "

Next:Ce ai face daca...Pein ar veni la tine in camera, sarind pe fereastra, sa iti spuna ca te jefuieste? [Lol=] ].
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Kya x.x Asta numesti tu jaf? Unde sunt mascatii, melodia terifianta de fundal, tipu cu cutitu si cainele turbat? x.x Aaa? Le-ai uitata acasa sau mamica nu te-a lasat sa iti iei jucariile? *zbang una peste ceafa >:] Sa iti fie invatatura de mine beib. nu te pune cu Elz si somnu =]]

Ce ai face daca Konan te-ar tunde cheala? >:]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Paru meu scump. Totul pana la parul meu, iese cu razboi 45 o tund si pe ea cheala si dupa o arunc pe geam 19 Sa vezi atunci distractie. Fara permisiunea mea nu se atinge nimeni de par si cu atat mai putin sa ma tund cheala; nu am mancat cuie

Ce ai face daca Hinata ar veni la tine sa-ti ceara ajutor pentru a-si schimba looku?
[Imagine: h8v.gif]
 

hmm as accepta normal, i-a face un look de sa-i sara lu Naruto sangele pe nas 21

ce ai face daca Sakura ti-ar zice ca vrea sa faca schimb de par cu tine 21?

Eu bruneta ;-? NU arat bine bruneta '[[ Pfoai si daca are paduchi? ;-s aoolleeu Doooamne, nu, nu il las nici in ruptul capului, parul meu e al meu, parul lui e peruca Sakurei =]]

Ce ai face daca Naruto te-ar invita sa canti la Vocea Romaniei melodia lui Bon Jovi-It's my life? =]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

aolo, cum am mai zis, eu sa cant? nici pomeneala, doamne fereste 24

ce ai face daca Sasuke te-ar invita sa vi cu el la balul bobocilor 21?


Logic ca as accepta!8 Ce ti-ai putea dori mai mult? O seara cu legenda aia buna, in ori ce sens! Nebun sa fi sa il refuzi!21

Next:
Ce ai face daca Pain te-ar cere de nevasta?

aoloo, deci Pein, hmm nu am nimic cu el, dar nevaasa, la varsta meaa, bine ca eu sunt mereu copliaroasa dar asta-i partea a doua 21...oricum nevasta nu, amica mai bine Smile

ce ai face daca Naruto ti-ar cere sa ii cumperi niste ramen?

Pai ce as putea face?21 I-as cumpara... cu o anumita conditie.19

Next:
Ce ai face daca Kiba ar avea un picior rupt si te-ar ruga sa ai grija de el pe o perioada nedeterminata de timp?15



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.565 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)