Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Aoleu!
Pai m-as ridica repede rusinandu-ma si as pleca evitand sa-l privesc . . .
Ce ai face daca Kiba te-ar ruga sa ai grija de Akamaru pentru o saptamana?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

da da da, Akamaruu 8:8, as acceptaa normall Akamaru 8
Dar nu i- las mai da inapoi 24

ce ai face daca ai vedea o pasar facuta din argila de a lui Deidara zburand deasupra capului tau?

*yawn* Uite o pasare de-a lui Deidera *afisez o fata plictisita si imi bag mainile in buzunar* am plecat de aici * spun ei pasesc calm pe potecile din padure* :]]

Ce ai face daca acum te-ar suna Sasuke si te-ar intreba daca esti goala? =]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

ias zice ca nu sunt,apoi l-asi intreba daca el e pe invers 24

ce ai face daca Naruto ar avea chef de farse si te-ar suna, sa zicem ca ti-ar pune vestita intrebare: Alo, va merge frigiderul?, ce i-ai raspunde 15?

Da merge, vrei sa vezi, i-am pus rotite ^.^. :]] Si ii mai trageam si o injuratura de toata frumusetea, ca de ma scoala el la ora 12 noaptea sa ma intrebe porcarii dinastea.

Ce ai face daca azi ar veni la tine Itachi si ti-ar spune ca te vrea in acest moment, goala pusca si in pat ;> pe jos sa fie trandafiri roz? :]]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Wow m'ai nimerit cu provocarea asta!21
Probabil m'asi "sacrifica"! Am uitat sa mentionez: Il ador pe Itachi!8

Ce ai face daca i-ai vedea pe Pain si pe Sasori impreuna intr-un pat, dezbracati, unul peste celalalt si te-ar intreba daca vrei sa participi la un menaj a trois?15

''"> Oh, oh ,oh ;> Ce palpitant suna dar zic nu, prefer sa ma uit la un yaoi live decat sa stric si eu acolo distractie. Mi-as luua floricele si o sticla de cola si as da ,,play'' la filmulet :]] Cred ca pana la final sar si eu printre ei acolo ^.^

Ce ai face daca Sakura ar vrea sa te sarute? Mentionez ca deja a inceput sa te pipaie? ;>
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

depinde, daca e Sasori peste Pein acept , sa vin si eu acolo, sa vezice-ti facem Pein-ule 19 , daca nu, asta e, soarta 71

ce ai face daca Hidan te-ar ruga sa-l ajuti cu o profetie 15?

1.Pai cred ca as respinge-o,cred...21
[tin si eu sa mentionez ca nu sunt homofoba.15]
2.Pai in cazul asta ar trebui sa invat sa dau in carti sau sa-mi cumpar un glob da cristal ca sa-l pot ajuta21, dar, desigur ii voi pune o conditie.19

Next:
Ce ai face daca dupa o petrecere s-ar posta pe net mai multe filmulete cu tine in timpul unro acte sexuale cu diferite personaje -fete/baieti- din animeul Naruto? [ se presupune ca erai prea beat/a] 24

Shit! Paii, as face orice, si pe "ala"-n patru sa nu descopere taica-miu.

Well... Ce-ai face daca, dupa o noapte tinuta numai in petreceri, te-ai trezi in pat cu Madara, cu capul pe pieptul lui si el sa murmure in somn "Mmm, ce par moale ai, iubito! Zi-mi si mie ce sampon folosesti."?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.567 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)