Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Ce ai face daca pisica ta ar semana cu Sebastian (oare se poate asa ceva?)?
Simpu`... am zmotocio toata ziuaa21)
Next:Ce ai face daca.... il vezi pe Seby facand o baie intr-un lac? nud..bineinteles...:perv:
Zuppy03
Viata mereu te poarta pe cele mai ciudate cai...Zuppy08

Uhmmm... adevarata reactie: as sari in apa, intr-un mod viclean l-as lua prin surprindere si l-as ataca pe neasteptate... restul... modul in care tipul m-ar toca nu prea mai conteaza 21
reactia neadevarata, falsa: i-as trage atentia, mi-as desface camasa alba ce-mi acopera trupul alb si atletic, si i-as oferi-o cu un zmabet misterios pe buze privind in alta parte adresandu-i urmatoarea replica, plina de sarm, ''Poftim... imbraca-te, am auzit galagie, sunt copii pe aici si nu ar fi ok sa te vada dezbracat.'' 24 ce raspuns stupid. Ma scuzati21 cam la cea de-a doua varianta m-am gandit prima data :''>
Ce ai face daca Sebastian ti-ar fi majordom?
[Imagine: 41825604.png]
Intelege, eu nu sa mor niciodata!

Ce ai face daca Sebastian ti-ar fi majordom?
Neh..ce sa fac si eo`... il Oblig sasi arate adevarata forma!! pentru k`42 sunt tare curioasa21)mai ales parodiile de pe net71
Next: ce ai face daca te`ai trezi cu Ciel cu o replica gen:Vrei sa fi sotia mea?
Pupici:Xpupic
Zuppy03
Viata mereu te poarta pe cele mai ciudate cai...Zuppy08

ce ai face daca te`ai trezi cu Ciel cu o replica gen:Vrei sa fi sotia mea?
Vai, cred ca as lesina acolo de emotie. Probabil as avea fata rosie ca racul si l-as admira pe frumuselul de Ciel, in lumina diminetii. Ay, ay, ay*droll*. Ciel e oricum o obsesie de-a mea, deci as fi extra fericita daca ar fi sa se intample. Plus, as scapa de oroarea de a o vedea pe Lizzy in preajma lui Ciel. Die, die! *laughs*.

Next: Ce ai face daca Alois ar fi dornic de afectiunea ta şi ar incepe sa formeze o obsesie pentru tine? *prea somn sa ma gandesc la ceva mai bun*
She's wiskey in a teacup.



Ce ai face daca Alois ar fi dornic de afectiunea ta şi ar incepe sa formeze o obsesie pentru tine?
Phaiii... avand in vdere trecutul si alea ale..i`asi oferi afectiunea mea cu mare placere... da` partea cu obsesia nuj ce sa mai fak21:perv:
Next:ha:
Ce ai face daca...ai merge prin parc si te`ai impiedica accidental de`o piarta si sfarsesti in bratele lui Sebass-chan:X? :nh:
Pupici:Xpupic
Zuppy03
Viata mereu te poarta pe cele mai ciudate cai...Zuppy08

Ce ai face daca...ai merge prin parc si te`ai impiedica accidental de`o piarta si sfarsesti in bratele lui Sebass-chan?

Waawww.... pai ma inrosesc de emotie... dupa imi cer o mie de scuze ,ma balbai si ii multumesc.(Noarmal fan girl reaction)
Nexxxttt:XCe ai face daca ai vedea toate personajele kuroshitsuji varianta Neko?4


Orarul pt scoala.. Luni-chiulim>>Marti-Bem>>Miercuri-Fumam>>Joi-Mergem la gagici>>Vineri-Chiulim,Bem,Fumam,Mergem la gagici>>Sambata si Duminica in spital la reanimare sa ne facem bine pt samptamana urmatoare.

:study::nh:o//o

Well... *puking rainbow* Le-as alerga printr-o gradina cu floricele albastre, mov, verzi si rosii; as rade frenetic la gandul ca sebastian poate fi pupacit in orice moment de catre Grell si apoi i-as omora. In cel mai bun caz le-as vinde organele sau i-as inchiria ca animale de companie (si nu, nu sunt sadica deloc, doar ca-mi place sa fac lucrurile pe dos)

Next: Ce ai face daca Grell ti-ar fura prajiiturica si-ar fugi cu ea in Wonderland?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

L-aş alerga gen "dudă, ia-ţi propria prajiturică şi las-o p-a-mea D:".
Probabil aş sari după el în Wonderland. Dupaia mi-aş regreta decizia.
Mi-aş zice "wait, wtf" şi mi-aş cumpara alta într-un final.
Unless they're limited edition or something. That might be a problem.


...dacă Aleister ţi-ar cânta o serenadă poetic de "sugestivă" ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hm , ar fi ceva ciudat. Desigur , aș asculta cu atenție.
Ce-ai face dacă l-ai gasi pe Alois umblându-ți în frigider? Și desigur mâncând din el tot ce e bun?
[Imagine: aebbco.png]

Well. M-as alatura lui. mwhaha.

Ce-ai face daca ai fi un personaj din animeul preferat ? (care este acesta, bineinteles?)
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)