Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Cu mare bucurie ... costa 12 lei ora nu va inghesuiti 71 Ma pricep sa meditez si am rabdare dar sa ii vad fata lui Sasuke atata timp necesita un efort in plus ... la el o sa coste 15 lei ora 71

Next : Ce ai face daca te-ar suna DeiDei si ti-ar spune ca ti-a gasit numarul intr-un anunt la matrimoniale si ca el e interesat de oferta ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



:]] Sunt minora , greseala dude :]] !

Ce ai face daca Obito ar vrea sa iti dea Sharinganul lui ? Smile
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Multumesc da e pe gratis nuh ?? Mi-ar sta bine si daca mi da din propria initiativa pe mine nu ma deranjeaza 71

Next : Ce ai face daca ai trece pe langa o scara si Pain ti-ar turna o galeata de vopsea in cap , apoi ti-ar zice ca esti la camera ascunsa ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



WTF ?! Camera ascunsa , huh ? I`a treci tu aicea sa vezi ce camera ascunsa iti dau eu in cap 23 ! So dude , I shall kill you 19 Vrei ?


Ce ai face daca Madara ti`ar dau un sut in fund ? :]]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Eu i'as da 1000 si + ca l'as omora in bataie

Cf daca Deidara ti-ar da un pupic? 4

That's for me xD Poi ce as face eu 39 ce as face.... i l-as da inzecit inapoi 10 Nu inainte sa ma dau cu ruj rosu 24


Cfd Sasuke te-ar cere in casatorie? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

Iuuuhhuuu 20 Du-te 1000 de ani si inca unu ... incearca o casa mai incolo pentru ca sigur ai gresit adresa 20 WTF ?? :O No way , Nici gand , Nici in vise , God , NU 2124)

Next : Ce ai face daca Shino ti-ar aduce cadou un trandafir frumos alb 105 ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Frate ma omori cu Shino asta , umm , paii , Thanks ! But , Dude , you ar horrible ^^'

Ce ai face daca Utakata-sama ti-ar da un balonas ^^ ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Cine e Ukataka?21 In fine i-as multumi. 21

Cfd Kakashi te-ar invita la vals si dupa te-ar calca pe picioare?21
[Imagine: EnvYQ.png]

Pai dupa mine nu as fi acceptat [sa dansez cu un prof duuh!], iar daca as fi acceptat si m-ar fi calcat pe picioare cum ai spus tu, m-as trage din bratele lui dupa care as merge nervoasa pana la cea mai apropiata masa xD.
Next: Cfd Naruto te-ar urmari ca un catel peste tot, oriunde chiar si la baie, sa te astepte la usa :]].
Just the
way you know me..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)