Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

yakk, in niciun caz nu il las, de ce, sa se injoseasca el aja, si oricum el nici nu ar accepta, oricat ar insista Alois

ce ai face daca Elizabeth ar vrea sa il sarute pe Sebastian?

*take a knife* Am sa o omor in cele mai rele chinuri. Apoi cred ca l-as lua pe Seby-kun de manuta si am pleca la plimbare.

Next: Ce ai face daca Claude ti-ar trimite un buchet mare de trandafiri cu un bilet pe care isi arata dragostea fata de tine?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

21 L-as refuza frumos, frumos. Fara panica si fara nu stiu ce. Claude e un demon si eu sunt un om, sincer acum. O fii el, nu stiu, super nu-stiu-cum. Nu are nici un sens nimic din ce spun, asa ca as spune nu, mai pe scurt.

Next: Ce ai face daca Sebastian ar devenii tatal tau vitreg, prin nu stiu ce alianta?
[Imagine: ak8THBQ.png]


aoloo, nuuu 20... as distruge toata alianta aia sau ce o fi, sebastian al meu 2, in niciun caz nu as fi deacord

ce ai face daca ai aifla ca parintii tai ti-au aranjat deja casnicia del a nastere, cu sebastian 15?

Wow, frumos... Insa urasc lucrurile de genul asta. Hmm, nu stiu, Sebastian e dragut, as ramane putin surprinsa pentru ca ar fi cam imposibil o.o ( stiu, pleonasm ~_~). Dar pana la urma poate m-as impaca cu ideea.

Next:Ce ai face daca Ciel te-ar invita la cina (sunteti cei mai buni prieteni) si ai bea mult alcool incat te-ai urca pe masa si ai incepe sa dansezi impreuna cu Sebastian, a doua zi acesta spunandu-ti ca ai fost perfecta insa tu neamintindu-ti nimic?

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

f**k. Mai intai cred c-as lesina, apoi , dupa ce mi-as reveni as cauta sa aflu tot ce s-a intamplat iar apoi as lesina iar, cred.

Next: Ce ai face daca Clade si cu Undertaker ar face un complot impotriva lui Grell?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Well nu mi-ar palcea, fiindca imi palke Grell. Dar si Undertaker imi place mult si ar fi cam greu de ales 106 Claude mi-e indiferent, dar cred ca as tine cu... nu stiu 21 Nu as sta in cale fiindca nu ma pot decide intre ei XD

Next --> Ce ai face daca Ciel ti-ar spune ca singura sansa pentru a trai este ca tu sa devi demon?

Psycho XD

As avea de ales? Nu imi dai nici o varianta? Atunci as deveni demon? Suna interesant. L-as omora pe Claude, sau mai bine, l-as tortura.

Next: Ce ai face daca Grell s-ar vopsi blond si s-ar da drept Alois?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

In primul rand as analiza diferentele.Dupa care, l-as vopsi pe Grell rosu si l-as tunde un pic mai mult. I-as da niste haine mai de bad boy si poate poate s-ar infiripa ceva intre el si Sebastian? Acum imi veni idee XD WTF? Grell seme? 39

Next --> Ce ai face daca ti s-ar pune itnrebarea de mai sus? Ultima.

Psycho XD

No, nu as accepta asa ceva, Alois e unul si bun. Iar Grell e unul dar nu destul pentru cate fane obsedate de yaoi are.

Next: Ce ai face daca Seby-kun te-ar musca si apoi te-ai transforma in vampir?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)