Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Nimic, mi-as continua drumul fara sa-mi pese 65

Cf daca Kakashi ti-ar da toate numerele cartii lui[defapt e a lui Jiraya, cartea aia care o citeste el nu-i stiu numele, ceva cu interzis nu stiu] de ziua ta?

Cf daca Kakashi ti-ar da toate numerele cartii lui[defapt e a lui Jiraya, cartea aia care o citeste el nu-i stiu numele, ceva cu interzis nu stiu] de ziua ta?

Ii spun multumesc si o arunc intr-un colt intunecat al casei.

Next:
Ce ai face daca te-ai trezi la usa cu Lee care vrea sa fie prietenul tau?

I'as spune politicos ca nu vreau sa fiu cu el 21 Ma streseaza sprancenele lui O.o si felul cum se imbraca 39 Si parul X_X Singurul lucru care imi place la el este atitudinea.

Cfd Kiba ar incepe sa te caute de paduchi si cand gaseste cate o chestie ciudata in paru tau sa o manance?
[Imagine: EnvYQ.png]

L'as arunca in fundul junglei sa se ia de mana cu maimutele 51

Cf daca Tsunade te-ar invita la o plimbare?

M'as duce daca mi'ar face cinste cu un suc 21

Cfd Sasuke ti'ar canta o serenada?
[Imagine: EnvYQ.png]

Iuu o//o
Doamnee ce aii nimerit-o ! :X
Paii m-as transforma intr`o rosie [: )) ] .

Next : Cfd Kiba te`ar impinge intr-o baltoaca plina cuu sangee ? X_X .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

L'as urmari precum un zombi pana intr-o infundatura si l'as manji si eu pe el 19


Cfd Konohamaru te-ar urmari cu o coasa incercand sa te omoare?21
[Imagine: EnvYQ.png]

Konohamaru?! Sa ma omoare?!?! Haha, ce gluma buna:]]. I-as lua coasa din mana si i-as da-o de cap : D.

Ce ai face daca ai comanda Pizza si ti-ar aduce-o Sasuke?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

As opri si pizza si pe Sasuke 71 Mai intai as lua o fata de bad girl si i'as tine o dita mai morala ptr ce i'a fct lui Ita-kun dupa care revin la fata de angel pervert 19


Cfd Kakashi ar vrea sa fie servitoru tau? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

E problema lui ce vrea 21 Eu nu am nevoie de servitor me descurc si singura cu treburile mele 21

Next : Ce ai face daca Neji ti-ar spune ca te place ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.442 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)