Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

21
Eu : Jiraya , you`re big perv 15 !
Jiraya : Stiu ! *Mwahahaha* ! Vrei s`o facem ? *Hugg*
Eu : Bebe sunt cu Orochimaru 1515 !!
Jiraya : Whaat ?! :O :O
Eu : Soryy *Hugg* ...

Iaaw , pai , ce ai face daca ar veni Neji si ti`ar cere o cana de apa 24 ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Poi i'as da 71 Dar i'as pune o substanta magica. Efectu acestei substante consta in indragostirea de prima persoana pe care o vede 21 si aceea e Tenten 15

Cfd Kakashi te-ar pune sa faci o mie de flotari?O.o lipsa de inspiratie
[Imagine: EnvYQ.png]

L'as face eu pe el sa faca o mie de flotari cu lingusirile mele si as face misto de el b-)

Cf daca Hinata ti-ar da un chilot drept mancare?[lipsa de inspi 24]

Hina` -chan : Pofta buna !
Me : No thanks, I'm vegetarian!
Hina`-chan : Dar nu are fibre !
Me : I do not eat something like that woman! It's disgusting! And they are pink ...

Ce ai face daca l`ai bate pe Shikamaru la sahul acela japonez ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Ahh, as fi foarte mandra de mine insumi, ce desteapta sunt! b-)

Cf daca Hidan ti-ar da tie nemurirea lui?

Ce nu as face 21 In primul rand.....as face lumea mai buna iar dp.... nu stiu ma mai gandesc 10


Cfd Sasori te-ar ruga sa iei cina cu el? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

Aş accepta, normal. (Mi-e foame, e 8 dimineaţa!) În plus, nu văd nimic rău în asta (în afară că el este un personaj anime şi eu sunt atât de reală.) Şi depinde acum şi atmosfera cinei, unde, doar detaliile sunt cele mai importante, nu-i aşa ?

Next. Ce-ai face dacă Orochimaru ţi-ar spune că eşti grasă şi că nu-i place bluza ta ?
[Imagine: 73m8sj.png]


Pai cine e el sa-si dea cu parerea, i-asi spune laq fel si i-asi sparge capul!

Cf daca Naruto ti-ar spune ca vrea sa cineze cu tine?

Bai 45 Nu te supara da intrebarea asta am puso eu -_-' Numai ca in loc de Naruto am pus Sasori O.o. In fine hai sa raspund. As accepta nunmai sa nu isi faca sperante ca am sa fiu cu el 21

Cfd Kakuzu ti'ar oferi 1 leu? [bani 21]
[Imagine: EnvYQ.png]

M-as uita la el sa vad daca face misto de mine . Apoi l-asintreba care-i ocazia si daca are mai multi [ nu cred ca sunt prea multe ocazii ca astea ? 21

Next : Ce ai face daca l-ai vedea pe Sasuke dansand ca un nebun pe strada cu castile in urechi ? 21 [ Let's see ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)