Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ce ai face daca Naruto s-ar urca peste tn. ?
L-as da jos de pe mine, doar nu as intretine raporturi sexuale cu el, nu? Nu? Am o reputatie de pastrat, plus ca Naruto NU e real.
Next: Ce ai face daca Sasuke ar recunoaste ca e gay?

Ce ai face daca Sasuke ar recunoaste ca e gay?
I-as ura succes in noua sa 'cariera'21. Sa fie sanatos, sa isi gaseasca un alt gay cu care sa isi imparta viata si sa traiasca fericit pana isi gaseste altu'78. Desi, sincer, ar fi cam ciudat ca Sasuke sa fie gay.21

Next: Ce ai face daca Gaara ar intra peste tine in camera cand tu dormi?
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Depinde de ce vrea sa.mi faca19 [ sau ce o sa -i fac eu 65 ]
Next: Cfd Kiba te.ar ruga sa il ajuti sa isi faca curat in camera ?;> [ aceeasi poveste ;| ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Te pomenesti ca sunt servitoare? Nu, depinde cu cati bani mar platic, cred ca o mie de euro imi ajung b-)

Cf daca Hidan te-ar ruga sa te culci cu el? [24]

Ce să mă roage ? Păi cred că aş leşina =]] Bre , nene satanistule caută altă femeie care s`o pui in pat 78 Şi în plus cine s`ar culca cu el ? Cred că ar bălmăjii pe tot timpul acelui act xD =]]]]]
Next :Ce ai face dacă ai afla că Sakura va murii în timpul luptei finale dintre Sasuke şi Naruto , pentru că nu a vrut ca ei doi să moară ?

Nu stiu, cred ca m'ar apuca lacrimile, cum sunt eu foarte sentimentalista 24 si apoi... as trece peste si nu mi-ar mai pasa

Ce ai face daca Kakuzu te-ar folosi ca scut intr-o lupta?

Nu , nu 33 . N`are tataia 33 . Cauta.ti alt scut , nu pe mine :]] . Pai i.as da una :]] nu.i si logic , ca de` , ia.o scut uman pe bunic`mea 19

Ce ai face daca Hidan ar vrea 39 sa.l speli pe spate :]] ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

"Ce ai face daca Hidan ar vrea sa.l speli pe spate 21 ?"

Gretos. Cred ca asi vomita chiar in acea secunda. Nici nu vreau sa-mi imaginez. Dar nu l-asi spala, ia-si da o palma si-l azvarl in strada. Sa-l spele cerșetorii care sunt la fel de murdari ca el. Sa ma lase pe mine sa-mi continui viata fara sa ma scarbesc de propunerile lui insuportabile. Sa ma lase in pace.


Next: Ce ai face daca Sasuke s-ar saruta cu Karin?

Ce facee?:?? Nu se poate asa ceva! :yada: As face crize, normal.! A-s pocni-o pe Karin...apoi, as zbiera la ea spunandu-i ca Sasuke e al meu, scorpie 10! Sa nu te mai prind ca te atingi de el ...altfel te omor :die:! Pe bune! Deci ai face bine sa te feresti :yes:
24)
Next: Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si , din senin , te-ar cere de sotie ?
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

Amm , poate ca as accepta , poate ca nu 39 ... :]] . Glumesc , mai asteapta vreo 6 ani 19 si dupa mai vedem 3 .

Next : Ce ai face daca Sai te`ar pupa , asa pe nesteptate , pe obraz 21 ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)