Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

WTF*You're a big baaka`19*, era sa zic ca-i tai si eu paru' cel lung24, nustiu, ar fi o oportunitate sa vad cum imi sta cu parul scurt, dar l-as omora pt. ca eu am parul ondulat si il ador`8[ m-a facut mama narcisista] 21

Ce ai face daca l-ai gasi pe Naruto probandu-ti hainele`21 ?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

L-as intreba daca e gay... Este si asta o obtiune...Apoi l-as da afara din camera mea...

Next: Ce ai faca daca Itachi ar vrea sa mergeti impreuna la mall???

Da, da, da, orice cu Itachi`kun8 [bine, nici chiar orice21]

Ce si fsce daca Konan ti-ar fura bluza preferata?21
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

:]]:]]...Konan?! Nu o vad in bluza mea preferata21, dar in fine...M-as duce la ea si mi-as recupera-o ...

Ce ai face daca Orchimaru ti-ar lasa un bilet pe care scrie "Vei muri in 24 de ore" ?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

* Haa ? ! Cum sa mor euu in 24 de ore ? * . Pai simplu . Ma duc sa il caut pe Oro-sama . Dupa ce il gasesc il pun sa -mi explice ce e porcaria aia de bilet . grr

Next : Cfd Kiba ti - ar marturisi ca si - a ascuns mormanul cu sosete murdare la tine in dulap ? = ))

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pai simplu l-as lua de ureche si l-as duce frumusel in fata dulapului dupa care m-as da la o parte inainte sa il deschida si sa isi ia catrafusele de acolo plus sa imi spele hainele murdarite de ele5. Fara violenta de data asta :3.
Next: CFD Naruto ti-ar da o palma dupa care ar lua-o la fuga( tembeloida idee dar na alta nu mai am xD).
Just the
way you know me..

Deci pasu' 1.21
Bag viteza si il prind`21
Pasu' 2.
Ii dau una de sa'i ajunga`21
Pasu' 3
Il intreb de ce a facut asta21

Ce ai face daca Sasuke te-ar baga cu capu' apa[sa zicem ca erati la mare]21?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Ah.. Pai mias scoate capul din apa si ias baga nisip in pantalonii` > : )

Ce ai face daca Kakashi tiar baga o soseta murdara in gura si tiar da lenjeria jos de pe tine=]]?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

Pasul 1:
Mi-aş scoate şoseta din gură.
Pasul 2:
I-aÅŸ da si lui pantalonii jos 15
Pasul 3:
Ar primi o palma foarte dureroasă in fund de la moi 5

Next
Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine cu un zambet frumos pe fata si ti-ar spune ca vrea sa il ajuti sa-si dezinfecteze baia [ lipsa de inspiratie ]
21)
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

:]] Daca ar zambi frumos si m-ar ruga, poate as accepta....24

Ce ai face daca ar veni Karin la tine acasa si ar incerca sa iti dea foc? :]]
[Imagine: 25rd0nd.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.434 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)