Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

L-as lua de urechi si l-as pune sa imi cumpere alta pereche... desigur dupa ce l-as tara prin toate magazinele existente in oras(ca pedeapsa desigur21)

Cfd Deidara isi scapa cutia cu vopsea verde in capul tau?

21...Imi place verdele21...Dar ma voi razbuna cumva
Next: Ce ai face daca Orochimaru te-ar cere de sotie?

As accepta,binenteles.21 Doar sa mai astepte aaa...12 ani...

Ce ai face daca intr-o dimineata Tsunade ar sari pe tine si ti-ar spune ca te ucide daca nu o scoti la un frappe cu multa frisca?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

UUUUUUUUUUUUU... nu-mi placi... nu vreau... dispari... atat ar fi discutia dintre noi21

Cfd Naruto vine la tine cu un ochi vanat si spune ca s-a certat cu Hinata?21

Ehhh... Naruto, fi barbat, fate respectat ce vii la mine? Dute si impune legea! 24 si dupa ca i- asi zice asta as muri de ras

Cf daca Lee te- ar cere de nevasta?24

I-as spune sa scape de freza de castron si vorbim dupa...

Cfd TenTen vine la tine si te roaga sa o ajuti sa se cupleze cu Neji?

Pai, as ajuta- o de ce nu? Ce am de pierdut, cred ca m- as amuza daca ar fi asa de atrasa de el incat sa faca un lucru prostesc sau umilitor, nu ma luati in seama uneori pot fi asa de sadica 24 19

Ce ai face daca Naruto ti- ar porunci sa- i faci un castron cu ramen ca daca nu iti distruge camera?

A ales persoana gresita pe care sa o ameninte . Ii dau una de ii sar toate fitele . Cum sa - mi porunceasca el mie ? Idiotul. . .

Next ; Cfd Jiraya ti - ar face cadou de ziua ta lenjerie intima? : ))))) . [OMG]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Aaaaaa dr*cu sa- l ieie si sa- i stea perversitatea in gat, probabil l- as baga in spital la urgente...

Ce ai face daca Orochimaru ar vrea sa ii fii ucenic(a)?

L-as refuza. Nu ma astrag ciudatii ca el dapai sa ii mai fiu si ucenica. mai bine m-as omori 21

Cfd Tobi ti'ar manca ultima saratica?21
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)