Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Huh X_x Well , complicat amice , foarte complicat xD Aş spune da , da` totuşi , caută o persoană mai potrivită xD Apropo eu nu`s dornică de o nopate fierbinte cu tine ... geez am şi eu o vârstă , încă nu mă gândesc la aşa ceva =]]
Next : Ce ai face dacă de ziua ta , cea mai bună prietenă ţi`ar face cadou , un spectacol cu Sasuke , Neji , Gaara , Sasori şi Deidara făcând streaptes ?

Pot spune ca o iubesc pe prietena mea :X Dah o iubesc la nebunie . L-as lua pe Gaara de mana ca nu are el ce cauta acolo ... cause este doar al meuuu :X As urmari spectacolul ca deh sunt si Neji si Deidei acolo 71 Then Gaara-kun i want to show you something 71 65

Next : Ce ai face daca mama ta ti-ar spune ca l-a infiat pe Dei-kun ?? 15 :X

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Vai , mamiiii ;x Cat te iubesc eu pe tine , stiai ? Dei-kun , fratioru` meu mai mare ;x Auzi mami , mai vreau un frate roscat , daca se poate ? ;;]
Next:Ce ai face daca ai afla că Deidara este viitorul tau sot ?

Dei-kun te plac, dar nu vreau sa ma marit cu tine :99: * Kakashi comes in & saves me* "yay!!!" :love:

Cfd Naruto ti-ar spune ca esti fratele/sora lui mai mic/a?
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Cred ca m-as bucura, intr-un fel. Ar fi cool sa am un frate mai mare asa funny ca el, iar pe de alta parte m-as considera blestemata 21

Cfd te-ai intalni cu Sasuke, iar el ti-ar spune ca esti o/un idioata/idiot dupa care te-ar plesni?
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

CE MAMA NAIBI??!
Cred ca m-as lua cu el la bataie ! Yah cu ce motiv ma plezneste el. Mai degraba s-ar intreba el cu ce motiv il trimit frumos impachetat la spital!
CFD Naruto ti-ar spune ca ai un fund frumos si dupa ar face un mers de afemeiat 21.
Just the
way you know me..

Amm.....Mda... As ramane masca, dupa care as incepe sa rad :]].

Ce ai face daca Pain ar aparea la tine in camera si ti-ar spune ca vrea sa fii recrutat/a in Akatsuki si antrenat/a de el?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

"Ce ai face daca Pain ar aparea la tine in camera si ti-ar spune ca vrea sa fii recrutat/a in Akatsuki si antrenat/a de el?"

Mi-ar plăcea, as putea sa devin mai puternica ținând cont ca mie îmi este frica pana și de puii de găină. Dar nu vreau sa fac parte din organizație, nu sa fiu o criminală căutată de sate, doar sa fiu antrenata de el ca sa prin curajul de care am nevoie în viata.

Next:
Ce ai face daca ai putea sa-l cunoști pe Naruto?

Prima data as ramane ceva `n genu : " Hah ? Naruto-kun tu esti ? " . Si ` daca el e de acord sa legam o relatie de amicitie as fii maii muult ` decat incantata . xD . [ Atat ! 29 ] .
Next : Cfd ai affla ca Sakura a planuit cu Karin sa te omoare prin simplul fapt ca nu te suporta ?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Le-as omori pe amandoua inainte sa apuce sa faca vreo miscare :ha:

Cfd Kankuro ti-ar da o palma peste fund si ti-ar spune ca esti sexy?
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.645 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)